Що таке ТІЦ, і як його підняти.

 

ТІЦЯ трохи сумнівався чи писати статтю на цю тематику. Адже всі сео блоги рунету та укрнету захаращені статтями типу “що таке ТІЦ” чи  “як підняти ТІЦ”. Та все ж таки вирішив поділитися своїми знаннями та досвідом на цю тему.

 

ТІЦ, разом із відвідуваністю ресурсу та показником PR, є одним з найважливіших показником сайту. ТІЦ виражає кількість та якість ресурсів подібної тематики які посилаються на ваш ресурс. Якщо багато хороших сайтів вашої тематики систематично посилаються на вас, отже для Яндекса це є сигналом що ваше “творіння” містить цікаву інформацію, його цитують, тому він піднімає значення ТІЦ.

 

Потрібно сказати, що значення ТІЦ може коливатися від 0 до сотень тисяч. При чому, до сотні показники відрізняються на десять одиниць (0, 10, 20, 30…), а після сотні — на 50.

 

Тепер поговоримо про те, для чого власне потрібен ТІЦ.

 

По-перше, він показує, як вже було сказано вище, кількість та якість сайтів подібної тематики які посилаються на наш ресурс. Отже, якщо цей показник росте, значить ми йдемо у правильному напрямку.

 

Також, цей показник дуже важливий для тих, хто продає посилання із свого сайту. Адже в рунеті та укрнеті на біржах посилання найбільше уваги звертають на ТІЦ сайту. Тому маючи добре прокачаний ресурс, можна заробити в рази більше ніж з нульовим чи десяткою. Деякі вебмайстри на продажі посилань заробляють тисячі долларів в місяць.

 

Якщо ви задумаєте продати свій сайт, то великий вплив на його ціну буде мати індекс цитування.

 

При обміні посиланням вебмайстри також дивляться на пузомірки одне одного. Якщо у вашого ресурсу показник ТІЦ 10, а ви хочете мінятися із тим, який має 500, то не впевнений що вони на таке згодяться.

 

Як перевірити показник ТІЦ? Найпростіше — це встановити в браузер RDS бар, який буде показувати всі основні показники кожного сайту (сторінки) на які ви заходите.

 

Якщо ж не хочете встановлювати всіляки додатки, то можна перевірити показники кожного сайту онлайн, наприклад, тут  і тут . Також можна встановити на сторінки “кнопочку” від Яндекса, яка завжди показуватиме правильне значення індексі цитування http://help.yandex.ru/catalogue/?id=1111360 .

 

Мушу зазначити, що ТІЦ прямо не впливає на пошукову видачі сайтів. Та й ви самі можете у цьому пересвідчитися. Наберіть будь яке слово, і перевірте показник ТІЦ перших десяти сайтів — і побачите що видача не залежить від ТІЦ. На місце ресурсу у видачі впливає дуже багато факторів, і не завжди головну роль грають кількість посилань.

 

Тепер про те, як підняти ТІЦ. Бідні вебмайстри на кожному сеофорумі питають та перепитують про це.

 

А все зводиться до того, щоб отримати чим більше якісних посилань. Підняти ТІЦ можна як платними, так і безплатними способами.

 

Дуже бажано щоби ваш ресурс прийняли в Яндекс каталог. Бо у сайтів, які прийняті у Яндекс каталог ТІЦ росте в пару разів швидше, ніж у тих які там не присутні. А все тому, що сайтам, що прийняті у каталог Яндекса присвоюють тематику, тому пошуковій системі легше побачити що на ваш ресурс посилаються саме сайти вашої тематики.

 

Треба намагатися купувати посилання так, щоби це виглядало максимально природньо. Не можна накупити багато посилань за один тиждень, а потім пару місяців сайт “сидить” без посилань.

 

Також, посилання повинні бути з ріноманітними анкорами. Анкори- це слова з яких йде посилання на іншу сторінку. Так от, анкори повинні бути як у вигляді клюсових слів (“пластикові вікна”, “купити ноутбук”), так і у вигляді адресу сайту (напр.www.pavlofox.net), чи слів “тут”, “читати більше” і т.д.

 

Для більшої природності, не купуйте всі посилання тільки на одну сторінку, на головну нехай йде не більше 30-50 відсотків купленого.

 

Купувати посилання найкраще на біржах посилань:

 

www.sape.ru – найпопулярніша біржа де можна “орендувати” посилання із помісячною платою,

 

www.gogetlinks.net — найкраща біржа де можна купити “вічні” та якісні посилання. Рекомендую.

 

www.rotapost.ru — тут можна знайти недорогі “вічні” посилання.

 

 

Тепер трохи про безкоштовні способи наростити кількість посилань:

 

1. Писати якісні статті, щоби на вас посилалось чим більше відвідувачів та вебмайстрів,

 

2. Коментування dofollow блогів з проставлянням посилання на свій сайт,

 

3. Ставити посилання в профілях сайтів та підписах на форумах,

 

4. Обмін посиланнями,

 

5. Додавання ресурсу в хороші каталоги сайтів.

 

Ось так можна підняти ТІЦ. Успіхів!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*