Ще раз про Ющенка

Viktor_YushchenkoЯ вже зарікався писати про політику, і кожного разу мене тягне вставити своїх 5 копійок.

Колись писав статтю про Ющенка, яка викликала неоднозначні емоції в читачів. Одним сподобалась, і вони лайкали та ділились в соцмережах.

Інші ображали і ображались. Дехто навіть коментувати у блозі перестав з того часу. Але то таке.

Чому я сьогодні вирішив черканути пару рядків? В соцмережах сьогодні побачив графік збільшення (зниження) золотовалютних резервів України при кожному з президентів. Отут можна подивитись.

Допис by hromadske.tv.

Люблю, коли складні речі показують простими цифрами і графіками. Звичайно, треба одночасно показувати і запозичення держави, і ціни, соцвиплати, і т.д. і т.п.

Але, хлопці, «факт на ліцо».

Частина людей тепер дещо зрозуміла:Ющенко коментаріЮщенко як жилось3Ющенко результати правління

Дехто не здається, і пише що «пасічник» ні причому, тоді Юля прем’єром була. Але це не зовсім правда. Якщо вже так хочете згадати прем’єрів, то нагадаю, що крім Юлі тоді керували ще й Єхануров і … Янукович 🙂

Скоріше це все-таки заслуга Юща. Адже багато в чому від президента залежить імідж держави за кордоном, чи йтимуть інвестиції в країну, чи дадуть позики під певні програми.

До речі про позики для держави. Це не завжди зло. Якщо йде на розвиток економіки, то може бути. А борги… Борги можуть і списати, як, наприклад, списали Польщі, Сінгапуру чи Південній Кореї. Але треба щоб був результат, а не проїдання.

Недавно, хтось написав пост, типу Ющенка хочуть поставити головою Нацбанку. Можете уявити собі, скільки там “плачу” було. Хоча Ванникова сказала, що ніхто такого не пропонував, і питання не обговорювалось.

Нагадаю, що при Ющенку:

-ввели свою національну валюту гривню

-створили свій монетний двір

-за 5 років президентства прийшов 31 мільярд інвестицій

-бюджет із 2004 по 2009 виріс у три рази (!!!)

-за 5 років президенства мінімальна пенсія виросла майже у 14 разів

– ВВП на душу населення зростав із 2001 по 2010 роки. Тобто тоді, поки Ющенко був при владі (прем’єрство і президентство). Все. У всі інші роки був спад.

-соцвиплати на народження дитини до Ющенка були всього, якщо не помиляюсь, 750 гривень. Згадайте скільки стали платити при ньому.

Всього цього ні до, ні після Ющенка не було.

Вас, напевне, цікавить, чого ж його так ненавидить (інше слово не підберу) 90% населення України?

Для себе маю відповідь. Але це моя думка.

Одразу після революцій в 2003 (Грузія) та 2004 (Україна) до влади прийшли молоді, розумні, харизматичні лідери, які повинні були створити економічне диво. Це двоє друзів: Саакашвілі та Ющенко.

Ви погодитесь, що як і після Євромайдану, такий розклад не влаштовував Путіна. Тому цих політиків травили самостійно та з підконтрольних ЗМІ, як з одного політичного табору, так і з іншого.

В результаті Юща «з’їли» швидко, Саакашвілі протримався довше. Але й він зараз змушений ховатись десь по Брюсселях, США. Бо в Грузії його викличуть в прокуратуру, і можуть арештувати. І так буде з усіма ворогами Путіна. На жаль, українці цього ще не зрозуміли.

До речі. Дивлюсь, як в соцмережах та ЗМІ травлять Порошенка (фабрика в Липецьку, продав Україну, пропало всього, Вальцман, наживається на війні), і таке враження, що це той самий сценарій по дискредитації 🙁

5 коментарів

  1. Так, Ющенко був непоганим президентом. Лиш закінчив він хреново – в сварці з Тимошенко віддав владу Януковичу. Згадай як він після першого туру президентських виборів 2010 року змінив виборче законодавство і дозволив Януковичу перемогти..

    • “після першого туру президентських виборів 2010 року змінив виборче законодавство” – може бути, але я щось про це не дуже пам’ятаю.

  2. Добродушний він сильно, а для президента таке не підходить. Щодо керівництва НБУ – не сперечаюсь, він був дуже хорошим управлінцем.

    • У 1997 році за рейтингом впливового фінансового журналу Global Finance Віктор Ющенко увійшов до шістки найкращих банкірів світу.

  3. Борги банкротам списують, а от золото-валютні резерви складаються і з боргів. Тому тут треба ще статистику кредитів порівнювати

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*