Сервіс Глопарт. Мій досвід

2Декілька днів тому до мене потрапив відео курс, про те, як заробити продаючи свої інформаційні продукти на сервісі Глопарт. Автор переконував, що застосувавши його поради, можна дуже і дуже непогано поповнити свій гаманець.

Оскільки в мене є книга про хвилястих папуг, то я вирішив спробувати продати її на Глопарт.

Спочатку слід було створити продаючи сторінку для цього продукту. Мені прийшлось написати текст, підібрати та змінити під себе шапку одно сторінкового сайту, написати «відгуки клієнтів» та підібрати їх фото. Далі, додається ця продаючи сторінка в Глопарт, і підключається до системи. Вам дають посилання на сторінку оплати, і ви її підключаєте до кнопки «купити» на своєму односторінковому сайті.

Але це все «квіточки». Головний секрет дізнався від автора цього відео курсу: 95% продажів вашого продукту повинні робити партнери, а не ви. Вони знають, як правильно «лити трафік», і ризикують, в разі провалу.

Тому потрібно намагатись отримати не 10-20 партнерів, а 500 і більше. Якщо чесно, то виглядає фантастично, але подивимось що вийшло в мене.

Щоб отримувати багато партнерів, потрібно додати свій інфопродукт у розділ «перевірені товари». Ці продукти перевіряє адміністрація сервісу, відповідно до них більше довіри у партнерів. Крім того, нові продукти із каталогу «перевірені товари» розсилають партнерам Глопарту. А в нього 100 партнерів.

І ще одне, щоби у вас було багато партнерів, потрібно щоб рівень конверсії був вищим нуля. Тому бажано щоб хтось із ваших друзів купив один примірник. Мені виручив Піра Олексій – за це дякую.

До речі, щоб прийняли в цей каталог «перевірених товарів», мусив вибрати платний тариф (9 баксів одноразово), і заплатити 500 рос. рублів за 7 днів (більше не платитиму).

Партнерам слід віддавати левову долю виручки, адже вони повинні відчути вигоду. Якщо книжка коштує 330 рос. рублів (30 забирає Глопарт), то партнери отримають 180 рублів.

Коротше, зробив я все «як книжка пише».

В результаті, на момент написання цієї статті назбиралось 57 партнерів.1

Це не 500, але й не 10. Інша проблема, що вони не продають 🙁 Можливо тому, що більшість успішних товарів тут про заробіток. А продавати курс про папуг нема де. Навіть розсилок немає (була одна моя на 4000 чол. і то закрив).

Отаке-то. Оскільки платити нічого не буду, то наступні партнери назбируватимуться повільніше, але з часом може щось з того вийде.

Крім того, я надсилаю листа власникам розсилок Смартреспондера, із пропозицією рекламувати мій продукт. Так також можна набрати партнерів.

Про хитрих людей

Коротше не продають партнери. Ну нічого, думаю, ще й не таке бувало. А тут приходить лист:

 Добрый день, Павел! Меня ОЧЕНЬ заинтересовал Ваш продукт!!! Хочу заняться его рекламой… Есть огромная база подписчиков + покупная реклама + группы в соцсетях. Но, дело в том, что глопарт в последнее время не надежен при оплатах и частенько глючит. Не хочу терять деньги, которые вкладываю в рекламу… не могли бы Вы разместить свой товар на этом сервисе: хххх. Это аналог глопарта, но только он исправно работает! И к нему у меня больше доверия! Как разместите товар, пришлите пожалуйста ссылку на него! Сразу запущу рекламу!

Я одразу зрадів, подумав: «зараз почнеться». Але згодом остудив себе думкою, що коли надто щось добре звучить, то можливо це брехня та шахрайство. Тому виділив перше речення, і пошукав його в Гуглі.

Виявляється, що такі листи масово розсилають усім новим клієнтам Глопарт хитрі люди.

Просто сервіс http://qwertypay.com/ є конкурентом Глопарт, і в нього 8-ми рівнева партнерська програма. Тому і хитрі «товарісчі» розсилають листи, типу «зареєструйся в цьому сервісі по моїй партнерці». Ти реєструєшся, вони набирають рефератів, але тебе не збираються рекламувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*