Ще раз про перелінкування

перелінковкаВже тисячі постів написані сошниками про користь перелінкування, в тому числі і я тут вже писав.

Та останнім часом виявив ще один аспект цієї справи. Просто останнім часом посилено розвиваю свій сайт про сад та город. Для цього потрібні тексти, багато текстів. Частину можна замовляти на біржах, але це діло не дешеве, тому частину приходиться писати самому.

Звичайно, я, як і більшість власників подібних ресурсів, не є спецом в аграрних тонкощах. Повністю сам, і повністю копірайтинг – написане у цьому блозі. А в тематичних ресурсах можна використовувати рерайт.

Так от, щоб написати деякі матеріали, приходилося перелопатити не один десяток садово-городніх проектів.

Ось там я і звернув увагу на одну закономірність. Деякі сайти мають дуже багато сторінок контенту, цікаві тексти, але …низьку відвідуваність.

І навпаки, мені зустрічались ресурси із парою сотнею сторінок із непоганою відвідуваністю.

Само собою, величезну роль грає кількість і якість посилань, і вік сайту, і поведінкові фактори. Але попри це, я запримітив одну деталь.

Ті сайти, де текст був викладений без абзаців і не перелінковані, мали низьку відвідуваність. А ті ресурси, які були добре перелінковані, особливо з тексту мало багато читачів.

Подумаєш, скажете ви, поставив плагін, і робота зроблена. Добре, але справа в тому, що пошукові системи понижують вагу посилань із однаковими анкорами. В першу чергу із меню сайту.

Тому, особливо ціняться посилання із тексту статті, причому із різними анкорами.

В такому випадку, вдається вижати максимум із внутрішніх ресурсів сайту.

А текст, навіть об’ємний, викладений просто на ресурсі, без абзаців, виділень, картинки, посилань та перелінковки читати не дуже хочеться. Я думаю, пошуковим системам таке також не до вподоби. Крім того, це може бути звичайний скан.

Інша справа, щоб зробити перелінковку із тексту треба прикласти певних зусиль і вільний час. Тут плагіном не обійдешся. Як правильно зробити перелінкування із тексту статті я писав тут.

2 коментарі

  1. Факт, перелінковувати статті необхідно, одне посилання на початку і одне в кінці, більше не потрібно, а робити цю перелінковку краще ручками.

  2. Я ще проведу експеримент, просто зараз часу не вистачає. Думаю, що посилання із тексту статей мають велику силу. Звичайно, не більше 2-3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*