Про сервіси перевірки унікальності текстів

Про сервіси перевірки унікальності текстівСьогодні невелика замітка про сервіси перевірки текстів. Вчора виявилась цікава деталь.

Я писав текст для замовника. Потрібно було написати статтю про одну із фріланс бірж.

Я написав “з голови” 4 000 знаків, ну і додав 10 ключових фраз. Мав досвід роботи із біржею, то з чужих матеріалів нічого не брав. Чистий копірайт. Коли таке пишу, то унікальність навіть не перевіряю.

Все, відіслав, він купив, я гроші отримав. Потім наступного дня пише: “а унікальність 89% не замало?”.

Я так: “опа”.

Перевіряю на сервісі текст.ру — все нормально, унікальність 100%. Що й не дивно, адже повністю писав “з голови”, тільки свій досвід.

Відписую йому — виявляється він перевіряв Адвего Плагіатусом. Я маю цей Плагіатус, перевірив — 90% унікальність. І пише програма “возможно рерайт”.

Але який рерайт, як я нічого не брав із чужих статей, тільки свій досвід?

Замовник може в це не повірить, але я то знаю, що це чистий копірайт.

Висновок. Програма Адвего Плагіатус некоректно вимірює унікальність текстів. А текст.ру — перевіряє точно.

4 comments

 1. Усі програми для перевірки унікальності перевіряють не те, писав ти сам чи ні. Вони звіряють твій текст з уже наявними в мережі. А оскільки ти писав на досить поширену тему – звідси й підозра на ререйт. Відмінності ж між різними сервісами можуть полягати у “ширині схожості” (так званому “шинглі”). У адвего за замовчуванням стоїть 4, тобто якщо ти написав 4 слова підряд, а вони вже є в мережі – система підозрює ререйт. Не виключено, що на текст.ру просто більший розмір цього шинглу.

  • Тоді може бути. Але нехай ставлять по замовчуванню інші налаштування, інакше всі тексти, написані “із голови” будуть неунікальними.

  • Замовник заплатив, значить- все гаразд, а то вже його проблеми що в нього фантазiя замала. I треба було платить пiсля перевiрки текста,як кажуть у нас на ПIВДНI “после драки кулаками не машут”. Якщо так погано, роби САМ, I нiкого не будеш звинувачувати в своïх невдачах…
   Головне що ти знаєш, що ти не плагiатив…

   • Згідний. Просто навіть для себе визначив сервіс, який адекватно перевіряє унікальність текстів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*