Розумно про бізнес

Ігор БєлоусовДля тих, хто хоч час-від-часу читає мій блог не є секретом що мені подобається тема бізнесу, мав я пару спроб його розпочати (поки-що не успішно), зареєстрований підприємцем, прочитав купу книг про бізнес http://pavlofox.net/knygy-yaki-ya-chytayu/. Також я продивився, напевне, з пару десятків навчальних курсів, семінарів, вебінарів, і т.д.

В результаті всього цього можу відрізнити якісний продукт від шлаку. Можете мене вважати хвальком, та за пів годинки виступу чергового гуру я більш-менш точно побачу чого він вартує.

Справа в тому, багато людей розбагатіли навчаючи інших стати багатим. Так, такий каламбур.

Запитує журналіст, напевне найкращого бізнес тренера Росії про його перший успішний бізнес. Він каже що вони з другом відкрили курси для бізнесменів. Оце і був їх перший бізнес. Тобто не маючи бізнесу, вони гарно говорячи заробляли гроші. Нормально?

Про ще одного відомого у нас бізнес-тренера чув щось подібне. То він десь возив з Чехії якісь речі, то ще щось, але справжні гроші йому принесли саме лекції із бізнесу які він читав.

На одному із форумів читав про бізнес-тренера, який навчав як заробити мільйон. То свій «Ланос» він ставив на іншій вулиці, щоб його клієнти не бачили на чому їздить той, хто читає лекцію «Як стати мільйонером».

Та для чого нам ці історії! Перейдіть в Ютуб, і наберіть щось типу «как стать миллионером» чи щось подібне.

Там побачити купу роликів де молоді та не дуже, хлопці та дівчата будуть штучно усміхатися, сильно розмахувати руками та переконувати вас, що вони знають як заробити мільйон. На вас.

До чого я все це веду?

Просто сьогодні подивився виступ бізнесмена. Але справжнього. Щоб ви зрозуміли про що йдеться, скажу що у нього 36 підприємств, починав фактично з нуля. У нього: хлібобулочний холдинг в який входить 31 компанія, компанія із виробництва пластикових карт із 18 філіалами по Росії, відкриває комбінат здорових напоїв, за рік створив газету із тиражем 100 000 екземплярів, і т.д.

Послухавши його бачиш таку велику різницю між тими інфобізнесменами котрі заробили пару сотень баксів і тепер із пластмасовою усмішкою навчають інших.

Якось відчувається, що той хлопака «стоїть на твердому ґрунті», а в тих «бізнесменів» тільки штучна усмішка.

Звати нашого героя Ігор Бєлоусов (Игорь Белоусов), ось його блог http://inbelousov.ru/blog/

Які ж він дає поради?

Дуже радить не брати кредитів закладаючи квартири. Та й взагалі бажано починати з нуля. Або робити на замовлення, і брати часткову передоплату. Тоді не збанкротуєте. Адже за його спостереженнями, більшість стартапів (перших бізнесів) бувають невдалі. Але це потрібно, щоб отримати потрібні практичні знання та досвід.

Ігор стверджує, що ніяка книга, відео курс, покрокова інструкція не зроблять із вас бізнесмена. Тільки коли зробиш сам ручками, тоді і навчишся і станеш бізнесменом.

Бєлоусов радить для того щоб стати бізнесменом, не чекати, бо цього ніхто не зробить за вас. Просто треба почати, і не здаватись. В будь-якому випадку ви отримаєте безцінний досвід.

Ігор не радить звертати увагу на конкурентів та їх старанно вивчати. На його думку,  більшість із них стали такими успішними тільки тому, що коли вони починали, не було конкуренції. Дивлячись на менеджмент більшості чужих підприємств Бєлоусов дивується як вони ще працюють. Тому конкурентів можна легко «перемогти». Як приклад він приводить свою історію. Вони створили своє підприємство хлібо-булочних виробів, коли в Пітері було вже 40 великих виробників. А зараз компанії нашого героя захопили велику частину ринку продажу хлібо-булочних виробів.

Перед початком кожної справи він радить «вбити собі в голову» що ЦЕ МОЖЛИВО. Якщо не так, то спробувати інакше, але робити а не стояти на місці.

Запитують його чи можна брати на роботу родичів. Ігор каже що без проблем, але вимоги до них не повинні відрізнятися від вимог до інших працівників. Родичі повинні виконувати певну роботу, про яку домовлялися до початку набору на роботу. Якщо ж ні, то “давайдосвіданія”.

Когось цікавило чи можна робити бізнес із компаньйоном. Також каже що можна. Тільки кожен повинен мати сферу за яку відповідає (продаж, виробництво), і не повинен лізти в сферу партнера. Тільки так.

Якщо вас цікавить тематика бізнесу, то обов’язково послухайте цей ролик (я буду дивитись і інші). Звичайно, він на лекції не усміхається, мало жестикулює, картинка не дуже красива, але за його словами «сила» а не «порожнеча».

Лекція цінна в першу чергу не так інформацією (там нема спецприйомів) а саме енергетикою успішної людини. Адже енергетика передається і у відео, і в книгах, і в статтях. Думаю, що це для вас не секрет.

Добре, дивіться відео:

Більше його відео можна знайти тут: https://www.youtube.com/  правда я їх ще не дивився.

3 comments

  1. “В результаті всього цього можу відрізнити якісний продукт від шлаку”
    Цікаво, яка оцінка буде цього відеоблогу:
    http://www.youtube.com/user/kravchukm?feature=watch

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*