Сайти – це вигідно

сайтиЙшов сьогодні по вулиці і випадково побачив оголошення: типу молода сім’я винайме одно- чи двокімнатну квартиру, ціна в місяць приблизно 1600 грн.

В мене одразу від того оголошення виникло пару думок. В першу чергу, стало трохи шкода ту сімейку, адже це ж кожного року потрібно віддавати з сімейного бюджету біля 20 000 грн. За ці кошти можна відпочити чи відправити на навчання дітей. Та що там казати, є купа ідей, були б гроші.

А потім я подумав про інше: власник квартири щомісяця може отримувати 200 доларів пасивного прибутку. Приблизно, я точних цін на ринку не знаю.

Отже це ніби нормально, адже гроші капають на автоматі.

Та потім згадав про вартість самої квартири, і настрій впав. Адже вони коштують не один десяток тисів доларів. Тобто, якщо здавати квартиру в оренду, то її вартість можна окупити років за 20. Нормально, скаже хтось.оголошення

Може й нормально, та я тут згадав сайти. На створення «середньостатистичного» піде ніяк не 40 000$ (як коштує квартира), а розкрутивши його до 1000-2000 відвідувачів можна отримувати ті ж 200 баксів.

А якщо сайтів не один, а наприклад, десять? Правда апетитно?

Хтось скаже: «а ти спробуй зробити 10 сайтів і розкрутити їх до 2000 відвідувачів». А можна один до 20000, яка різниця. Не кажу що це легко, але ви спробуйте заробити на квартиру!

От от, зробити хороший сайт і заробляти з нього в рази легше (і навіть зручніше) ніж заробити на квартиру. Кажуть, що в буржунеті сайти називають «віртуальна нерухомість».
А є шустрі хлопці, які нароблять сайтів, ставлять менеджера який ними управляє і «пожинають плоди». Ось хлопака має більше 5 000 баксів пасивного заробітку http://shooltz.ru/zp/finstrip-za-maj-2013.html

Уявіть собі скільки це потрібно квартир, щоб отримувати такий пасивний заробіток. І як купити стільки нерухомості.

Так що робити сайти вигідно. Інша справа що не все одразу виходить, але це легше ніж купити квартиру в Україні. Чи не так?

4 comments

  1. От як би то сайтом заробити на квартиру 😀

  2. Саме важче – це вдала ідея для тематики сайту. Знайомі задумали сайт-каталог <…>. Я і не вірив, що на тому можна швидко заробити. А потік пішов. Народ платить за розташування інформації на їх ресурсі…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*