Простий секрет успіху

успіх, перемогаПро цей принцип здогадувався, але якось було на другому плані.

А тут недавно прочитав книжку Бодо Шефера «Прорыв к финансовому успеху». Книжка хороша, в ній без «води» викладено багато корисної інформації.

Серед всіх порад була така фраза:

Дела, которые приносят успех, вообще совсем не трудные. Скорее это рутинная ежедневная работа.

Прочитав фразу, і перейшов на наступну сторінку. А потім повернувся назад, ще раз уважно прочитав. Потім півдня думав над цією фразою. Це дуже хороші слова, і це є простий секрет успіху.

Зараз доведу.

Спортивні досягнення

Ми захоплюємось перемогами братів Кличків на боксерському ринзі, біатлоністів, футболістів чи шахістів.

Коли вони здобувають важливий титул чи перемогу, радіємо, бо їм повезло у вирішальний момент. Та кожного дня, роками, вони тренуються, вкладаючи чергову «лепту» в перемогу. Ніхто не бачить, як в залах хлопці і дівчата проливають піт, терплять біль, загоюють рани.

Коли Евандер Холіфілд мав зустрітись з Майком Тайсоном у першому поєдинку, ставки були 1:45. Ясна річ, ставили на «Залізного Майка».

Але Евандер впевнено переміг. Напевне багато вболівальників подумали, що йому повезло. Та коли Тайсон на цілі дні пропадав з тренувального процесу, Холіфілд важко працював. Кожного дня. Що й дало такий результат. Це не везіння.

Здоров’я

Не можна одного дня отримати міцне здоров’я. На його стан впливають наші щоденні дії.

Хіба важко один раз почистити зуби? Ні. Але коли цю неважку роботу робити кожного дня, роками, то можна сподіватись на міцні та здорові зуби.

Не важко один раз піти в спортзал. Якщо робити так тривалий час – можна зменшити зайву вагу, покращити стан серцево-судинної, дихальної, м’язевої системи.

Хіба станеться щось трагічне, якщо одного разу ви вип’єте зайвого? Скоріше всього ні. Але якщо робити це на регулярній основі, то через десяток-другий на вашому чолі буде «писати» – алкоголік.

Чи станеться щось страшне, якщо викурити сигаретку? Ні. Але якщо робити так роками, то погіршиться зовнішній вигляд, подих, зросте ризик захворіти на хвороби легень.

Робота

Чи дуже важко написати одну статтю в 3-7 днів? Ні, це не складно. Але якщо писати регулярно, можна сподіватись на збільшення кількості читачів.

Чи можна всі 8 годин відпрацювати на робочому місці, а не сидіти в соцмережах? Можна. І можна очікувати або на підвищення по службі, або своєї кваліфікації.

Менеджер з продажу може виконувати певну кількість телефонних дзвінків кожного дня. Це не дуже важко. Але завдяки такій регулярній роботі його продажі збільшаться.

Відношення

Чи важко сказати 1-2 добрих слова чи підбадьорити дитину? Ні, це легко. Але коли робитимете це регулярно, чекайте що ваш нащадок стане хорошою, впевненою в собі людиною.

Можна зустрічати кожну людину доброзичливою усмішкою, і таким чином зробити приємне оточуючим і собі.

Світогляд

Чи дуже складно завжди думати позитивно? Це трохи не звично. Але якщо заставити себе, то можна дивитись на світ «іншими очима».

Кожен може читати одну книгу щомісяця. Через 5-10 років він прочитає 60-120 книг , і стане спеціалістом в певній сфері.

Обов’язкове запитання

А що буває, коли успіх приходить без заслужених рутинних багаторічних зусиль? Наприклад виграють мільйони в лотерею.

Так, буває таке. Але через певний час люди незаслужені гроші не тільки втрачають, але й отримують купу боргів http://goo.gl/S0zYE4 .

Що нам робити?

Потрібно визначити декілька сфер діяльності, які для нас важливі. І записати нескладні речі, які можна робити кожного дня, і які здатні нас привести до успіху. Тільки не треба вибирати надто важкі завдання (наприклад тренуватись по 4 години в день), бо швидко зникне запал.

Все, тепер потрібно повторювати ці дії роками (корегуючи в разі потреби). І успіх повинен прийти!

2 comments

  1. Ми взагалі недооцінюємо силу постійності. Приклад: усі в школі намагалися вивчити іноземну мову. Якби, починаючи з 4-го класу, щодня вивчали 1 (!) слово, до кінця навчання їх би набігло понад 2,5 тисячі (а для пристойного спілкування, кажуть, достатньо лише 1000). Так і в усіх інших справах, і бізнес – не виключення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*