Купив шолом для боксу

боксерські шоломи захисніДавно хотів купити шолом для боксу. Трошки з напарником спарингуємо, але все руки не доходили.

Шолом потрібен щоб можна було тренувати атаку та захист при роботі на голову. Адже більшість бійок проходять із ударами саме в цю область тіла.

А ходити із розбитим чи зламаним носом не хочеться. Тому потрібен шолом.

Я щось з тим ділом тягнув, та й завжди є де гроші витратити. Та по вечірніх новинах показали, як хлопака став інвалідом, від нападу хуліганів. Я то діло подивився – треба тренуватись.

Вибрав собі шолом із захисною маскою на сайті безкоштовних оголошень http://olx.ua/uk/ .

Купив два. Ціна одного – 270 грн. На ньому пише Everlast. Хоча ми розуміємо, що справжній Еверласт коштував би разів в 5 дорожче. Але й правда в тому, що і оригінал, і «не дуже оригінал» робляться у тому ж Китаї. Скоріше всього, по тих самих кресленнях. І може більшість матеріалу та сама. В нічні зміни «клєпають».

Шолом пошитий якісно, достатній (для спарингів) шар захисного матеріалу, розмір нормальний. Тільки я думав, що сама маска з якогось еластичнішого матеріалу, а не жорсткої пластмаси.

Перше враження від застосування шолому. Досить щільно стикає всі важливі ділянки голови, є відчуття захищеності. Великий недолік всіх цих шоломів – поле зору дуже зменшується. Ти дивишся на світ, ніби лицар в середньовічних обладунках.

захисний шолом

не бійтесь, я не кусаюсь 🙂

Враження після спарингу. Не хочеться писати, але якось страшно отримувати удари в голову. Навіть коли знаєш що удари слабкі, і це всього спаринг із хорошим другом.

В деякі моменти активної атаки суперника якось панічно хотілося розвернутись і «зробити ноги». Логічно, звичайна людська реакція на небезпеку.

Незважаючи, що сьогодні досить холодно (10 градусів тепла), голові в шоломі жарко. Аж спітнів.

Але загалом задоволений від шоломів, вони свою функцію виконують. Хоч і не дуже зручно.

P.S. Ще цікава ситуація відбулась. Ми тренуємось в гаражному кооперативі. Недалеко від нас хлопака тримає мотоцикл. І от йде він в своєму шоломі, а ми двоє вдягнуті в боксерські – спарингуємо. Він так на нас глянув, ми на нього 🙂

5 comments

  1. А чому в Китаї не замовив собі їх?

  2. А маску знімати можна?

  3. Хоча там і без маски все закрито, крім носу. Якщо мати “боксерський ніс” то і маски не потрібно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*