Punto switcher- корисна цяцька!

 

програмаСьогодні хочу розказати про програмку, якою користуюся вже пару років. Її створили інженери Яндекса, і вона призначена для того, щоб спростити набір тексту.

Скоріше всього у вас не один раз виникала ситуація, коли забули переключити розкладку клавіатури, наприклад, з англійської на українську. В результаті цього пару слів, поки не подивимось на екран набирається “чортзнащо”. Проблема, звичайно, не вселенського маштабу, та все одно неприємно. Я вже мовчу про часте перемикання клавіатури аж двома кнопками. А неможливість вставити текст із буфера, збережений перед теперішнім? А можливість одним кліком записати пару слів у свій щоденник чи записник? Дрібниці, та не завадило б їх усунути.

От тому я рекомендую встановити маленьку безкоштовну програмку Punto switcher.

 

Зайдіть на http://punto.yandex.ru/win/release/ і натисніть “встановити”. Після цього вам запропонують завантажити програму.

 

При встановлені Punto switcher будьте обережні, щоб не встановити ще при цьому Яндекс бар. Для цього зніміть непотрібні галочки.

 

Punto switcher

так можна зайти в меню

Після встановлення програма завантажуватиметься разом із Windows. Для використання усіх функцій, її потрібно правильно налаштувати.

 

Для цього, натисніть правою кнопкою миші на значок прапорця в правому нижньому куті монітора, і виберіть пункт меню “настройки”. Тут можна включити автоперемикання при набиранні слів іншим алфавітом (абракадабра), можливість перемикання розкладки будь-якою клавішою (я вибрав лівий Ctrl- дуже зручно), виправляння абревіатур. Також тут потрібно поставити галочку на пункті “показувати прапорець в системному лотку”. В такому разі для кожної мови яка включена в даний момент на клавіатурі, буде показаний прапорець. Для копірайтера це дуже зручно.

 

Зайдіть у вкладку “дополнительно”, і виберіть можливість ставити кому після подвійного натискання пробілу. Це дуже зручно, кажу як людина, якій приходиться багато набирати тексту протягом дня.

Крім меню “налаштування” є ще можливість зберігати історію буферів обміну. І в разі, коли потрібно вставити текст який ви копіювали день тому, це не буде проблемою із Punto switcher. Для цього правою кнопкою миші натисніть на прапорець правою кнопкою миші, виберіть “Буфер обмена”- “посмотреть историю”. В результаті вам покажеться вся історія копіювань виділеного тексту. Лівою кнопкою миші натисніть на те, що вам потрібно знову зберегти в буфер обміну. пунто світчер

Кожна подія в Punto switcher може супроводжуватися відповідними звуками. Це можна при потребі виключити.

 

 

4 коментарі

  1. Теж користуюся даною програмкою, зручно. Хочу від себе наголосити, що програмка по замовчуванні виправляє розкладки англійська -російська, але в налаштуваннях можна зробити замість рос->укр.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*