Про націоналізм.

ШевченкоЯ себе вважаю націоналістом хоча й у багатьох людей це викликає неприємні відчуття. Скажу одразу що не потрібно плутати поняття “націоналізм” та “нацизм”. “Націоналізм” – це любов до своєї нації і повага усіх інших. Чомусь вважається що бути космополітом -це нормально, а патріотом своєї землі ні.

Можливо на багатьох вплинула радянська пропаганда, а можливо здається що любити всіх однаково найкраща ідея. Ми всі люди, християни і повинні любити всіх, це зрозуміло. Якщо, наприклад, циганська чи єврейська дитина голодуватиме то я дам їй хліба без роздумів. Але ж, ви не зможете переконати мене що свою маму ви любите так само як мою. Це ж націоналізм любити когось більше іншого?

Насправді, для людини природньо любити свою матір більше ніж чужу, вулицю на якій виріс більше ніж якусь іншу, свою країну більше за чужу, свою планету за, наприклад, Марс.

На протязі історії людства багато хто хотів об’єднати різні нації як в античній історії так і в наші часи. Чого вартує об’єднання в Советскому Союзі таджиків та естонців в одну націю. Якщо уважно придивитися то таке ж можна побачити і в наш час. Достатньо згадати Євросоюз. Правда в тому, що одноманітною масою людей легше керувати, ніж розрізненими масами людей. Мені здається що якраз у різноманітті проявляється краса людства. Згадайте хоча би Олімпійські ігри де різні нації змагаються за перемогу.

Напевне немає людей які б не чули про існування світового уряду. Якщо не чули то коротко розповім про що йдеться. Є така думка що світом насправді керує купка людей яка має вирішальний вплив на всю світову політику. Усі важливі рішення приймаються під їхнім впливом, кандидатури великих світових держав також погоджуються з ними. Я сам не на сто відсотків вірю у все це але до уваги беру. Як що ж світовий уряд існує, то націоналізм його найперший ворог.

Якщо ж я вже згадав про світовий уряд, то торкнуся питання про націоналізм серед євреїв. Ця нація є ярим противником націоналістів, нібито вони винні в голокостів та інших злочинів проти представників їхньої нації. Але ж самі євреї є найбільшими націоналістами! Пригадую як в інтерв’ю газеті “Експрес” політик Михайло Бродський переконував що поняття нації є розмите і тепер ніхто чітко не скаже чи в його роді не було представників інших національностей.

Все ні би правильно, але я каже герой популярного фільму: “так то воно так, але трішечки не так”. Дмитро Чобіт у своїй книзі згадує як на початку 2000-них він судився з Медвечуком і його однопартієць Бродський (на той час член Руху) став на бік Медвечука. Дмитро Чобіт здивовано запитався в чому справа? На що Міша відповів що для нього єврей це все! А тепер згадайте його інтерв’ю газеті “Експрес”! Так що хто-хто, а євреї своїх пізнають здалеку, чого нам українцям не вистачає.

Останнім часом у світі негативно відносяться до тих хто любить свою країну більше ніж інші. Але Північна Америка та Європа вже розплачуються за таку політику. Дивіться тут. Зокрема у Європі вже є цілі мусульманські райони де панують їхні звичаї та порядки. Так, минулого Різдва у Норвегії місцеві мусульмани протестували проти святкування Різдва у їхньому кварталі. Ну і як вам така толерантність?

За даними більшості вчених до 2050 року Європа буде мусульманською і вашим дітям можливо прийдеться святкувати свої свята потайки. Весела перспектива. Не забувайте що в мусульманській сім’ї десять дітей а в наших одна дитина. Я працюю у шведській фірмі і власники розповідали нам що колись бачили полісмена раз у півроку, а після поселення неподалік турків поліцейські проїжджають щодня. От вам і толерантність!

Взагалі-то складається враження що тк.зв.”цивілізований світ” вибірково захищає певні нації. Коли українців масово виселяли в далекий Сибір, чи з рідних земель Підляшшя чи Любачівщини то світ мовчав. Я вже мовчу про те що Європа смакувала українською пшеницею в 1932-1933 роки і мовчала. А США визнали СССР як державу у 1933 році. Так так, саме тоді радянська імперія морила голодом багатомільйонний народ. От така-то толерантність.

Про націоналізм скажу ще одну річ. Корінна нація повинна поважати інші народи які проживають на її території, ті в свою чергу державу на території якої вони проживають. Але іммігранти мають перед титульною нацією перевагу. Якщо їх на чужій землі будуть принижувати, то є можливість поїхати на свою батьківщину. Там їхню права ніхто не повинен порушувати. Якщо ж емігранти витіснять релігію, мову та традиції корінної нації, то куди їм тікати?

Думаю, я вас переконав що нам, українцям треба думати своєю головою і не сильно довіряти чужинцям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*