Простий бізнес для любителів спорту

турнікУ більшості людей, і у мене свого часу, в голові міцно засіла думка, що для започаткування свого бізнесу обов’язково потрібні гроші, зв’язки, великий досвід.

Не знаю як щодо всього іншого, але і без стартового капіталу можна дещо «замутити».

От хлопці у Львові придумали як заробляти гроші фактично з повітря (може це є і у інших містах).

Коротше стоїть мобільний турнічок, і біля нього власник  «атракціону». Сам турнік грубіший звичайного, і ще й на підшипниках.

На турніку секундомір, і прикріплена табличка з написом: «участь у грі – 10 грн, провисіти 2 хв – 30 грн, провисіти 2хв 30сек – 150 грн».

Ідея геніально проста. Якщо ви думаєте, що зможете провисіти на турніку 2 хвилини, то даєте власнику 10 гривень. Коли провисете – виграєте 30 гривень.  Якщо більше, то цілих 150 грн. Якщо не провисите 2 хв, то втрачаєте свої 10 гривень.

Власники цього атракціону непогано розбираються в людській ментальності. Адже є багато досить спортивних хлопців, які можуть підтягнутися на турніку 20—30 разів (я сам колись 39 підтягнувся). Ну і ті «спортсмени» думають, що тихенько провисіти 2 хв на руках, то раз плюнути.

От і ставлять 10 гривень, у надії, що відберуть більше.

Та вони не враховують два моменти. По-перше, гриф самого турніка є значно грубіший, ніж той, з яким вони звикли працювати.

Крім того, він ще й крутиться.

При мені хлопака досить спортивної тілобудови провисів 65 секунд. Мало.

Не хочу  тут із себе робити героя, та мені здається, що коли я захоплювався становою тягою, то міг би провисіти. Крім того, в мене вдома турнік постійно обертається, бо це просто труба покладена на опору. І вже звик на такому підтягуватися. Правда, вона не така груба…

А в силовій рамі, в гаражі є турнік із грубою ручкою, такою як в атракціоні. Можна подивитись скільки провишу. Турнік не крутиться, зате можна повісити на пояс вантаж. Будуть «условия приближенные к боевым».

А чого, прикольно розорити власників тих турніків.

Але бачите, як не важко з нічого заробляти гроші? Звичайно, напевне треба подумати як взяти дозвіл на встановлення такої штуки, і сам турнік купити. Але всьо рішається.

6 comments

 1. В нас у Франківську є подібні атракціони у центрі. Правда там турнік звичайний. Вони поруч із різними шрушами для биття на силу. Та у мене є сумніви що такий бізнес кимось кришується особливо, коли це розташовано в центрі міста. 

  • Все одно дозвіл має бути.
   В нас на підшипниках турнік.
   Скажу по секрету, я вже готуюся, щоб “забрати” в хлопців 150 гривень. Вишу два рази на тиждень на грубому турніку + 20 кг блін. Поки що можу хвилину.

 2. що за брехня?? та мої друзі турнікмени 39 не підтягуються, а  ти … та й  де ти бачив щоб звичайні люди 30 раз підтягувались??

  • Ви жартуєте? 30 разів – не є щось особливе.

   Крім того, чому так зневажливо про мене відкликаєтесь: “а ти”? 🙁

   Десь в мене було старе відео де я 30 разів робив. Якщо дуже треба то я за пару днів знайду і викладу в ютубі. Там 2006 рік, я ще молодий і перспективний 🙂
   А 39 разів підтягувався ще в інституті, то ще минуле століття було. Зараз не цікаво, краще поставити рекорд на підтягування з вагою.

 3. ви ,певно, супермен

  • Я тоді мало важив. Власна вага величезну роль грає. Вперще навчився підтягуватися на канікулах в бабці (на гілці дерева). То ще десь 1994-95 роки були. Давно. 
   А потім тато поставив в дверях ванної турнік і ми з братом там щодня підтягувалися.
   Але зараз не підтягуюся, хочу з чимбільшою вагою присісти. Бо я толком не присідав, а зараз є можливість.
   А там побачимо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*