Дистанційний пульт управління для дзеркалки

пульт, управління, дзеркалка, Ті, хто купують дзеркальні фотоапарати (і не тільки їх) згодом починають затарюватись додатковими аксесуарами: штатив, світлофільтри, спалахи, сумки, об’єктиви, карти пам’яті, засоби чищення, і т.д.

Я не виняток, і також дещо купив. Про бленду, рівень і світлофільтр згадував раніше.

А сьогодні прийшов пульт дистанційного управління. Заплатив за нього 1,69$. Це небагато, оскільки оригінальний коштує більше 8 доларів. А для чого платити більше?

Ясне діло, що такі речі як світлофільтр чи об’єктив я б не купував в китайців, бо там потрібні високі технології. А якусь бленду чи пульт дистанційного управління можна.

Ці пульти маленьких розмірів, мало важать. пульт, управління, дистанційний, дзеркалки

Дозволяють з відстані до 4-5 метрів (я перевіряв) зробити фотографію, чи увімкнути/вимкнути запис відео.

В яких випадках потрібен пульт:

-для автопортретів. Це не набридлі всім селфі. А просто автопортрети. Наскільки я чув, відомі фотографи час від часу знімають свої портрети, і непогано виходить.

-для групових фото. Хочете сфоткатись із сім’єю, але хтось мусить натиснути кнопку? Не біда.

-для знерухомлення фотоапарату під час фотографування. Для досягнення високої різкості, особливо на довгих витримках важливо зафіксувати камеру. Для цього використовують штатив. Але при натисканні кнопки все одно фотоапарат може трошки рухатись, ось для цього потрібен дистанційний пульт (або спеціальний тросик).

-для запису відео. Якщо ведете відеоблог, чи записуєте уроки, то тепер не обов’язково бігати вмикати/вимикати пристрій. Достатньо клацнути пультом, а потім вимкнути.

 

На пульті є перемикач, що дозволяє вмикати камеру одночасно з натисканням або після 2-х секунд. Останнє зручно, щоб ви встигли підготуватись, поки «вилетить пташка».IMG_4278

Батарейка для пульта в мене була в комплекті, хтось у відгуках писав що не було. Але то не біда, можна придбати будь-де. Там стоїть батарея: CR2025.

Якщо цікаво, то пульт купував тут http://aliexpress.com/7IQrzzVFA. Це для Canon.

Для Nikon подібні продаються тут http://aliexpress.com/RByVNBq.

Успіхів, і робіть класні фотки!

P.S. Ледь не забув. Дехто жаліється, що пульт не працює. В першу чергу, перевірте чи батарейка ціла.  Крім того, в налаштуваннях фотоапарату виставте режим “від пульта дистанційного управління”. Це там, де вибираєте таймер, одиночна чи серійна зйомка.

2 comments

  1. Що ж буде наступним придбанням: голосове управління фотоапаратом чи штучний інтелект для фотоапарату, аби він керував тими, кого знімає 🙂 ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*