Можлива причина успіху

tie-690084_640У невеличкій замітці хочу поділитись можливою (!) причиною успіху у житті. Про неї ніде інше не чув, так що це моя версія 🙂

Років 5 тому читав біографію Арнольда Шварценегера, і звернув увагу, що він у досить молодому віці покинув отчий дім, і поїхав до США. Щось подібне бачив у біографіях інших відомих людей. І не можу згадати тих, хто до старості жив з батьками, і при цьому став успішною людиною. Ясна річ, що такі люди є, але їх відсоток, напевне менший, ніж тих, хто рано відправився у самостійне «плавання».

І недавно я публікував ряд посилань із цікавими фактами і цифрами, і серед них було таке: http://brilliantmaps.com/ .

Це відсоток людей середнього віку, які живуть з батьками. І що ми бачимо? Що найменший відсоток людей живе з батьками в економічно провідних країнах Європи. Совпадєніє?

Хоча вже коли писав статтю, подумав про ще одну причину саме таких статистичних даних. Можливо у економічно потужніших країнах світу молодь має більше можливостей придбати окреме житло. Таке також може бути.

А що ви про це думаєте?

10 comments

  1. Думаю ти близький до розгадки. Ибо батьки в такій же степені як підтримують так і стримують в розвитку….

  2. Все логічно: живеш сам – значить точно за свій рахунок, тому приходиться шукати шляхи заробітку грошей; а яколи з батьками, то твій бюджет “зливається” з їхнім, в результаті все виглядає менш п”огано” і ти “не паришся зайвим” 😀

  3. Це як собачок вчать плавати: кидають у воду, і вони пливуть. А якщо б пояснювати, то не факт що собацюра зрозуміє як треба.

  4. Віталій Че

    Ще одна з причин чому діти живуть окремо, у тому що в розвинутих країнах діють персональні субсидії. Чим менший дохід в сімейну казну, тим більша субсидія. А якщо жити з дітьми субсидія втрачається, і це не вигідно. Стосовно того що живучи з батьками відповідальності менше це факт! Ще є таке діти засліплені славою батьків, і це їх пригнічує. Павло може напиши статю плюси і мінуси життя з батьками і окремо. Добре було б провести опитування! Взагалі добре було б додати в сайдбар віджет опитування на постійній основі, і постійно проводити якісь опитування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*