Способи заробітку в інтернеті

заробіток в інтернетіЯ вже колись писав на цьому блозі про способи заробітку в інтернеті (рік тому чи більше). Але час йде, і те, що було актуальним втрачає свої позиції, з являються нові можливості. Крім того, за цей рік я продивився декілька десятків відео курсів, вебінарів, пройшов два платні тренінги. Відповідно дізнався більше інформації, з чим і поділюсь із вами. Тим більше, що майже всі ці способи заробітку я в тій чи іншій мірі розглядаю як прийнятні для себе.

Не буду описувати тут способи заробітку типу клацання по рекламних оголошеннях за копійки чи платні опитування. Тут тільки розглянемо способи, за якими я точно знаю що люди заробляють десятки тисяч гривень щомісяця.

Контекстна реклама (чи банери) на сайтах

Завдання тут просте: ви робите відвідувані сайти комерційної тематики (бажано) і розміщуєте рекламний код (чи банер) контекстної реклами чи рекламодавця. За кожен клік чи перегляд він платить вам гроші.

Привабливістю цього способу заробітку є те, що розкрутивши сайт ви можете на певний час, навіть місяці, забути про них, а чеки від Гугл вам регулярно приходитимуть на поштову скриньку. Звичайно, якщо надовго забути про сайти, то вони з часом втрачатимуть свої позиції, і конкуренти які не сплять вас обженуть.

Заробіток залежить від відвідуваності ваших ресурсів, тематики, правильного розміщення рекламних оголошень.

Власники великих порталів заробляють десятки і тисячі гривень щомісяця. Правда частину своїх прибутків вони віддають на купівлю посилань, та зарплату штатних копірайтерів.

Публікація рекламних статей на сайті

Якщо у вас вже є досить відвідуваний ресурс, то скоріше всього до вас уже зверталися бажаючі розмістити їхню рекламну статтю на своєму ресурсі. Таким чином вони збільшують впізнаваність свого бренду в інтернеті, якщо ще із статті стоїть пряме посилання на сайт рекламодавця, то їхній ресурс отримає підвищення трасту.

Заробіток продажем статей залежить від відвідуваності ваших сайтів, тематики, вашого авторитету як автора.

Десь читав, що за розміщення платної статті на своєму блозі Артемій Лєбєдєв (власник дизайн-студії котра створювала Яндекс) бере 5000$. Нормально, правда?

Продаж посилань із сайтів

Якщо ваш сайт має пузо мірки (ТІЦ та PR) вищими нуля, то ви можете продавати посилання зі свого ресурсу. Правда, в такому випадку можна забути про високу відвідуваність ресурсу, але можна заробити.

Чим більші показники  ТІЦ та PR, тим більше рекламодавці готові платити за посилання.

Посилання бувають орендовані (тимчасові) із помісячною платою, та вічні, з одноразовою високою платою за розміщення (25-100грн і вище).

Дуже добре, коли ваш сайт має багато сторінок (більше тисячі), самі порахуйте скільки можна ньому заробити.

Робота менеджером проектів

Що робити, якщо у вас є сайт, але ви так і не змогли його «розкрутити»? Нічого страшного, адже у вас є досвід та знання.

В такому випадку можна спробувати себе менеджером із проектів, чи адміністратором сайту.

Розміщуєте своє резюме, вказуєте свої навички, і рекламодавці почнуть вас «турбувати». До речі, існує сервіс, де можна є вакансії для комп’ютерщиків  http://i-rabota.net/

Послуги зі створення сайтів

Далеко не всі користувачі інтернету можуть зареєструвати домен, купити хостинг, створити сайт, замовити текст в копірайтера. А ви це знаєте і можете.

На багатьох сеоблогах є колонка «Мої послуги».

Як виявляється, маючи хорошу відвідуваність та авторитет можна заробляти серйозні гроші. Серйозні, це 100 000грн щомісяця. Я спочатку не міг зрозуміти чому Арбайтен http://blogarbik.ru/   рекламує свій блог в контекстній рекламі. Як потім виявилось, він надає послуги із створення та просування сайтів.

Вебстудія

Це те саме що пунктом вище, але ви наймаєте співробітників (можна фрілансерів онлайн) і виконуєте більший обсяг робіт.

На конкуренцію не слід зважати, адже на ринку дуже багато нечесних майстрів та халтурників.

Продаж інфопродуктів

Якщо ви володієте знаннями в якісь із галузей, то можете зробити із цього інфопродукт (книга, відео) і продавати. При чому, необов’язково мати свій сайт.

Можна прорекламувати свій продукт  по чужій підписній базі, за допомогою контекстної реклами, у групах соцмереж.

Можна зробити партнерську програму до курсу, і партнери самі за відсоток від прибутку продаватимуть ваше творіння. Вам залишиться тільки збирати гроші 🙂 Наприклад, сеоблогер Олександр Борісов  http://isif-life.ru/ на своїх курсах заробляє декілька десятків доларів США. Так можна жити.

Правда, пірати в інтернеті можуть швидко розповсюдити ваш продукт у вільний доступ. За цим треба пильнувати.

Продаж з одно сторінкових сайтів

Дуже популярний спосіб заробітку зараз, тренд.

Принцип роботи: вибираєте недорогий товар із WOWефектом, шукаєте постачальника і продаєте дрібничку на одно сторінкових сайтах. Деяким вдається ставити націнку у 200-300% (я не помилився).

Наприклад, в літі таким чином продавали розмовляючи хом’яків чи копії окулярів RayBan. На таких “дрібничках” можна заробляти десятки тисяч гривень щомісяця.

Створення інтернет-магазину

Наступним етапом (після одно сторінкових сайтів) може бути створення повноцінного інтернет магазину. Фактично, такий магазин нічим не відрізняється від звичайного офлайнового, тільки проблем у вас буде менше.

Маючи декілька таких онлайн-магазинів можна на довго забезпечити своє майбутнє.

Гуртова торгівля

Звучить «страшно», правда? Та насправді цим займаються ледь не школярі.

Виявляється, можна торгувати вагонами продукції, і не мати навіть офісу, не те що товару.

Ви просто зводите покупця та продавця, при чому нічим не ризикуєте. На такій операції можна мати, наприклад, 5%. А оскільки ви торгуєте тонами, то прибуток порахуйте самі.

Посередництво

Чимось подібне до гуртової торгівлі. Ви можете не мати нічого, але зводите покупця та продавця. Наприклад для продажу спецтехніки, чи обладнання. Це вже не гурт, а поштучно, але враховуючи вартість якоїсь обробної лінії чи будівельного крана стає апетитно 🙂

А які способи заробітку в інтернеті знаєте ви? Поділіться.

P.S. Хочете знати, якби виглядав Місяць, якби він був від нашої планети на відстані міжнародної космічної станції? Інженери НАСА це змоделювали:

2 comments

  1. Нічого крім вище сказаного по суті і не знаю (решту заробітком важко назвати). Треба пробувати себе у контекстні рекламі, але до цього треба багацько попрацювати…
    А магазини це заманливо, але якось не до того зараз. Як то кажуть – за двома зайцями поженешся, жодного не впіймаєш.

    • Це правда, я зараз якраз вивчаю інтернет-магазини, то практично не вистачає часу на все інше. Або досконало вивчаєш одне і жертвуєш іншим, або нічого.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*