Шрифт ідентичний почерку Шевченка

shevchenko-shryftСпішу повідомити тим, хто ще не знає: з’явився шрифт ідентичний почерку великого Кобзаря. Називається Kobzar KS.

Створили його дизайнери Дмитро Розтворцев, Генадій Заречнюк та Лук’ян Турецький.

Вони довгий час проводили в музеях, вивчали почерк великого українця, щоб відтворити його у цифровій формі. Присвятили свою роботу 200-тій річниці Кобзаря.

Шрифт безкоштовний, і кожен може його вільно завантажити http://kobzar.kyivstar.ua/#2. Спочатку побачите невелику презентацію, якщо ж не хочете її дивитись, то натисніть на хрестик у верхньому правому кутку.

На цьому сайті можна подивитись як створювався шрифт, є конструктор футболок (де можете написати будь-яку фразу), створити постер.

Я вже встановив, і набрав пару слів. Якщо чесно, то аж мурашки по шкірі пішли. Останній раз було подібне відчуття, коли почув запис розмови Степана Бандери.

Для тих, хто не знає, як встановити новий шрифт, покажу на прикладі Windows 7.

Натискаєте «Пуск»- «Панель керування»-«Оформлення та персоніфікація» – «Шрифти».

І тепер перетягніть із скачаної папки (попередньо розархівувавши) файл «KobzarKS.ttf» до вже встановлених шрифтів на своєму компі.Image-2

Все, тепер у вас на комп’ютері встановлений шрифт Kobzar KS. Можете таким шрифтом набирати текст як у Ворді, так і в Фотошопі.

2 коментарі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*