Про гроші і багатство.

грошіВ суспільстві існує багато міфів про багатих та багатство і я б хотів висловити власну думку про них. Так, я хочу бути багатим і мені не соромно це казати. В Україні дуже часто зневажливо відносяться до багатіїв, вважаючи їх скупими, злими та злодіями. На це є багато причин. Напевне найголовніша- це те що в нас часто багатіями ставали звичайні злодії та бандити. Про таких мова не йде.

Багатії скупі.

Дуже поширена думка яка часто не відповідає більшості. Насправді ті мільйонери що добилися всього самостійно є щедрими. Американські мільйонери та мільярдери Рокфеллер, Джобс, Карнегі, Трамп-жертвували і жертвують великі суми з своїх доходів на благодійництво. Зараз читаю книжку Дональда Трампа в якій він дає свої поради на всі випадки життя. Так от, на рахунок написання заповіту він настійливо радить частину майна записати на потреби нужденних. Дітям достатньо залишити частину грошей і навчити їх заробляти. Можна також згадати багаті та щедрі роди Терещенків та Симиренків, знаменитого Петра Яцика.

Багаті ліниві а прості люди на них працюють.

Насправді часто багаті трудоголіки і працюють не покладаючи рук, особливо на початку створення своєї справи. Якщо вони ліниві, то чому у вас нічого не виходить. Знаєте скільки Трамп спить годин в добу? Не більше 4-5, а на обід тратить 10 хвилин.

Відношення церкви до грошей.

Дуже часто існує така думка що бідні-добрі, а багаті -погані. Насправді тут не залежить від матеріального стану, погані як і добрі люди зустрічають серед усіх.

Якщо згадати Біблію, то там є цитата що любов до грошей корінь усього зла. Але саме любов до них а не самі гроші. Так само, притча про багача і Лазаря. В земному житті багач розкошував а бідний Лазар не мав навіть за що поїсти. Після смерті перший потрапив впекло, другий в рай. Терплячи муки в пеклі багач просить хоча б краплю води щоби промочити горло. На що йому Авраам (!) з раю відповідає що багач це заслужив.

Зверніть увагу хто йому відповідає-найбагатша людина свого часу Авраам. Отже, справа не в кількості грошей, а в розпорядженні ними, співчутті та милосерді до потребуючих.

Гроші це залежність.

Мені здається що коли до них не прив’язуватися, то якраз навпаки. Ви можете побувати де хочете і робити що хочете. Чи ви згідні працювати кожного дня по 8-10 годин на дядю потягом всього свого життя? Не забувайте що пенсійний вік постійно підвищують, і не знаємо коли вийде на пенсію наше покоління.

Багатство серед українців.

В нас, українців чомусь це складна тема і бути багатим не модно. Цим користаються представники інших національностей, особливо євреї. А ми потім дивуємося чому працюємо на чужинців. Українцям потрібно більше включатися в громадське життя, бути активними і не заздрити тим хто чогось добився.

Звичайний працівник після 8-годинного робочого дня ввечері йде на пиво і сто грам, ввечері футбол по телевізору і зранку кава з лимоном щоби попустило. А той хто чогось добився постійно працює над своєю метою, шукає нові можливості, ризикує та часто втрачає гроші. Тоді чому коли він доб’ється успіху ми йому заздримо?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*