Що мені дає цей блог?

блогНедавно одна з читачок запитала в коментарях що мені дає цей блог. Я їй там коротко відповів, але тепер для себе і вас відповім більш розгорнуто.

В першу чергу блог – це можливість висловлювати свої думки та погляди. Дуже добре що інтернет дає таку можливість. І може таке статись, що з вашою думкою ознайомиться велика кількість людей. В мене одну зі статей прочитало більше 16 000 читачів, плюс її передрукували інші видання, і там ще читали відвідувачі. Тепер запитання. Яким ще іншим способом простий громадянин може заставити фактично цілий стадіон людей ознайомитись зі своєю думкою? Ото ж бо й воно, а викажете для чого цей блог.

Деякі статті не просто інформаційні та розважальні, але в певній мірі здатні вплинути в тій чи іншій мірі на людину. Так, я знаю що наприклад, на мій блог приходили за фразою «чи передається СНІД статевим шляхом». Тобто нехай одна людина, але прочитає та не наробить дурниць.

Не хочу із себе робити якось сильно розумного супермена, але щось та й знаю, читав та бачив. То чому не ділитись такою інформацією та не допомогти іншим людям? Нехай знають. Адже я ділюсь і як зареєструватись підприємцем, і як зробити спортзал в гаражі, і як створити та просунути сайт, і мої спроби створити свій бізнес. Впевнений, що це комусь потрібно, і допоможе.

Крім цього, сайт www.pavlofox.net це фактично моє лице в інтернеті (ще є акаунт в одній із соцмереж). І людина котра хоча дізнатись про мене більше, наприклад потенційний компаньйон, може подивитись хто я такий і чим дихаю. Щомісяця на блог заходить декілька тисяч людей, що дає певну впізнаваність в інтернеті.

Крім усього вище вести блог прикольно. Особливо коли є що сказати, чим поділитись.

В плані заробітку цей блог не приносить великої вигоди – пару доларів США. Так, я можу почепити тізери і заробляти більше. Або нагнати ТІЦ і продавати посилання – також не хочу.

Найкращий спосіб заробітку на цьому блозі для мене це або платні консультації щодо розвитку сайтів, або огляд товарів та послуг (в разі досягнення потрібної популярності).

Плани на майбутнє.

І надалі збираюсь розвивати цей блог, тільки, скоріше всього, прийдеться зменшити кількість постів на нього. Адже більшу частину року мені вдалось писати кожного дня, тепер можна знизити темп. Певний траст в очах пошукової системи блог набрав, головна задача виконана.

Просто я скоріше всього фізично не зможу писати кожного дня, адже маю ще пару проектів, та хочу зробити інтернет-магазин. До речі, реєструючись підприємцем я вибирав КВЕДи саме про інтернет-магазини.

Також, є ще бажання написати книгу чи зробити відео курс про створення та просування сайтів. А можливо робитиму сайти на замовлення. Побачу.

Треба рухатись вперед. І не забувайте приходити на цей ресурс – буду і надалі ділитись всім цікавим.

2 comments

  1. Олександр

    Люди розуміють тільки бажання брати, але мало хто знає, що існує також і бажання давати. Насправді дуже приємно, коли ти можеш комусь допомогти хоч найменшою порадою або просто гарно згаяти час за читанням чогось цікавенького.  Тому і уміння брати ціниться тими хто дає..

    До речі, гарний фон блогу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*