Прибережіть гроші

kradizhkaСьогодні розкажу про досвід використання інформації, в двох платних курсах.

Невеликий вступ.

Нормально відношусь до відео курсів, які здатні навчити оцифровувати відеокасети чи зробити будинковий знак. Але із великою обережністю відношусь до тих продуктів, де обіцяють стати за місяць доларовим мільйонером, чи заробити на партнерках 1 000 баксів за три дні.

Практика показує, що ці курси дуже невисокої якості, і їх штампують «горе підприємці» пачками. Відповідальності за результат, ясна річ, ніхто не несе. Просто на довірливих людях заробляють гроші.

Я вже переріс цей етап, і не купую такі відео курси (якщо чесно, то й не купував).

Але є сайти, де можна скачувати всілякі платні продукти безкоштовно, в тому числі по заробітку. То я собі накачав. Сиджу. Дивлюсь.

У першому автор обіцяв, що завдяки його методиці кожен зможе заробляти гроші на CPA партнерках. Це коли вам платять відсоток за певну дію, яку зробить приведений вами клієнт.

Наприклад, це може бути реєстрація в онлайн грі, досягнення в ній якогось рівня, і т.д.

От я послухав цього «товаріща», і вирішив спробувати. Тим більше, декілька разів повторював що схема заробітку чесна.

Принцип роботи досить простий. Ви реєструєтесь на сайтах, де представлені CPA партнерки. Найпопулярнішими є www.ad1.ru та http://actionpay.ru

Там представлені партнерки від різних компаній: інтернет-магазини, онлайн ігри, сайти знайомств, і т.д.

Берете партнерку, яка найбільше підходить тематиці вашого сайту, і розміщуєте її банер у себе на сайті. Як тільки хтось перейде по цьому банеру та здійснить потрібну дію (реєстрація, покупка товару, і т.д.), то ви отримаєте свої комісійні.

Та, як правило, конверсія не є хорошою. Так, я розмістив банер онлайн гри на сайті із 1400 уніків в день – ніхто не зареєструвався.

Тому проводять накрутку. Є спеціальні сервіси, де вам за невеликі гроші виконають неважкі завдання. Наприклад ось тут www.seosprint.net .

Автор курсу, про який я розповідаю, порадив зареєструватись на сеоспрінті, і давати завдання заходити через банер на сайт гри, реєструватись, та досягати потрібного рівня. В такому випадку ми отримуємо 250 рос. рублів, а виконавцю завдання платимо 50 рублів (+ 10 бере сеоспрінт). Тобто, ми в плюсі.

Коротше, дав я таких 10 завдань (рівномірно декілька днів люди виконували). Витратив на це діло 600 рос. рублів. Крім того, потрібно було ще купити 25-30 кліків щодня на цей банер, щоб «розбавити» оплачені кліки. Інакше буде 100% конверсія, а це підозріло.

Для новачків, у сервісі ad1.ru є холд 15 днів. Тобто ваші зароблені кошти «заморожують», і якщо ви щось «накрутили», то їх вам не повернуть.

Коротше, я дав тих 10 завдань, їх виконали, і після цього закинув це діло.

Схема це «сіра», а я хочу заробляти чесно. А це був скоріше експеримент, і коли зрозумів що і до чого, то закинув це діло.

До речі, в кінці 15-ти денного холду, мені кошти таки заблокували, і забанили акаунт.

Висновок який отримав із цієї спроби: працюй чесно. Ніяких «чорних» та «сірих» схем, ніякого мотивованого трафіку. Шкодую що за це взявся. Хоча й думав переказати «зароблені» кошти тим, кому зараз найбільше потрібно. Не вийшло 🙁

Далі, подивився ще один відеокурс.

Тут жіночка розповідає, як можна заробити на Глопарті. Глопарт – сервіс, де зібрані платні продукти інфобізнесменів, і де можна ставши їхнім партнером продавати їхні «творіння» за хороші відсотки.

І от у цьому відеокурсі радить продавати цей її відео курс, який я дивився (понятне діло 🙂 ).

Мене зацікавив спосіб, за допомогою якого вона пропонувала продавати інфопродукти (потім про цей способі почув і в іншому курсі).

Так от, вона радить зареєструватись в буксах. Це ті ж сервіси завдань, про які я згадував у першій частині статті. Але цього разу все «по-білому».

Тут ви платите за серфінг (перегляд сайтів). От автор курсу стверджує, що коли заплатити за 10 000 переглядів сайт де продається інфопродукт, то певна (нехай і маленька) частина людей зацікавиться, і купить ваш продукт.

Коштує 10 000 переглядів – 400 рос.рублів. На наші гроші це десь більше 100 грн. Але я не хотів рекламувати її «чудопродукт», і поставив для перегляду сайт, де продається моя книга про папуг.

Думаю, що із 10 000 переглядів хтось мав би зацікавитись та купити. Ні фіга. Ніхто не купив.

Тоді я не здався, і спробував на іншому сайті оплатити розсилку 10 000 листів, із рекламою вже чужого продукту.

На це раз вирішив рекламувати не папужок, а вибрати сайт із хорошою конверсією із самого Глопарту (так радив автор одного відеокурсу).

Перейшов у каталог інфопродуктів, які найкраще продаються в Глопарті. Думаю, буду рекламувати продукт, який найчастіше купують люди.

І знаєте що? Аж на третій сторінці цього каталогу знайшов продаючи сторінку, із позитивними відгуками покупців у плагіні WOT. Тобто, абсолютна більшість цих всіх авторів продають «шлак».

Коротше, розіслали мені тих 10 000 листів (обійшлось в 15$), але знову безрезультатно.

В результаті на ці експерименти витратив більше півтисячі гривень. І це при тому, що ці «чудокурси», по яких пробував заробити я не купував, а просто скачав. А якби ще й купував цей шлак…

Добре що отримав досвід, його й передав вам.

P.S.Тим часом, поки я тут дивився всяку ахінею, відвідуваність на моїх сайтах потрошки росте (тьху-тьху).

7 comments

 1. Будь-який досвід корисний

 2. В продавців всіх відеокурсів на першому місці особисте збагачення, а на досягнення покупця їм вже байдуже. 🙁

 3. Не помиляється той, хто нічого не робить. Але краще шукати “білі” схеми

 4. Що добре, що в інтернеті за досить невеликі кошти можна перевірити ідею на “живучість”.
  В оффлайні, це б обійшлось у кращому випадку в тисячі гривень. Неодноразово бачу як в деяких магазинчиках змінюють асортимент продукції, здають в оренду, і т.д. Бо справи не йдуть добре. Але ж скільки вони втрачають отак кожного разу пробувати! То був якийсь захисний одяг, то домашня хімія, то оперативна поліграфія, я зараз взагалі продають це приміщення.
  Ще пам’ятаю, років 5-7 тому, хлопаки винайняли приміщення на верхніх поверхах місцевого автовокзалу. Накупили обладнання, штанг, розклеїли оголошення – зробили фітнес-центр. Десь через півроку закрились. А гроші то пішли…

 5. На сірих схемах заробити можуть тільки конкретні задроти і все одно вже закінчиться баном.

  • Навіть знаю як перевіряють. Їхні люди працюють на буксах, і виконують завдання. А потім тим, кому виконали – банять 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*