Рендер-ферми. Мені таке не підходить

інтернетАктивно користуюсь інтернетом більше 5 років, серед всього іншого, цікавлюсь схемами заробітку. Продивився десятки відео курсів, прочитав, напевне багато статей. Але вчора, випадково, ознайомився із відеокурсом по дивному заробітку.

Такого ще не чув.

Коротко про суть заробітку.

Одразу введу поняття «рендер-ферми». Рендер-ферми – це об’єднані між собою в мережі комп’ютер, які виконують однакове завдання. За рахунок об’єднання потужностей багатьох машин, отримуємо можливість проводити операції в сотні, і тисячі разів швидше, за звичайний комп’ютер.

Отаке об’єднання комп’ютерів називається рендер-ферма. Їхніми послугами користуються творці складних спецефектів, обсерваторії, архітектори, хто займається 3 D моделюванням.

Бо виконати такі складні завдання на одному (нехай і потужному комп’ютері) неможливо.

Читав, що на спецефекти для «Аватара» було витрачено 40 мільйонів комп’ютерних годин. Якби не рендер-ферми, то фільм вийшов би через пару тисяч років 🙂

Як ви розумієте, за послуги цих контор платять гроші.

Одна новина. Практично кожен може підключитись до рендер-ферми, і заробляти гроші на виконанні його компом чужих завдань. При цьому машина буде задіяна тільки на 15% потужностей, тобто ви спокійно можете працювати за комп’ютером.

Залежно від часу роботи, кількості та наявності завдань, один комп може приносити 2-4 долари в день. Не дуже багато, але це один комп пасивного заробітку.

Якщо ж створювати свої рендер-ферми, то тут вже суми вимірюються тисячами доларів.

Ті, хто бажає, щоб його комп’ютер виконував чужі завдання, повинен зареєструватись у компанії Gnetwork, завантажити спеціальну програму, зареєструватись.

Після того, як завдання поступає у Gnetwork, їхня прога розбиває його на модулі, і їх скачуть програми встановлені учасниками системи. Після виконання завдання, розраховані модулі повертаються на сервер, а вам нараховують кошти.

Кажуть, що в компанії Gnetwork вже 50 000 партнерів, які прораховують складні задачі.

Отака позитивна теорія.

Тепер про неприємне

1.Справжні рендер-ферми, як правило працюють по локальній мережі, без виходу в інтернет.

2.Дехто каже, що компанія Gnetwork – це звичайна мережева піраміда. Програма, яку прийдеться завантажувати, коштує в районі 600$. Таким чином ви допомагаєте їм заробляти гроші.

3.Найважливіше. прочитав на одному форумі, тому процитую:

«данная Рендер ферма очень удобна хакерам для компьютерных атак и рассылки спама и вирусов. При этом следует учитывать одно обстоятельство, что тот против кого эти атаки могут быть организованы, не будет сидеть сложа руки, а будет действовать по пресечению атак. И если компьютер, участвовавший в атаке будет засечён правоохранительными органами то владелец компьютера может быть привлечён к уголовной ответственности за участие в атаке.

Так что прежде чем соглашаться на эту программу требуйте от её организаторов предоставления доказательств как будет использован  ваш компьютер».

Висновок. Рендер-ферми – прекрасна ідея для архітекторів, творців спецефектів, і т.д. Але як спосіб заробітку – мутноватенько. Можливо я не дуже добре вникав у деталі, але таким способом не хочу заробляти. Хто зна, що через твій комп понаробляють, а ти потім розхльобуйся.

А ви щось знали про рендер-ферми? В Гугл не заглядати! 🙂

4 comments

  1. Біткоїн працює якось подібно, раджу почитати

  2. Про щось подібне чув уже давно, але ніколи не виникало бажання приймати в цьому участь…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*