Сайт на тему «шкільні твори»

933594_56103918Поділюсь ідеєю, про створення сайту на тему «шкільні твори». Коли хотів робити свій четвертий вебсайт на гроші, виділені Центром Зайнятості, то на повному серйозі розглядав цю тему. Вибрав все-таки «поліграфію», бо там багато років працював.

Тепер як виникла ця тема із шкільними творами.

Продивляючись статистику відвідуваності цього блогу, звернув увагу, що регулярно приходили читачі за фразою «якби я був президентом України». Я колись трошки нафантазував на цю тему, і згодом почали приходити люди.

Але довгий час не міг здогадатись, кому це потрібно, і хто із  завидною регулярністю приходить читати «якби я був президентом». 😯

А потім влітку перестали йти читачі на «якби я був президентом». А восени знову пішли.

І тут я все зрозумів! Це вчителі дають учням теми творів, і вони, щоб багато не думати, шукають відповідь в інтернеті.

Якщо врахувати, що україномовні сайти мають малу популярність, то тут все навпаки. Бо твори українською пишуть і учні Харкова, і Херсона – шкільна програма.

А тепер уявіть, скільки за учбовий рік дають вчителі тем творів! І так для кожного класу!

Крім того, це дуже «вдячна» аудиторія, адже школярі із радістю клацатимуть на усі рекламні банери.

Тепер про тексти

Їх можна писати самим, якщо вас не лякає тема твору «краса чистих людських взаємин» чи «образ матері у творах Шевченка». Якщо ж не можете самі писати – не проблема. Будемо шукати на стороні.

На біржі копірайтерів не йдемо. Сумніваюсь, що там знайдете якісних авторів, котрі зможуть написати твір українською на теми з української мови.

Ми пойдьом другім путьом. Йдемо на сайти із працевлаштування. Наприклад http://www.work.ua/ua/ чи http://rabota.ua/ . Переходите на версію сайту «для роботодавців»,  і в поле пошуку вводите слово «вчитель».

Серед усіх вчителів, які видасть сайт, потрібно знайти вчителів саме української мови та літератури. Їм і можна запропонувати співпрацю: вони пишуть твір на задану тему – ви оплачуєте їхню роботу.

Думаю, що багатьом така співпраця підійде. Бо у них зарплати невеликі, і додатковий заробіток не помішає. Та й не знають вони про біржі копірайтингу, так що будуть вам раді.

Про конкурентів

Конкуренти є, і деякі сайти мають досить і досить хороший трафік. Якже ш їх перемогти? Просто. Якістю! Тексти там маленькі, і посередньої якості (а часто просто жахливі).

Крім того, такі ресурси обвішані гидотною рекламою, це також негативно впливає на поведінкові фактори.

Заробіток

Можна розміщувати як контекстну рекламу, так і товарні тізери (але пристойні).

Крім того, можна встановити послугу «унікальний твір на замовлення», із відповідною ціною.

Моралістам

Хтось скаже, що таким чином підтримуємо неуцтво в учнів. Вони не захочуть читати твори та вчитись.

Тут я 100% не впевнений. Але знаю точно, що хто хоче вчитись, той буде це робити і без примусу. В мій час інтернету не було, і хлопці все-одно книжок не читали.

А тепер, я тільки за рік прочитав більше книг та статей, ніж напевне, за весь час навчання у школі та Академії.

А хто не хоче вчитись та читати, того не заставите. Його потім життя заставить.

Крім того, не факт, що усі обов’язково тупо копіюватимуть з вашого сайту. Адже тоді у всіх учнів школи будуть однакові твори. Дуже часто, для написання якісної статті, потрібно прочитати по даній тематиці матеріали інших авторів. Так роблять практично усі, без винятку, копірайтери. І це нормально.

P.S. Теми шкільних творів можете знайти як і інші ключові слова. Або за допомогою інструмента Гугл, чи платних програм типу «Key Collector». Задаєте фразу «твір на тему», і далі сервіси вам знайдуть ключові слова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*