Що не потрібно бодибілдеру-любителю.

бодибілдерНавколо бодибілдингу існує багато міфів та неправдивих тверджень які ми спробуємо розвінчати. Багато з цих “аксіом” вигідні тим хто на них непогано заробляє. Тому початківцю потрібно тверезо дивитися на поради тк.зв “гуру бодибілдинга” і думати своїм розумом.

Бодибілдери повинні їсти порошковий протеїн. Культуризм та порошковий протеїн. Одне без іншого не можливе, так кажуть “експерти”. Насправді виготовлення добавок для нашого спорту це бізнес де крутять навіть не мільйони, а мільярди доларів. Професійні атлети з горами м’язів рекомендують ці продукти не просто так. Вони мають відсоток з прибутку. Насправді порошкові протеїни конче потрібні для спортсменів що вживають стероїди, бо від вуглеводної їжі їх може просто “рознести”.

Нам, простим любителям вистачить звичайної, здорової їжі.. чи ви думаєте що напівфабрикат кращий за натуральний продукт? Я вже мовчу про те що на нашому ринку дуже багато підробки і ми не можемо бути впевнені що купуємо оригінальний продукт. Підробити упаковку не важко, – кажу це як поліграфіст.

У хорошому залі багато дорогих тренажерів. У багатьох людей в головах міцно сидить думка що в хорошому залі повинно бути величезна кількість дорогих хромованих тренажерів, басейн, бар і багато іншого непотребу. Для бізнесменів що приходять тільки оздоровитися та поговорити про справи це можливо і потрібно. Нам же, “качкам”, достатньо пари штанг, гантелей, бруси та перекладину. Не віриться, але дуже багато чемпіонів минулих років накачали свої могутні тіла в домашніх спортзалах та гаражах.

Тренуватися обов’язково потрібно із використанням важкоатлетичного пояса. Більшість тренерів рекомендує виконувати важкі вправи з важкоатлетичним поясом. Але в такому випадку м’язи та сухожилля низу спини та живота не можуть повноцінно тренуватися. Якщо такого качка хтось попросить підняти мішок картоплі, то йому прийдеться відмовитися бо не взяв із собою пояс.

Травми частіше виникають не від браку пояса, а від неправильної техніки, різких рухів, завеликої ваги. Якщо вже не можете без цього аксесуару, то надягайте пояс тільки на важкі та рекордні підходи у базових вправах.(присідання, станова тяга). Вправи із середніми вагами виконуйте без пояса.

На тренуваннях слід використовувати спеціальні рукавички. Це не потрібний аксесуар і я ним не користуюся. Я багато підтягувався, виконував станову тягу без лямок, а на моїх долонях не було мозолів. Можливо у мене хват особливий?

Потрібно читати журнали типу muscle & fitness. Головною метою таких журналів є популяризація спортивних добавок. Як я вже казав раніше, дозволяє отримувати великі прибутки. Тому інформацію прийдеться брати із хороших сайтів та книжок.

Без стероїдів неможливо добитися успіху. Дійсно, при вживанні стероїдів м’язова маса нарощується швидше. Але такі прийоми як правило закінчуються погано-прийом зупиняє лікар через шкоду для організму.

Накачатися без стероїдів можна тільки при правильній методиці. Зате такі м’язи “справжні”, міцні та довше тримаються. Тільки пам’ятайте що без вживання штучних гормонів ви повинні менше тренуватися та більше відпочивати ніж “хіміки”. Інакше ваш організм не зможе впоратися від виснажливих тренувань.

Культуристу потрібно їсти багато білкової їжі. Деякі спеціалісти не рекомендують бодибілдеру вживати підвищену кількість білка. Ніби-то зайвий білок виходить з організму з сечею. Натомість радять вживати достатню кількість вуглеводів та чистої води. Прочитайте книгу Елінгтона Дардена “Бодибілдинг без стероїдів”. Там автор все пояснює.

Подивіться, хлопака показує який він зробив  домашній спортзал:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*