Quick 3D Cover або як зробити 3D обкладинку

Quick 3D CoverХочу показати як за допомогою програми Quick 3D Cover можна зробити 3D обкладинки як для книжки чи брошури, так і для коробки чи відеодиску.

Кому це потрібно? В першу чергу для тих, хто створює відеокурси, книжки, і т.д. Я наприклад, коли написав книжечку (так скромно) про хвилястих папуг то роздавав її всім охочим.

Та проблема в тому, що більшість людей хоче продукт “помацати”, їм не достатньо просто посилання на завантаження. Це вже перевірено десятками (а можливо і сотнями) інфобізнесменів, що можна продати тільки той продукт, який має обкладинку.

Дана програма також буде потрібною і тим, хто наприклад на сайті чи блозі робить огляд якоїсь книги. Я так намагаюся робити і в майбутньому. Для статті про певну книгу потрібно дати її обкладинку, щоб матеріал краще сприймався читачами. Зрозуміло, що ми не маємо сфотографованих обкладинок всіх книг, які прочитали, тому приходить “брати” в мережі. Щоб її унікалізувати, можна із плоского фото обкладинки, зробити яскраву та об’ємну. Так ми себе в якійсь мірі убезпечимо від власників оригіналу, та й дивитися вона буде набагато краще.

Щоб показати можливості програми я зроблю обкладинку для книги, наприклад Арнольда Шварценегера, і в кінці статті покажу що вийшло.

Отут і прийде нам на допомогу програма Quick 3D Cover. Достатньо знайти в мережі чи зробити у фотошопі зображення для продукту, а вже програма переробить його в об’ємний предмет.

Програма Quick 3D Cover є платною, але думаю, ви собі з тим раду дасте 🙂

Працювати з нею дуже просто, і фактично є пару налаштувань.

Після встановлення і запуску відкриється вікно програми.1vghgjghj

В полі 1 ми можемо вибрати вигляд 3D об’єкту: це буде книга, диск чи коробка; яким боком вони будуть повернені до глядача; якої товщини буде книжка. Вибрали.

Після цього потрібно вибрати колір для фону зображення (як правило таке як фон сайту на якому буде розміщуватися) і завантажити зображення для кожної зі сторін книги. Якщо немає фото корінця чи звороту, то не проблема. Найголовніше вибрати гарну фотографію на лице продукту, а там можна і ракурс змінити.

Для тих, хто погано знає англійську мову розшифрую, що

Background – задній фон, тло на якому розміщується об’єкт,

Front – передня сторона книги,

Top – вершина,

Side — сторона чи корінець.

arnoldНе забудьте поставити потрібний розмір майбутнього зображення у полі 4, бо по-замовчуванню там стоїть мале значення.

За усіма змінами які ми робимо в програмі можна спостерігати в полі 5.

Програма також дає можливість зробити тінь від віртуального предмету, її насиченість можна регулювати за допомогою повзунка 6.

Різкість зображення регулюється за допомогою повзунка 7.

Всі інші параметри не такі важливі, тому їх не описую.

Після того натискаємо зберегти (8). В результаті відкриється ще одне вікно, в якому можна вибрати як формат зображення так і його якість та розширення.

І на закінчення, можу показати як я із звичайного фото того ж Шварценеггера (надіюсь написав без помилок) зробив красиву 3D обкладинку.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*