Рекламна стрічка Nolix, або ще один спосіб заробити

nolixКоли читаєш чужі фінстріпи, то часто увагу привертає те, наскільки диференційований заробіток у цих «товаришів». Там і контекстна реклама, і банери, і тізери, і продаж посилань та інфопродуктів. В цьому є певний зміст. По-перше, ви таким чином збільшуєте свій заробіток. Крім того, ви його диференцюєте. Таким чином, бан в якісь системі не залишить вас без «куска хліба».

Тому, при можливості, потрібно отримувати доходи з різноманітних джерел. Для тих, хто зі мною згідний, пропоную звернути увагу на сервіс Nolix.

Принцип роботи системи дуже простий: ви реєструєтесь в системі, і розміщуєте Html код на сторінках свого сайту. Відвідувачі побачать вузенькі стрічку, на якій буде написано вартість розміщення текстової реклами у цій стрічці. Якщо їх ціна влаштовує, то провівши оплату, вони можуть розмістити оголошення. До речі, розмістити своє оголошення рекламодавець може без реєстрації, що дуже зручно.

Та й ви самі можете давати рекламу подібним чином, наприклад продавати інфопродукт чи набирати підписну базу.

Для реєстрації в системі Nolix зайдіть сюди http://nolix.ru/ і зареєструйтеся. Це займе пару хвилин.

Після цього в панелі вебмайстра натисніть на рядок «Мои сайты», а потім «добавить сайт».nolix1

Після цього відкриється  вікно, в якому потрібно внести назву сайту, його адрес, вартість 1000 показів у доларах США. Також слід вибрати тему рекламної стрічки, щоб вона гармоніювала із дизайном сайту. Не забудьте вказати тематику вашого ресурсу – це дуже важливо. Від цього може в значній мірі залежати кількість рекламодавців  яких ви отримаєте.nolix2

Тепер про ціни. Щоб їх дізнатися натисніть на «Подбор площадок для рекламы» і «Сайты с рекламной строчкой».

Nolix

Після цього вам відкриється вікно з опціями, в якому можна вибрати діапазон цін які нас цікавлять, тематику, відвідуваність ресурсів.

Тепер можна буде подивитися скільки просять ті чи інші вебмайстри за розміщення реклами.

Враховуючи це можна і собі вказати подібні ціни. Можливо прийдеться трохи побавитися із розцінками, бо на низьких цінах сильно не заробиш, а високі відлякують рекламодавців.

Тепер про мій досвід роботи із цією системою. Я в ній давав оголошення про завантажування безкоштовної книг про хвилястих папуг (щоб набрати підписну базу). Та, можливо, через жадність я вибрав одну з найдешевших площадок. І найнеякісніших. На дуже яскравому та негарно зробленому дизайні, мого заклику завантажувати книжку не було видно, та й це було розміщено на блозі про кулінарні рецепти. А книжка про догляд за папугами, а не рецепти їх приготування. Може й тому не пішло.

От тепер думаю, чи самому не розмістити код, і що з того вийде. Тим більше ресурс в мене з хорошими показниками, дизайн також не найгірший. Подивимось.

А, ледь не забув! Блокувальники реклами типу AdBlock без особливих проблем блокують цю стрічку. Добре  це, чи погано – вирішувати вам. В будь-якому випадку, спробувати варто.

Ось так можна заробити на сайті.

P.S. В певній мірі аналогом рекламної стрічки Nolix є сервіс Fialet. Але він менш розкручений, тому там менше як рекламодавців, так і площадок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*