Соціальні закладки. Для чого потрібні.

 

соцзакладкиМабуть немає жодного користувача інтернету, який би шукаючи в інтернеті потрібну інформацію не робив би закладок. Скажу по-секрету, перші місяці в інтернеті, я адреси цікавих сайтів записував на листочку щоб не загубилися 🙂

 

Тепер це виглядає смішно, адже в усіх браузерах є дуже зручна функція додавання цікавих сторінок у закладки. Тепер — пару кліків, і ви знову на улюбленому сайті.

 

Та не все так просто. Якщо операційна система Windows “летить”, то може пропасти вся інформація з диску “С”, в тому числі і закладки із браузерів. В мене самого таке траплялося не раз. Хоча і є можливість зберігати закладки в екселівському файлі, та хто на це витрачає час?

 

Тому, подібно до віртуальної флешки, ми можемо зберігати наші улюблені сайти на онлайн сервісах. Зареєструвавшись там, можна зберігати улюблені сторінки, і ніякі проблеми з комп’ютером тепер не страшні. Адже вся інформація зберігається в інтернеті, а не на комп’ютері.

 

Сервісів соціальних закладок є багато: bobrdobr.ru, memori.ru, moemesto.ru, mister-wong.ru.

 

Тому проблем з цим не має. Та ті, хто займаються просування сайтів, до соціальних закладок мають свій інтерес. Адже це одна із популярних можливостей збільшити відвідуваність свого сайту та кількість посилань на нього. Адже пошукові системи активно індексують ці сервіси і бачать все що там збережено.

 

Звичайно, треба бути реалістами. Через вище названі причини соцзакладки активно заспамлені сеомайстрами, крім того не всі посилання із них відкриті до індексування пошуковиками.

 

Але все одно додавати (проганяти) ресурс по закладках потрібно. Тут переконувати не буду -самі побачите.

 

Тепер про те як додати сайт в соцзакладки. Найпростіше -зробити в нічну. Реєструєтесь на сервісі і додаєте закладки. Для цього треба вказати адрес сторінки яку хочете вказати, її назву, короткий опис та ключові слова. Якщо все добре зробити, то іноді можна отримати додаткових користувачів. Здається все добре, але сервісів закладок багато, а ви одні. Кожного дня додавати нові сторінки може бути складно. Та й час — це гроші. Краще статтю написати чи оптимізувати.

 

Тому розумні люди придумали як спростити процес. В інтернеті існують сервіси в яких достатньо тільки один раз вказати усі дані сторінки, і автоматично все додати в закладки на багатьох сайтах. Можу назвати пару непоганих: http://www.postquickly.com/, http://www.bposter.net/ . Правда, для доступу до усієї кількості сайтів та додаткових функцій потрібно заплатити гроші. Та нас влаштує і безкоштовний варіант.

 

Якщо не хочете користуватися сервісами, то можна скористатися програмою жукладочник, що призначена для прогону сайтів по соцзакладках і соціальні мережі. Купити її можна тут.

 

Є ще можливість встановити в кінці кожної статті кнопки додавання сторінки в соцзакладки. Коли ваш матеріал дуже зацікавить користувачів, то вони самі додаватимуть його у соцзакладки. Сервіс знаходиться тут.

 

Все, висновок, і закінчую. Не покладайте великих сподівань на соцзакладки для просування вашого сайту. Це тільки один з інструментів, і на жаль, він втрачає свою силу. Та це не означає що його потрібно ігнорувати. Серед усіх описаних інструментів, мені здається, достатньо онлайн-сервісів для автоматичної реєстрації. А чи купувати VIP аккаунт — дивіться самі. Моя думка, що поки не заробляєте на сайтах — не купуйте. Можна також встановити в кінці статей кнопки додавання в закладки. Але це вже може захаращувати сторінку, так що дивіться.

 

Всього доброго.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*