Спортзал в гаражі (1)

спортзал в гаражіМені подобається рухливий спосіб життя, я завжди намагався займатися спортом. І хоча мені не приходилося брати участі в змаганнях, та в свій час  міг з непоганою вагою працювати на штанзі, та й м’язи були непогані. Але робота, життєві клопоти змусили закинути тренування, і я втратив фізичну форму.

Та про спорт не забув. Адже це мені подобається. Крім того, якщо хтось не має часу та грошей на заняттям спортом чи фізкультурою, то прийде час і ці бідні люди знаходять гроші на ліки і час на лікарів.

Отже я для себе вибір зробив. Та як знайти час та можливості для тренувань? Звичайно, можна піти в найближчий зал. Та “найближчий” – не так вже близько, ціни не такі вже й дешеві, ти мусиш в залі виконувати розпорядок даного закладу.

Був ще один варіант – тренуватися в домашніх умовах. Тут свої плюси: не потрібно добиратися в зал, ніхто не заважає. Та на цьому плюси закінчилися. Адже для нарощування нормальних м’язів та сили потрібні великі ваги, а в квартирі це важко. Ех, добре тим що живуть в особняках…

 

Та все-таки вихід знайшовся. Щось мені підказало що можна зробити тренажерний зал в гаражі. На заваді стояло фінансове питання. Викидати всі кошти на покупку гаража я не хотів, тому шукав оптимальний варіант. І я його знайшов.

Було прийнято рішення зробити спортзал в металевому гаражі. Не так комфортно як в цегляному, зате дешевше.

Далі я почав переглядати місцеві газети з оголошенням та шукати в інтернеті. Не повірите, та це була помилка. Вже згодом, я дізнався, спортзал в гаражіщо навіть Гугл не знає і четвертої частини того, що знають касири в будь-якому гаражному кооперативі. Тому, коли хочете придбати вигідно гараж, ідіть сміливо до охорони кооперативів. Вони в курсі щодо того чи хтось продає гаражі. Досвід показує що завжди щось продається.

Серед пропонованих гаражів виберіть кращий за ціною, розташуванням, розмірами (площа і висота). Бажано брати приватизований, та це може сильно позначитися на його ціні. Про те що потрібно торгуватися я, думаю, не потрібно особливо наголошувати.

Я взагалі, взяв гараж у 20 хвилинах ходьби від дому і за 700 доларів. Правда без світла та не приватизований. Але для залу піде.

Те що гараж буде металевим також не сильна проблема. Звичайно, взимку тренуватися важко, та при плюсовій температурі можна. У спеку також можливі проблеми, тоді бажано приходити в дощові (прохолодні) дні, чи в ранкові години.

Дуже бажано щоби там була рівна, тверда підлога. Я купив із гравієм на підлозі. Прийдеться заливати стяжку, а це ще витрати.

Тепер про те що я планую встановити в гаражі. Вже куплений боксерський мішок (45 кг). Планую докупити пневматичну грушу на розтяжках (розвиток точності удару і реакції), поставити силову раму і купити штангу.

Повірте, цього “джентльменського” набору цілком достатньо, щоб стати “монстром”. Ледь не забув, потрібна лавочка для виконання силових вправ. Все. Тепер у такому залі можна виконувати більшість силових вправ (якщо не всі), тренуватися на свіжому повітрі і не бути залежним ні від кого. До речі, орендна плата у моєму кооперативі всього 15 гривень на місяць. Можете не вірити, але це правда.

Якщо ж вам сподобалася моя ідея-тоді можете її втілити в життя. Коли не вистачає грошей, то можете разом з друзями зробити спортзал в гаражі. Коли тренуватися разом з друзями, то результати будуть кращими.

Вже до зими я нічого не робитиму, а вже після потрібно буде заливати бетоном підлогу і купувати штангу.

На відео – якийсь хлопака вже успішно займається в своєму гаражі. Що ж, берімо приклад.

3 comments

  1. Сьогодні температура повітря – один градус тепла. І знаєте що? Нормально можна тренуватися! Так що робіть спортзали в гаражах.

  2. твердіше би під ногами 🙂

  3. Згідний на 100%, трохи через щебінь незручно.
    Зате тренуюсь “в условиях приближенных к боевым”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*