Позитивний та негативний сценарій розвитку людства.

сценарыъ розвитку людстваХтось з відомих сказав що для того щоб передбачити майбутнє достатньо згадати минуле. І подивитися на тенденції, додам я. Вирішив я із наявних фактів зробити прогноз розвитку людства. Якщо з чимось не згідні, то залишайте свої думки в коментарях.

Економіка.

Негативний прогноз. Прірва між бідними та багатими поглиблюватиметься. Усіма важливими ресурсами володітиме невеликий відсоток людей. Усі інші змушені будуть працювати на транснаціональні корпорації. Людство чекають мітинги, протести, страйки. Борг країн невпинно збільшуватиметься що приведе залежність керівників цих держав від кредиторів. У розвинених країнах через низьку народжуваність пенсійний вік і далі підвищуватимуть.

Аргументи. На теперішній час борги світових країн збільшуються. Так борг США на березень 2012 року складає більше 15 трильйонів доларів. Зараз один відсоток людей володіє 39 відсотками світового багатства. Через старіння населення у розвинених країнах пенсійний вік постійно підвищують. Кожної години у світі півтори тисячі людей помирає з голоду.

Позитивний прогноз. Завдяки новим знанням економіки країн розвиватимуться що приведе до підвищення рівня добробуту громадян. Країни третього світу зможуть застосувавши нові методи керування та допомоги розвинених держав побороти бідність та нормально розвиватися.

Аргументи. Приклад таких країн як Китай чи Індія показує що навіть у сучасному конкурентному світі можна завоювати своє місце під сонцем. В разі створенню умов для малого бізнесу великий відсоток людей створює свій бізнес та не працює на великі корпорації.

Екологія.

Негативний прогноз. Забруднення планети через людську діяльність збільшуватиметься що призведе до глобального потепління. Види рослин та тварин продовжуватимуть вимирати, знищуватимуться тропічні лісі, кількість пустель збільшуватиметься.

Аргументи. За даними деяких кліматологів середня температура на планеті може зрости більше ніж на 6 °C . Людство спалює 4,5 млрд. т вугілля, 3,2 млрд. т нафти і нафтопродуктів а також газ, торф та сланці що призводить до забруднення атмосфери. Льодовий покрив Арктики зменшився на 15 відсотків.

Позитивний прогноз. Люди зможуть зменшити кількість шкідливих викидів, вирубування лісів, винищення тварин та рослин. За допомогою очисних технологій покращиться чистота річок, природна популяція тварин збільшуватиметься.

Аргументи. Надто песимістичні прогнози кліматологів не справджуються. Багато серйозних вчених вірять у те що глобальне потепління в більшій мірі залежить від сонячної активності ніж від людської діяльності. Провідні виробники активно розробляють моделі із електричними двигунами.

Політика.

Негативний прогноз. Світом правитиме невелика кількість людей (Світовий Уряд). Окремі держави перестануть існувати. Замість них існуватиме одна чи пару наддержав. Під приводом захисту від терористичних загроз зменшаться права людей. Можливий повний контроль над людством шляхом вживлення кожному на праву руку чи чоло електронного чіпа.

Аргументи. Як приклад наддержави можна привести Євросоюз. Слова Генрі Форда: “Візьміть під ковпак 50 найбагатших людей світу і війни на планеті зупиняться”. Форд був не останньою людиною в США, значить таки хтось керує світом.

Позитивний прогноз. Через контроль світового співтовариства воєн на нашій планеті не буде. Кожна країна поважатиме права та суверенітет інших держав. Часті вибори (в електронному форматі) та контроль допоможуть політикам не зловживати своїми посадами.

Аргументи. В Швейцарії місцеві вибори відбуваються дуже часто і в електронному форматі. Більшість людей не хоче воєн. Будь-хто може отримати правду про все що відбувається у світі в інтернеті, що ускладнює масове “зомбування” та побудову імперій.

Духовність.

Негативний прогноз. Кількість християн у світі та Європі невпинно зменшуватиметься. Ті що залишаться не житимуть християнським життям а називатимуться такими тільки формально. Віруючу людиною вважатимуть не зовсім здоровою. Пануватиме матеріалізм, споживацький світогляд та спосіб життя. Багато людей житиме в одностатевих шлюбах, а свою стать дитина вибиратиме сама коли виросте.

Аргументи. Церкви у Європі та Америці порожні та часто використовуються тільки як туристичні об’єкти. У США існують цілі райони з одностатевими шлюбами. У багатьох “цивілізованих” країнах легалізована проституція.

Позитивний прогноз. Завдяки прикладу моральних авторитетів, Церкви вдасться коригувати моральний стан людства у кращу сторону. Люди повернуть до традиційної сім’ї, кількість злочинів різко зменшиться, авторитет Католицької та Православної Церкви виросте.

Аргументи. На пасхальне привітання Папи Римського чи на побачення благодатного вогню приходять сотні тисяч віруючих. Туди їх ніхто не жене насильно і за це платить гроші. В Україні церкви в неділю та свята переповнені. На кінець хочу згадати Ісуса Христа які він промовив до першого Папи Римського -святого апостола Петра: “Ти Петре скеля, на тобі я побудую свою Церкву, і ворота пекельні її не подолають”.

One comment

  1. Спасибо большое! Очень выручили! Счастья Вам!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*