Содом і Гомора

знищення Содому

знищення Содому

В ці дні триває дискусія через закон про заборону дискримінації гомосексуалістів, який днями має розглянути Верховна Рада. Тому висловлю тут і свою думку на проблему.

Коли дивишся на пропаганду гомосексуалізму що розгорнулася в останні років 10-15, то якось страшно стає, бо думаєш, до чого це все йде.

Буквально за десятиліття цілі країни приймають закони про легалізацію одностатевих шлюбів, засоби масової інформації постійно приділяють увагу цьому питанню, в гей парадах приймають участь тисячі і тисячі учасників. Є цілі райони заселені прихильниками одностатевої любові.

Такий поспіх насторожує. Хоча це явище існувало протягом всієї історії людства, але зараз таке враження що хтось хоче за пару десятків років «перевернути світ із ніг на голову». До чого так спішимо? Практикуючі християни знають на що я натякаю.

Що каже Біблія?

Виявляється що в людській історії вже були випадки коли цілі міста загрузли у подібних гріхах (Содом і Гомора). Якщо вірити Біблії (а я вірю), то мешканці содомського п’ятиграддя мали подібні проблеми. Авраам дивлячись на все що твориться дуже переживав, і просив Бога не знищувати міста. На що Господь відповів що коли там буде хоча б 50 праведників, то міста будуть врятовані. Таких не знайшлось. В результаті Авраам випросив у Бога знизити число до 10. Та, на жаль, і 10 – праведників там не знайшлось, крім Лота і його сім’ї.

Тоді Бог послав ангелів у вигляді людей до Лота, в місто Содом, і праведник взяв їх до себе переночувати.

Тоді прийшли до їхнього дому мешканці міста:

«І вони закричали до Лота, і сказали йому: Де ті мужі, що ночі цієї до тебе прийшли? Виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати!» (Буття 19:5).

Наляканий Лот не видав їм гостей, тоді вони хотіли заподіяти зло Лотові. Та ангели заступилися за праведника, і нападників уразила сліпота.

Після цього ангели поспішно вивели Лота із сім’єю з міста, бо

«24. І Господь послав на Содом та Гомору дощ із сірки й вогню, від Господа з неба.

25. І поруйнував ті міста, і всю околицю, і всіх мешканців міст, і рослинність землі».

(Буття 19:24,25).

грузинський священик розганяє мітинг прихильників одностатевих шлюбів

грузинський священик розганяє мітинг прихильників одностатевих шлюбів

Та ми повернемось до сучасності.

Ще недавно випадки, коли чоловік вважає себе жінкою, малює губи, вдягається у жіночі речі – вважалися хворобою. Тепер шалена пропаганда робить все, щоби це стало нормою.

Причому гей активісти дуже поспішають. 10 років тому на “Євробаченні” дівчатам із гурту «Тату» не дозволили публічно поцілуватися на сцені. Та вже на Євробаченні 2013 представник від Швеції Кріста Сіегфрідс під час виступу поцілувала дівчину.

Грубо говорячи, те, чим займають люди в своїх спальнях нас повинно мало цікавити – треба дивитися за собою.

Але коли ці «спальні» виносяться на публіку, коли йде відверта агітація, то це вже не смішно.
Коли більшість керує меншістю – це називається демократія. Коли ж меншість (3-5%) хоче керувати більшістю, то це вже якась демоНкратія.

Якщо ЗМІ не помиляються, то в певних країнах є бажання вилучити слова «батько» і «мати», і замінити їх на «батько 1» і «батько 2».

Кажуть, що кількість людей із нетрадиційною орієнтацією доходить навіть до 10%. І що такими вони народжуються, це не збочення. Добре. Але чому, наприклад, в українському фольклорі про них нічого невідомо? Зрозуміло, що не було схвалення, але навіть у жартівливому відношенні чи у вигляді образи таке явище не зустрічається. Де згадка про це в піснях, легендах, оповіданнях, переказах?

Тут цікава думка: http://gwinplane.livejournal.com/

Що буде з дітьми.

Але й це ще не вершина цинізму. Найбільше лякає доля дітей. Як прийомних, так і тих, які потраплять на гачок гей пропаганди. Діти ще не маючи сформованих стійких поглядів, можуть постраждати як психічно, так і фізично.
У “розвинених” країнах навіть маленьких дітей піддають небаченому тиску,  дівчинку можуть називати хлопчиком: http://tinyurl.com/py9t2tq .

Колись читав статтю про усиновлення української дитини «парою» з Бельгії. Знаю, є люди які скажуть що так хоч дитина не буде скитатися по дитбудинках, але це не вихід. Слід збільшувати видатки на дитбудинки (менше красти чиновникам), агітувати за усиновлення та підтримувати дитбудинки дитячого типу. А віддавати своїх дітей таким «парам» не є добре, нехай самі «множаться».

щаслива сім'я

пам’ятник часто називають “Вимираючий вид”

Тим більше, що дітям які виросли в таких сім’ях дуже важко, подивіться на дані дослідження http://www.credo-ua.org/2013/01/75972

Це так як у анекдоті, де хлопчик у сім’ї геїв кличе «мама, мама», а той йому відповідає: «я не мама, я тато». Малий тоді з нервами: «та фіг там розберешся де мама, а де тато».

Я так розумію, що психіку дітей вже змалку «дестабілізовують».

Можна згадати всілякі дитячі гей паради і табори, де проводиться «перенавчання» http://lika-michailova.livejournal.com.

Подивіться як потрохи в Німеччині із дітей роблять збоченців http://tsn.ua/

Боюсь щоб ці тк.зв. вчителі потім не нав’язували інцест, зоофілію, педофілію, і не зробили людей гіршими тварин.

Тим, які не вірять, що оточення дитини впливає на її поведінку, раджу пошукати в Гуглі інформацію про “дети маугли”.

Часто мусується така думка що гомосексуалістів ображають та дискримінують, але потрохи ситуація кардинально змінюється http://katolik.ru/pod-odnim-nebom/ що не може не лякати.

У Великобританії через позицію відносно усиновлення гомосексуалістами дітей можуть закрити останню католицьку благодійну організацію http://www.credo-ua.org/

Дехто переконаний, що гомопропаганда зла не чинить. А дивіться які дані я знайшов: “Серед літніх американців (старших 65 років) частка геїв і лесбіянок становить 1.9%, в групі від 50 до 64 років їх 2.6%, серед осіб від 30 до 49 років їх 3.2%, і, нарешті серед молоді від 18 до 29 років частка ЛГБТ досягла 6.4%.” http://www.snob.ru/. Тобто, із зростанням пропаганди у фільмах, пресі, телебаченні, відсоток збоченців збільшується.

От така стаття вийшла. Крім усього вище написаного, мушу нагадати що народжуваність у західних країнах падає, кількість емігрантів із Азії зростає. Порівняйте кількість дітей у їхніх і європейських сім’ях. Співвідношення явно не в нашу користь. А тут ще гомодиктатура.  Щось мені підказує що це не просто так.

P.S.Про вікно Овертона чули? http://tinyurl.com/o5cqnaq

P.P.S. На закінчення жарт від Петросяна (мовою оригіналу): «Прежде,чем сменить пол, проверь – не течет ли потолок».

2 коментарі

  1. Все не так як роздуто, але правильно, що роздувають. На пропоганду – відповідна реакція. 

    • Ще російські ЗМІ гіпертрофовують то дєло. Колись читав статтю, де росіянка з Норвегії описує тамтешні жахи. Як потім виявилось, правда трохи інша https://youtu.be/BdsNahDG3BU і вона нафантазувала багато.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*