Щось роблю не так

footballМої добрі знайомі та друзі знають, що я постійно пробую різні способи заробітку, і в першу чергу тому, що це мені цікаво.

Інша справа, що далеко не завжди ці «тєлодвіженія» приводять до потрібного результату. Хоча й негативний результат – також результат.

На сторінках цього блогу не раз писав про невдачі в «бізнесі», навіть колись була велика оглядова стаття, котра тільки частково (!) показала скільки промахів було http://pavlofox.net/moyi-nevdachi-biznesi/ .

Пройшов деякий час, і знову назбиралось що написати 🙁

Проаналізувавши причини попередніх невдач, подумав, що скоріш всього це через мою звичку «мудрувати», замість прямо взяти і зробити по готовій схемі.

Тому цього разу вже робив як треба. Деталі нижче.

Реклама футболок в групах Вконтактє

Я не дуже часто сиджу у Вконтактє. Фактично створив акаунт тільки для справ бізнесових.

Та є підписаний на декілька груп, в тому числі спортивну (накачка м’язів, і все таке).

Звернув увагу, що там регулярно постять рекламу 3D футболок. Ось вони.

bol

Я собі подумав: якщо рекламують ці футболки регулярно,  значить їх замовляють, інакше б не рекламували.

Йде літній сезон, і такі футболки мали б непогано продаватися.

Що було зроблено мною.

Нагло скопіював весь рекламний текст, тільки трошки деякі слова перефразував, а також замінив у Фотошопі одні 3D футболки на інші, тієї ж фірми. Ну що б не було плагіату.

Далі, зайшов у біржу http://sociate.ru . Тут можна вибрати будь-яку спільноту Вконтактє, подивитись на її статистичні дані, і заплативши гроші розмістити рекламний пост.

Вибрав подібну спільноту до тієї, в якій побачив рекламу футболок, і замовив розміщення.

Це велика група, десь поза 200 000 підписчиків, і активна аудиторія в районі 9 000 читачів. Географія, стать, вік  її членів підходять для розміщення.

Заплатив за розміщення 420 рос.рублів (близько 120 грн).

Без назви20140414114749

В результаті по партнерському посиланню перейшло 250 людей, і замовило аж … 0 (нуль) футболок.55

Чому так? Сам не знаю.

Також, в іншій спільноті (для молодих мам) прорекламував футболки для дітей. Це вже інша партнерка футболок.22

Спільнота також не маленька, їхні пости лайкають та коментують, тобто все нормально.

Але також замовлень нуль.

Такі ситуації трошки приводять в певний ступор. Бо одна справа коли ти знаєш чому та чи інша дія не привела до успіху (не вгадав нішу, не достатньо зусиль, неякісна робота). Але коли ти робив все тупо по шаблону, і воно не спрацьовує, то я вже не знаю…

Біржа дрібних завдань work-zilla.com.

Тут можна заробити невеликі гроші на виконання простих (і не дуже) завдань типу: написати потрібні коментарі, зробити сайт, змонтувати відео.

От і я подумав, що можна на свої експерименти заробити зайву копійчину.

Але проблеми з’явилися вже на старті. Зокрема, ви повинні відповісти на запитання про знання правил біржі, ви повинні мати сертифікат Вебмані не нижче початкового, внести 200 рос. рублів грошей для підтвердження серйозності ваших намірів.

Все це я пройшов, та тут виявилась ще одна проблема. Замовники дивляться на ваш рейтинг. А у новеньких він нульовий.345

Та першого замовника я знайшов. Це киянин, якому потрібно було виправити помилки із машинного перекладу з російської на українську. Це був якийсь великий прайс садово-городнього магазину.

Я йому написав, що українська – рідна мова + я маю сайт тематики «сад і город”.

Він погодився. На виконання завдання пішло в мене 8 годин, аж очі боліли. Заробив я за це десь 120 грн.

Потім якийсь замовник просив накласти слова пісні на мелодію.

Якась жінка наспівувала якусь пісню, і потім треба було накласти мелодію. Я то швиденько зробив, і відправив на перевірку.

А замовник пише, що виявляється наспівано було з паузами, і потрібно їх забрати.

Добре, в програмі Audacity  я позабирав паузи між куплетами.

Та замовнику знову не сподобалось, бо слова не співпадають із мелодією. Але ж як вони співпадуть, якщо тьотя співала без мелодії!

Згідний, в студії звукозапису це б привели до людського вигляду, але не за 25 грн які замовник виділив на завдання!

Коротше, ми вибрали нейтральний варіант, тобто розірвали виконання завдання. Тобто нічия. Грошей я не отримав, тільки намучився.

Але найгірше, що він мені якийсь залишив відгук (як “виконавець” не можу його прочитати).

І після цього відгуку ніхто вже не дає завдання 🙁

От так от.

P.S. Майстер клас від інструктора по стрільбі ФБР:

33 comments

 1. Мда… Як не пре, то не пре…

 2. Скоро мабуть плюнеш на все і підеш працювати на якусь роботу 🙂

 3. Чому ти не працюєш на перспективу? Чому всі твої починання в швидкому шаблонному бізнесі?
  Вроді би багато читав, але дієш як дитина. Власне бізнес з оцифруванням касет, як на мене справа варта, але не як окремий бізнес, а як послуга в ІТ\фото\відео бізнесі. Надомні знаки, також як пропозиція від поліграфічного бізнесу, тим більше тема затаскана. З останньої твоєї спроби склалось враження, що ти шукаєш швидких грошей і легких шляхів. Працюй в єдиному напрямку, і не так швидко переходь на щось інше. Чому в тебе нема торгової марки, де брендинг, як тебе будуть взнавати? Може хватить читати мотиваційну літературу, радив би покопатись в стороні маркетингу.
  На текстсейлі добре продаються статі, попробуй там поторгувати своїми.
  Чому так мало пишеш? В тебе добре виходить.

  • Дякую за коментар, щось собі з нього взяв до уваги.
   Статті написав для текстсейлу (4 шт), з них 3 продались. Ставив по 1$ за 1000 знаків. За більшу ціну не хотіли продавати.
   А загалом – є ще пара ідей, треба пробувати.

 4. Пиши побільше, буду радий коментувати.

 5. Щодо футболок, то там можуть бути партнерки не добросовістні. Краще робити замовлення на себе.

  • Я спеціально рекламував дві різні партнерки. Тим більше, одну з них у групі Вконтактє постійно рекламують.

 6. Як на мене проблема в тому, що ти хапаешся то за одне, то за друге, замість того, аби взятись за щось одне і довести справу до кінця. Адже на скільки я зрозумів в тебе є кілька сайтів (оркім цього), то чому б не довести їх до гарного ладу, наростити їм ТІЦ, гуглівський PR, відвідуваність, щоб була гарна, там можна піти скажімо в біржу ГГЛ, торгівля лінками там дасть гарний прибуток (особливо при гарних пузомірках). Не хочеш торгувати лінками, бо дядько Мет Кетс помаше пальчиком, тоді можна зробити напір на трафік, поставити рекламні банери від адсенсу чи яндекс діректу, ще щось (навіть тізери), адже зараз є безліч можливостей заробити і в інтернеті на сайтах, було б лишень бажання.

  І ще б для кращої монетизації сайтів порадив би зробити російську версію, але то сам дивись.

  • Пробую різні речі, щоб попасти на те, що дає хоча б мінімальний позитивний ефект.
   А якщо рекламую одні футболки витрачаю 130 грн, і там нуль замовлень. Рекламую другі – картина подібна. То ж не буду я витрачати ще 1000 грн щоб остаточно дізнатись що воно не працює.
   Згідний, якщо ти щось спробував, отримав хоча б мінімальний позитивний ефект, то можна і далі розвивати.
   А сайти є, у трьох ТІЦ – 10, ще в одного ТІЦ – 50. Можна додати в Гогетлінкс, але тоді відвідуваність впаде з часом, не говорячи про фільтри.
   Щодо російської версії, то на 3 з 4 сайтів вона є. Тільки на цьому блозі не має, і вже не буде. Бо школярі статті із цього блогу статті розікрали, поперекладали, і на біржах продали 🙁
   Але нічого, є ще декілька хороших ідей. Думаю, скоро опублікую на блозі статтю типу “Купив сейф” 🙂

   • Але нічого, є ще декілька хороших ідей. Думаю, скоро опублікую на блозі статтю типу «Купив сейф»

    ….а далі продовження буде таким: “Але сейф виявися замалим”

 7. “А сайти є, у трьох ТІЦ — 10, ще в одного ТІЦ — 50. Можна додати в Гогетлінкс, але тоді відвідуваність впаде з часом, не говорячи про фільтри.

  Це один з міфів, що якщо торгувати ссилками відвідуваність впаде. Я працюю з Гогетлінкс з 2011 року, і відвідуваність на сайтах не падає (навіть росте), і фільтрів немає (хвала Аллаху). Головне має бути на сайтах цікавий контент, хороши поведінкові фактори (як наслідок цікавого контенту), інакше привіт АГС. Та й на кожну сторінку з проданим лінком має бути сторінка “чиста”. Тоді ризки мінімальні. А 4 сайтами якщо додати їх в ГГЛ можна гарно заробляти, тим більше зараз ціни середні зросли, ціна за лінк з сайту ТІЦ 50 – в середньому 45-50 грн. (якщо рублі в гривні перенести), ТІЦ 10 звісно по менше буде, але 20-30 гривень за лінк цілком реально.

 8. ссилками на решту 3 сайти поділишся? 😉

 9. Просто Василь

  Працюю з укр партнеркою salesdoubler.com.ua . Добре так працює! Виплати в грн на карту ПриватБанку. Це український CPA проект з українськими офферами під український трафік.
  Шліть на йух криві сервіси рашки разом з вовкою Х!
  Народ, прокиньтесь, тиц – то важливо якщо потрібен трафік російський. В Україні абсолютна перевага за Гуглом. Давайте все-таки будемо розповідати людям що Гугл краще, а не гнутись під окупантський сервіс пошуку (Яндекс).
  Ви ж мабуть бачили, що мейл.ру, яндекс бар та інша нечисть лізе з усюди. Ставиш якусь програмку чи реєструєшся десь – а на тобі, от і мейл ру і яндекс бар підтягся, без попередження! Розповідайте людям що це не потрібно, що це зайве.

  • Гугл шукає краще – факт.
   А від мейлів, я давно рятуюсь утилітою AdwCleaner.
   Безкоштовна, і чистить дуже добре. Правда деколи може перестаратись і видалити візуальні закладки, тому треба після сканування ставити галочки тільки де потрібно.

  • Але на жаль на українському трафіку багато не заробиш

 10. Як твої успіхи в напрямку ремонт побутової техніки та квартир, послуги електрика?

  • Тут все потрібно тестувати. Результати різні.
   Але, наприклад, за 100 грн витрачених на контекстну рекламу отримав 7 дзвінків (заявок) на ремонт чи встановлення пральних машин. Нехай із них тільки 5 згодилося б, все одно непогано. Якби вмів сам – то можна самому заробляти. А так, потрібно шукати майстра. І треба отримати більше статистичних даних.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*