Гумористична програма Городок

Городок програмаПісля розвалу СССР, в середині 90-х, серед трьох основних телеканалів нам показували російський. Серед всього того шлаку, що там показувалось, була хороша гумористична програма «Городок».

Ми з братом любили дивитись їхні випуски. Тепер випадково натрапив на один. Після того в Ютубі ще з десяток продивився. На той час, це було непогано.

Для тих, хто молодший і не бачив їхні випуски, підібрав декілька цікавих.

Допоможіть підняти гирю

Жінка просить прохожих чоловіків допомогти занести в авто гирю. Насправді під гирею замаскований електромагніт. В разі потреби можна його вмикати, і гирю не підніме навіть спортсмен. Що з цього вийшло – дивіться в відеоролику.

Дитина у візку

Посеред вулиці стоїть коляска з дитячим візком. Звідси чути плач. Перехожі зупиняються, щоб поколисати візок. Далі починається смішна ситуація.

День тверезості

В місцеву “рюмочну”, де вже зранку тусується відповідний контингент, завітала знімальна група телевізійного каналу. Вони, у видуманий день тверезості вирішили задати декілька запитань постояльцям цього закладу. Вийшло смішно.

Горілка “за кермом”

Взяли звичайну горілку, і наклеїли етикетки неіснуючої горілки “за кермом”. Оголосили дегустацію. На неї “клюнув” відповідний контингент.

Вчені

На вулиці поставили якісь тумблери із кнопочками. “Вчений” просить перехожих замінити його, поки він збігає по природніх потребах.

Телефон

Відвідувачів місцевої “забігайлівки” просять поговорити по телефону із ким потрібно. Вийшло прикольно.

Більше не буду вас перевантажувати відеороликами, адже їх спокійно можна познаходити в Youtube. Просто сам трошки посміявся, і читачів зацікавив. Може хтось не знав, що була така програма.

2 коментарі

  1. Теж свого часу з задоволенням дивився цю передачу. Але розіграші мені в ній подобалися найменше – як і в більшості схожих за суттю передач, що розплодилися у той час: завжди ставив себе на місце людини, яка “попалася” на розіграш. В передачі значно більше цінував інтелектуальний гумор Олейнікова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

***
Перейти до панелі інструментів Вийти