Причини успіху євреїв.

євреїПричини успіху євреїв

Я багато разів, та й напевне не тільки я, задавав собі запитання: чому євреї такі успішні? Стандартна відповідь: бо у них є гроші мене не влаштовувала. Тому що панування у всіх важливих сферах людського життя просто тотальне.

Маю на увазі політику, сферу розваг, медицину, музику, юриспруденцію та ін. Наприклад, в Україні, за даними перепису населення, українців близько 80 відсотків, а в парламенті (за деяким джерелами), тільки 36. Я вже жартував що замість православної каплички у Верховній Раді повинна бути синагога.

Євреї дуже рідко називають свою справжню національність, напевне через те, щоб не зайвий раз не дражнити корінну націю. Згідно перепису населення в Україні євреїв приблизно стільки скільки греків. А чи багато ви знаєте греків які б були у депутатами, власниками фірм чи були популярними на телебаченні?

В результаті роздумів та ознайомлення з певною літературою я дійшов до певних висновків, і з радістю поділюся ними з вами.

Найважливішою причиною я все-таки вважаю правильне виховання євреями своїх дітей. Вони ніколи не скажуть що дитина дурна, чи казатимуть що інші діти кращі. Навпаки, постійно наголошується що вони кращі, що з них вийде хороша людина. Українцям, на жаль, у цьому відношенні ще вчитися і вчитися.

Євреям з дитинства втовкмачують що вони вища раса, а гої гірші і їх потрібно зневажати. В крайньому разі у їхній священній книзі Талмуді це написано. Звичайно, ортодоксальних євреїв не так багато, але такий погляд на інші народи дає свої плоди.

Євреї дружні. Це також їхня величезна перевага. Можливо так сталося через їхнє поневіряння по чужих землях, адже разом легше вижити на чужині.

В одній зі своїх книг письменник Д. Чобіт описує як в часи Кучми він судився і всесильним тоді Медвечуком. В результаті розгляду позову в суді на сторону Медвечука став однопартієць Чобота – Михайло Бродський. В той час Народний Рух був в опозиції до кучмівської більшості. На запитання Дмитра, Міша Бродський відповів, що незважаючи на різні політичні погляди, для нього єврей понад усе.

Нам, українцям, також потрібно цього повчитися у євреїв.

Звичайно і завдяки їхній дружності та підтримці євреям легше досягти успіху. Адже на важливих посадах стоять їхні одноплемінники і вони скоріше дадуть хорошу посаду своєму, ніж тому ж українцеві. Про це також потрібно пам’ятати.

Євреї не бояться. Завдяки правильному вихованню та вірі у богообраність, євреї не бояться братися за важливі справи. Представник іншої національності добре подумає чи згоджуватися на важливу та відповідальну посаду. Єврей же не боїться, галстук почепив і вперед. І так в усіх сферах життя. А досвід прийде згодом.

Українцям також потрібно менше сумніватися та більше вірити у свої сили. Знаменитий командувач УПА Роман Шухевич до війни заснував та успішно керував рекламною фірмою “Фама”. Не тільки Шухевич зміг доказати що українці можуть бути успішними підприємцями. Згадайте знамениті роди Терещенків, Симеренків, Петра Яцика.

Не забуваймо, що все-таки євреї — один із найстаріших народів на землі. Але на відміну від, наприклад індусів, євреї знали правдивого Бога і це позитивно впливало на розвиток їхнього народу.

Висновок для українців. На євреїв не потрібно злитися чи вилами виганяти. Потрібно виховуючи своїх дітей прищеплювати почуття гідності, постійно підбадьорувати і давати хорошу освіту. Українцям треба допомагати одне одному а не заздрити. Також не потрібно боятися брати на себе відповідальність а робити стільки спроб, скільки потрібно для успіху. Адже ми на своїй землі і нам легше.

6 коментарів

 1. Стаття цікава і пізнавальна, але з граматикою у автора величезні проблеми – лише в першому прочитанні помітив з десяток пропущених ком та інших розділових знаків.

  • Це мої перші статті. І тепер залишаються помилки, а колись то взагалі. Зараз виправлю.
   Думаю, може поставити систему Орфус на блог?

 2. Українець

  Насправді євреї не дружелюбні! Виховують вони своїх дітей так, бо вважають що вони мають над усіма панувати, про те визнаю, дітей своїх потрібно виховувати саме так! Щодо дружності між собою в чужі країні то, це нормально для будь якої раси! Нашим дітям євреї підсовують, а найгірше що ще й нашими руками, байку про адама і єву, які обікрали свого господаря і він їх вигнав важко працювати! ЛЮДИ ТАК БОЯТЬСЯ НЕ ПОПАСТИ ДО РАЮ, ЩО КОВТАЮТЬ ВСЕ, ЩО ЇМ КЛАДУТЬ ДО РОТА! Дивіться, не вдавіться!

  • З останнім твердженням не згідний. Бо не бачу щоб атеїсти були на порядок успішнішими ніж християни.
   А якщо взяти по країнах, то найвищий рівень життя саме в християнських країнах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*