Що таке демотиватор і як його зробити?

спорт демотиваторДемотиватор– це зображення на чорному фоні, із підписом під ним. Як правило, завдання таких “картинок” задуматися, чи на щось звернути увагу. Часто використовується сарказм, відомі та невідомі факти.

Для чого потрібні демотиватори?

1.Просто для приколу. Зробить якийсь школяр демотиватор, і поділиться в соцмережі. А там вже пішло-поїхало.

2.Для того щоби заставити задуматися. Для таких цілей виготовляють політичні, антиалкогольні, патріотичні малюнки.

3.Їх часто використовують блогери та автори сайтів. Справа в тому, що бажано в кожну статтю ставити якусь картинку що за змістом їй підходить. Якщо немає своєї, то багато вебмайстрів бере собі з мережі. Але вони вже опубліковані, і пошукова машина бачить що неунікальні. От для того, щоби пошукові системи проіндексували картинку як унікальну роблять всілякі демотиватори.

4.Багато людей люблять дивитися демотиватори, тому існую популярні мережі де цього “добра” тоннами.

Є ще таке поняття як мотиватор. На відміну від першого, воно призначене саме для мотивації до чогось, гадання людині сил та підтримки. Тут вже картинка та надпис розміщуються не на чорному фоні, а на голубому.

Тепер про те, як зробити демотиватор.

Сервісів є багато. Достатньо пошукати в Гуглі “створити демотиватор”, чи “демотиватор создать онлайн” і до ваших послуг безліч сервісів. Підготуйте потрібну вам картинку, придумайте прикольний підпис, і можна починати. В разі вдалої роботи, ваш демотиватор стане популярним серед інтернет-спільноти.

демотиваториПравда, не всім подобається те, що в кутику кожного зробленого зображення вставляється надпис на якому сервісі це зроблено. Якщо ви розміщуєте демотиватор на своєму сайті, то цей надпис можна “стерти” у фотошопі.

До речі, в фотошопі можна повністю створити демотиватор. Але то геморно, і легше вибрати сервіси.

Я трохи “порився” в мережі, і знайшов буржуйський сервіс на якому можна зробити демотиватор, причому на картинці будуть тільки ті надписи, які вам потрібно.

Заходьте сюди http://bighugelabs.com/motivator.php

Там де пише: “Choose a file to upload:” – вибираємо зображення яке нам потрібне,

після цього введіть слова які бажаєте бачити під зображенням і натисніть кнопку “Create”.

Після цього можна подивитися що з того вийшло, змінити щось, або завантажити собі на комп’ютер. При чому, ніяких зайвих позначок там не буде, типу сайту на якому це зроблено.

2 коментарі

  1. Гии))) Хотів зробити демотиватор. Написав у гуглі “Як зробити демотиватор” і, потрапив сюди)  Корисний сервіс тут наведений, ним і створив =)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*