Ідея бізнесу – реклама на зупинках

зупинка Хочу поділитися ідеєю бізнесу, яка недавно «прийшла» мені в голову. На 99% впевнений що це вже десь працює, але не так масово.

Про що йдеться. Ідея бізнесу полягає в тому, щоби ставити в місті Львові (чи іншому місті) зупинки громадського транспорту за свої кошти, а взамін отримати можливість, наприклад,  на одній із бокових панелей розміщувати рекламу. Можна поставити як свою, так і здавати рекламну площу в оренду. Я не знаю у скільки обходиться виготовлення однієї зупинки (плюс потрібно домовлятися із міською владою), але однозначно ця затія повинна б окупитися. Адже рекламне місце у місті, та ще й на місці масового скупчення людей дуже «апетитне».

Навіть, якщо ви не маєте можливість виготовляти зупинки, то можна їх замовляти «на стороні». Наприклад, у, Львові на виготовлення зупинок спеціалізується підприємство «Далта».

Найважче тут «вийти» на міську владу, і отримати необхідні дозволи. Не знаю, чи вони готові дати дозволи безкоштовно, але здоровий глузд підказує що повинні б.

Адже часто зупинок у Львові не має, або вони в плачевному стані. І це у місті, яке ще не так давно приймало чемпіонат з футболу!

Щоб ви розуміли про що йдеться, прошу поглянути на «зупинку» біля львівського автовокзалу. Там є ще одна неподалік, і під нею немає ями котра наповнюється водою під час дощу. Але в неї інша проблема. Там немає не тільки бокових стінок, але й … даху. Так що під час дощу у приїжджаючих туристів на автобусну станцію є варіант де сховатися від дощу: у зупинці з ямою з водою, або без даху.зупинка Львів Автовокзал

Ну не вірю я, що тут не вигідно поставити зупинку з рекламою, яка не окупиться! Нехай не за місяць-два, але точно повинна окупитися.

Звичайно, потрібно врахувати «можливості» хуліганів, і зробити конструкцію антивандальною. На жаль, скляні бокові панелі, як показала практика, для цього підходять мало. Мені здається, що достатньо простих металевих бокових стійок, на якій малюється (пишеться) реклама.

В свою чергу, міська влада сама могла б оголосити тендер на розміщення таких зупинок. Це буде вигідно і їм і нам, простим громадянам. Бо погодьтесь, подібні теперішні «зупинки» – це удар по репутації культурної столиці Західної України.

4 коментарі

  1. А що робити з наліпками оголошень?

  2. Я б подзвонив по номерах на оголошеннях, і нехай здирають самі.

  3. Дальта. Якість виробництва кульгає. Ціни захмарні. За єко зупинку майже 100 000 гривень це дуже багато. У Києві є більш кращі пропозиції за цю ціну.

    • Я привів Дальту для прикладу, бо колись хотів в них замовляти силову раму. Може є й інші кращі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*