Сервіс привітань Grattis, як заробити.

партнерська програмаСпособів заробити в мережі є предостатньо. Це і створення своїх сайтів та заробіток на них, і написання статей, і створення та розкрутка сайтів для клієнтів, і створення своїх інфопродуктів.

Та є ще можливість заробити на всіляких партнерських програмах. Принцип роботи такий: ви “направляєте” людей на якийсь сервіс чи магазин. Якщо відвідувачі які прийшли за вашою “рекомендацією” щось придбали чи замовили, то ви, як партнер, отримуєте винагороду у вигляді відсотків чи фіксованої оплати за покупку.

 

Такі відносини корисні обом сторонам. Тим хто створює продукт, не потрібно витрачати великі кошти на рекламу та маркетинг, адже партнери самі цим займуться. А тим хто приводить покупців не потрібно створювати інтернет-магазини чи, інформаційні продукти. Достатньо просто направити людей і отримати відсоток.

 

Найкраще і найдешевше, це направляти відвідувачів зі свого сайту подібної тематики. Наприклад, для сайту про подорожі, можна повісити партнерку туристичного агентства. В такому випадку “чіпляємо” банер, і чекаємо на на гроші 🙂

 

Та якщо ви не поки-що не маєте розкрученого ресурсу- не проблема. Можна скористатися контекстною рекламою.

 

Що таке контекстна реклама, я думаю, не потрібно розказувати? Якщо не знаєте, то це та реклама, що показується зверху та справа результатів пошуку Гугла чи Яндекса.

 

Так от, я вирішив таким чином собі заробити. Було прийняте рішення розміщувати оголошення в рекламній мережі Google Adwords, оскільки на залишку було пару гривень.

 

Наближалися новорічні свята, і я вибрав для заробітку (і навчання) сервіс голосових привітань Grattis. Принцип дії сервісу дуже простий, ви вказуєте телефон людини яку хочете привітати, оплачуєте замовлення, і ювіляру на його мобільник “подзвонять” із якимось приколом чи пісенькою.

 

Я б так не вітав, та є різні люди, може комусь таке подобається. В інтернеті є багато інформації як той чи інший школьник заробив на тут гроші.

 

Тому і я вирішив спробувати. Для цього створив компанію в Google Adwords. Після цього підібрав ключові слова, їх потрібно брати не дуже конкурентні, бо інакше буде дуже дорогим клік. Як визначити конкуренцію? Щоб надто не заглиблюватися у вивчення цього питання, скажу: чим більше слів у ключовій фразі, тим менша конкуренція.

 

Мушу визнати, що я спочатку “затупив” і вибрав не ті ключові слова, я вибрав зі словами “смс”, а цей сервіс смс’ки не надсилає. Потім я вже виправив помилку, і взяв інші ключові слова.

 

Крім правильного вибору ключових слів, велику роль грає правильно складене оголошення, інакше можна вийти в мінус.

 

У роботі з програмою є декілька нюансів. Зокрема важливі такі показники, як кількість тих хто зайшов на сервіс, кількість тих хто ввів номер телефону того кого хотів поздоровити, та кількість тих хто оплатив замовлення. Бо багато людей вводить номер, але коли бачить ціну, то відмовляється.

 

До речі, про ціну. Вартість можна налаштовувати, від 3-х до 10 доларів. Партнерам сервіс обіцяв платити 70 відсотків від сіми яку заплатить клієнт. Непогано.

 

Про результати. Якраз під Різдвяні свята Гратіс приготував спеціальні оголошення, і я хотів це спробувати. Я запустив контекстну рекламу із 4-го по 7-ме січня. Скажу одразу, що поки не наступило Різдво, ніхто нічого не замовляв. Видно просто шукали різноманітні привітання.

 

Після того, як я склав більш-менш правильно оголошення, відвідувачів стало багато, але замовили тільки в один день, на Різдво, і то тільки 4 чоловіки. На них я заробив 213 російських рублів. А витратив приблизно 180, тільки українських гривень 🙂

 

Так що я в мінусі, кажу ж, то треба пробувати різні варіанти, але мені вже не хочеться.

 

Кількість кліків та мій заробіток видно на фото.гратіс привітання

Можливо ви колись захочете покращити мої результати, то я вам дам ключові слова по яких запускав рекламу в Гуглі, крім того оголошення. Оскільки поздоровлення на сервісі російською, то і рекламував я його в Росії та на сході України.

 

Оголошення:

 

Поздравь с Рождеством

13375.rozhdestwo.ru

Отправь голосовые поздравления

на телефон.

 

Ключові слова:

 

прикольные поздравления

музыкальное поздравление на телефон

поздравления на мобильный телефон

прикольные поздравления с рождеством

поздравления по телефону

прикольное поздравление с рождеством

смешные поздравления с рождеством

шуточные поздравления с рождеством

оригинальные поздравления с рождеством

голосовые поздравления на телефон

прикольные аудио поздравления

красивые поздравления с рождеством христовым

голосовые поздравления на мобильник

музыкальное поздравление на мобильник

прикольное поздравление на рождество

поздравления с рождеством на мобильный

прикольные поздравление с рождеством христовым

поздравления с рождеством прикольные смешные

 

В результаті компанії, було 24 326 показів оголошення, 924 кліків на оголошення, відсоток тих хто клікнув на оголошення — 3.8%

 

Ціна кліка була в районі 0.1-0.6 гривні.

 

Ну ось і все. Я заробив 53 гривні, втратив — 186 гривень. Зате досвід залишився, а це головне.

 

Просто потрібно пробувати + вмикати голову. Це ж пасивний заробіток, дехто на цьому непогано заробляє. Ну, в крайньому разі, так пишуть.

 

Будуть запитання- пишіть в коментарях!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*