Складчик, або як купити дешевше

складчик77Сьогодні напишу про сервіс із неоднозначною репутацією – Складчик https://skladchik.com/ . Ті, хто виробляє інформаційні продукти його люто ненавидять. Користувачі навпаки – люблять.

Принцип роботи його досить простий: скидаються бажаючі, які хочуть купити той чи інший відео курс, скрипт чи тренінг, і купують одну копію.  Потім її роздають тим, «хто в долі». Чим більше людей збереться – тим нижчою ціна вийде для кожного учасника. Часто якийсь відео курс ціною в 600 грн можна купити за 15 грн.

Не стихають і дискусії щодо законності такої діяльності. Не буду тут переповідати слова інших, краще самі почитайте: http://goo.gl/w6sgnq

Я ж напишу те, що думаю

Проти:

1.Автор вклав у цифровий товар працю, власний час та знання. А купуючи в Складчину його продукт, ви позбавляєте його прибутку. Таким чином обкрадаєте.

За:

1.Із попереднім висловлюванням згідний. Але.

Коли автор продає неякісний продукт, то вже він «обкрадає» покупця. І повірте мені: серед усіх цих інфопродуктів дуже і дуже багато шлаку. Часто це рерайт іноземних чи наших тренінгів, статей, і просто «вода». Іноді продають вебінари, на яких за півтори години прозвучить 1-2 корисні думки.

Розкажу свою історію. Ті, хто читають мій блог, знають, що є бажання стати бізнесменом. І заради цього готовий багато чим пожертвувати.

Можливо тому і «купився» на пропозицію записатись на курс Залогіна та Дунаєва по продажу товарів на односторінкових сайтах (це було майже рік тому). Там було декілька варіантів тренінгу, та я вибрав VIP, оскільки саме в цьому пакеті  обіцяли повне налаштування нашого бізнесу, дадуть список товарів якими можна успішно торгувати, їхня людина перевірить наші сторінки, і підкаже що не так.

В результаті нам прочитали теорію і сказали як робити. Але ніхто не перевіряв як ми налаштували сайти та рекламу. В результаті остання з’їдала стільки коштів, скільки вдалось заробити. Тобто працюєш «в нуль». А реклама деяких товарів забирала більше грошей, ніж можна було заробити.

І товари, які нам пропонували продавати, мені не підходили. Не знаю як ви, а я не хочу торгувати підробленими окулярами Rayban  чи годинниками g-shock. Так, я знаю що продаючи підробки багато хто дуже непогано заробляє, але я не хочу обманювати людей.

В результаті всього цього, «бізнес не пішов». А я, до речі, заплатив за цей VIP тренінг – 2700грн. Плюс, нам порадили зареєструватись у сервісі прийому платежів “e-autopay”. А там платиш одразу 400 грн за рік. Я цього не знав, поповнив на 100 грн, а мені з сервісу кажуть що приймається оплата тільки одноразовим платежем в 400 гривень. Мусив ще 400 грн заплатити, разом – 500 грн.

Тепер рахуйте: 2700+500=3200грн. А в цей час на Складчику спокійно можна було купити цей тренінг за 14 гривень. Так, так, за 14 гривень! І я про це знав, але хотів щоби безпосередньо «тренери» допомогли все налаштувати, дали необхідні поради. За це і платив, а в результаті вийшов «пшик». До речі, ще не закінчився цей тренінг, ці хлопці відкрили набір в інший, і нас закликали приєднатись.

І дотепер, мені в папку “спам” приходять від них листи із темами «Павел откройте письмо» чи «Важная новость». Відкриваєш – «штовхають» новий тренінг. Хлопці вловили що це «золота жила»!

2.Так само, ще одні «підприємці» продавали «чудо плагін», який за рахунок вібрації рекламних оголошень повинен був різко збільшити кількість кліків по ньому відвідувачів. Це вони так казали. Мені вдалось роздобути цей плагін, і можу сказати, що особливого ефекту я не замітив. А якщо хтось купить цей плагін по повній ціні?

3.Дивіться скільки штампується цих інфопродуктів, скільки грошей передають довірливі покупці. А як не купувати ці тренінги, коли обіцяють за такий-то період часу заробити 10 000 доларів!

Та насправді, навіть у найкрутіших бізнес тренерів на теренах колишнього СССР – «Бізнес молодості», успіху добивається тільки 5% слухачів. Тільки не кажіть, що вони не хотіли працювати, бо якщо заплатили немалі гроші, значить, як мінімум хотіли.

Уявіть собі, якби, наприклад, Тойота випускала тільки 5% відсотків якісних авто! А тут 5% відсотків це рекорд. Виходить що якість всіх цих інфокурсів низька! Якщо не доводиш покупця до результату, який обіцяєш, то будь-добрий, поверни кошти! Або не обіцяй зайвого, і не бреши.

От тому мене не мучить совість, коли вдастся скачати черговий курс чи купити задешево. Бо як правило, якість його не висока, і більше себе надурити не дам.

Звичайно, якщо якийсь автори виконає свою обіцянку, то із чистою совістю згодом можна купити в нього продукт. От обіцяє Олександр Борісов, що після застосування того, що він каже у курсі, відвідуваність блогу повинна зрости мінімум у 5 разів. Побачимо. Його курс дістав, і поради виконав. Якщо зросте популярність сайту – можна купити його курс, так буде справедливо. А платити величезні гроші за черговий «інфопродукт» я не буду. Крапка.

Повернемось до Складчика.

Якщо ви хочете реєструватись там та купувати дешево продукти, то вибирайте якийсь новий логін, так безпечніше.

Тепер, натиснувши на вкладку «форум», ви можете подивитись на розділи інфопродуктів присутні на Складчику. До речі, тут є розділ «авторські складчини» (1). Це автори інфопродуктів змирились із тим, що не можуть заборонити продаж своїх товарів на Складчику, і продають офіційно. Я, наприклад, таким чином недорого купив в офіційного продавця курс по тренуванню сили та краси голосу. Зараз виконую вправи.складчик

Якщо вам сподобався якийсь курс, і збираєтесь його купити, тоді потрібно вступити в складчину. Для цього подивіться на офіційну ціну продукту, і вартість для учасників складчини (вона може змінюватись), прочитайте опис товару, можете перейти на продаючу сторінку. Якщо все влаштовує, то тисніть кнопку «записатись»(2).складчик2

Після певного часу (залежно від швидкості набору учасників складчини), організатор оголошує про початок оплати товару.

В такому разі ви отримаєте повідомлення на пошту, і біля кнопки «записатись», з’явиться кнопка «реквізити».складчик3

Натиснувши на неї, ви потрапите приблизно на сторінку, де буде вказано номер гаманця Вебмані (це головна валюта на Складчику), на який потрібно буде перекидати гроші. Також, вказується сума оплати для вас, а також примітка до платежа. По ньому організатор складчини визначить хто саме переказав кошти.

Коли більшість учасників оплатить вартість товару, то біля кнопки «реквізити» з’явиться ще й кнопка «бібліотека». Це організатор видає посилання, перейшовши за якими можна завантажити куплений товар.

Насамкінець декілька порад:

1.Ніде на Сладчику не «світіть» свої особисті дані, і не пишіть в повідомленнях до теми нічого зайвого. Бо отримаєте штрафні бали.

2.Вважайте, щоб “не підсісти” на цей Складчик. Бо тут можна за копійки купувати дорогі цифрові товари. Але як було сказано вище – більшість цих продуктів не дуже якісні, і просто забирають ваш час, гроші, і місце на диску.

3.Виписатись із складчини можна, поки дана складчина не стала активною. Про це попереджають заздалегідь, і пишуть червоними буквами дату початку збору коштів.

Після цього ви не випишетесь, і мусите оплати складчину, інакше отримаєте попередження.

4.Після оголошення початку оплати, ви маєте 5 днів на оплату. За затримки також можна отримати штрафні бали.

5.Куплений на Складчику продукт не роздавайте нікому в мережі, бо часто на нього ставлять мітки, щоб дізнатись, хто роздає задарма продукти.

6 comments

  1. Ну згідний більшість тренінгів розводи, але ще є учні, які чекають на манну кашу, яка сама посиплеться після тренінгу.)

  2. Так так, складчик взагалі крута штука )) Тільки останнім часом перестав купувати там – не хочу лишній раз купляти рублі, час самі знаєте який ). З точки зору авторського права – складчини це зло і вони приносять збитки правовласнику, але з другої сторони – правовласники то переважно російські, знову ж таки ). Порада новачкам – відразу закупити 25 товарів по мінімалці і отримати статус ЧК, він дає можливість купити більшість товарів після завершення складчини

  3. “З точки зору авторського права — складчини це зло і вони приносять збитки правовласнику” – неякісні інфопродукти також зло, бо вони приносять збитки тим, хто їх купує 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*