Справжній християнин.

християнинУ цій статті поділюся своїми роздумами щодо того хто є справжнім християнином, як він виглядає.

Згідно даними статистики більшість українців вважає себе християнами, а деякі навіть ходять щонеділі до церкви чи моляться щовечора. Звичайно, це в наш матеріалістичний час похвально. Та й серце радіє коли бачиш усміхнених, святково вдягнений людей на недільній Службі Божій, на освяченні Великодніх Пасок чи колядників в час Різдвяних Свят.

Дехто, особливо можновладці чи забезпечені люди, йдуть ще далі. Вони офірують значні суми на будови церков, спонсорують паломницькі поїздки чи важкохворих людей.

Але, чи не є все дійсно щирим, і чи наша віра справді міцна?

Справа в тому, що мені на очі потрапило фото яке мене вразило. В наш час, в мусульманській державі Ємен розіп’яли чоловіка. Розіп’яли за те, що він полишив мусульманство і прийняв християнство. В таких державах це не поодинокі випадки, і ця людина знала на що йде.

Він зробив свій вибір знаючи на що себе наражає. Його не покажуть по новинах, йому не поставлять пам’ятник, його ім’ям не назвуть вулицю. Та й, скоріше всього його навіть по-людськи не поховають. В кращому випадку закопають десь за містом.

Але запам’ятайте його собі на завжди. Це справжній християнин. Так, він, можливо не ходив гарно вдягнений до церкви, він не пишався своєю побожністю, в нього не було красивого золотого натільного хрестика. Але в нього було те, чого хоче Христос: він любив Бога (і напевне ближнього) як самого себе. Чому? Та тому що віддав своє життя.

Тепер я задаю запитання собі і вам, що ми б зробили на його місці? Адже віддати своє життя за віру не було особливою проблемою для ранніх християн чи козаків. Їм достатньо було визнати іншого бога і їхні проблеми закінчувалися, але вони вибирали смерть.

Можливо, і хтось з нас, читаючи цей текст на екрані комп’ютера скаже: “без проблем”. Але це доки не побачить живу небезпеку. Важко це і непросто. Особливо для нас, “святкових” християн.

Тому для мене назавжди еталоном справжнього християнина стане цей розіп’ятий єменець в лахміттях. Дивлячись на це фото я тепер розумію слова Спасителя сказані в Біблії: ” і останні стануть першими”.

P.S. А ось і ще один мученик. Його повісили в Ірані через те … що він християнин. Точніше, він написав статтю “Іслам змушує вбивати!” З усмішкою на лиці він прийняв смерть. Я так розумію, в нього навіть не було злості на своїх вбивць. Як молився першомученик Степан: “прости їм Боже, бо не знають що роблять”християнинхристиянин

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*