Створення сайтів. 13 спостережень

Створення сайтів. 13 спостережень

створення сайтів, секретиОстаннім часом приходилось передивитись купу сайтів поліграфічних підприємств. В зв’язку з цим побачив декілька цікавих моментів, виникли деякі думки. З цим всім хочу з вами поділитись. Вебмайстрам та сошникам щось із цього матеріалу, та й пригодиться.

1.Як ви вибираєте доменне ім’я для сайту? Скоріше всього воно повинно бути або милозвучним, або легко запам’ятовувалося, або пов’язане із тематикою сайту.

Та сьогодні побачив доменне ім’я, подібного я ще за 4 роки в сео ще не бачив (може неуважно дивився).

Коротше: ім’я сайту у вигляді головного номеру телефону друкарні. Ось цей сайт: http://2453656.ru/ . Сувора Челябінська друкарня 🙂

З одного боку номер телефону знатиме кожен, хто знає адресу ресурсу, і навпаки. Зручно і нестандартно.

Але з другого боку, якщо номер телефону зміниться, то ім’я сайту буде дивитись трошки дивно.

А яка ваша думка?

2.Продивляючись сайти, подумалось, а чому не називати свою друкарню (підприємство) як назву міста в якому воно знаходиться. Наприклад «Львів» чи «Київ». І потім, коли потенційні клієнти наберуть в пошуку «поліграфія Львів» то ваш сайт легше потрапить в ТОП. А це збільшить кількість замовлень і, відповідно, прибуток.

3.Продивляючись на сайти компаній не перестаю дивуватись. Тематики це комерційні, конкуренція «не дитяча» і люди ставлять у футері купу непотрібних лічильників та кнопок. І часто це все «добро» відкрите для індексації.

Може я чогось не розумію, може ви поясните, ну для чого ставити відкриту для індексації кнопочку внизу сторінки http://printrost.ru/?відкрите посилання

Для чого це клієнтам, вони ж не вебмайстри? Та й кому здалася ця валідність, якщо навіть в Яндекса не все окей. А вага сторінки втікає…

4.Сайт компанії повинен вказувати на солідність та серйозне відношення до справи. А то деякі викликають співчуття, як отут http://www.printessa74.ru/o_tipografii.html

натисніть для збільшення

 

Та замовте нормальний дизайн, для поліграфії пару тисяч гривень це не гроші.

Та знайдіть професійного фотографа – ті ж люди на його фото вийдуть набагато краще.

Ну йолі палі!

Ось тут змогли http://printrost.ru/

Видно не всі розуміють, що сайт це є «лице» вашої компанії. Можна мати «зачухану» друкарню, поганий парк машин, непрофесійну команду, але у вас гарний сайт[/urlspan] та нормальний офіс і замовлення будуть. Інша справа чи замовники повернуться ще раз…
Пам’ятаю, читав колись про двох тинейджерів, котрі маючи сайт із суперовим дизайном гребли гроші лопатою на продажі обладнання для промисловості.

Так сталося, що один із клієнтів мусів прийти до їхнього офісу. Як виявилося, це була звичайна квартира, і власник компанії вийшов у трусах-сімейках із «офісу». Але ж сайт хороший, і бізнес розвивався.

5.Деякі сайти компаній настільки не розкручені, що спочатку їх знаходиш на дошках безкоштовних оголошень, а потім вже від них потрапляєш на сайт «горе-компанії».

Ну невже для підприємства є великою проблемою оплатити пару десятків хороших посилань, щоби сайт “було видно” в пошуковій видачі?

6. Більшість комерційних сайтів які я продивився були дуже нудними, і їх не додаш в закладки і не будеш регулярно читати. Та є компанії працівники яких мають смекалку, і свій сайт ведуть цікаво, кожного разу наповнюючи корисною інформацією. Отут http://color66.ru/ люди постійно дають новини з реклами у світі та компанії.

Таким же чином можна давати кожного разу в корпоративних блог цікаві статті тематики підприємства. Впевнений, що технологу чи начальнику зміни підприємства буде що туди написати (за винагороду звичайно). А то є ресурси, які не змінюються місяцями (якщо не роками).

7.Перелік клієнтів компанії. Дуже надійно виглядає компанія в якої на сайті є перелік клієнтів, і особливо коли це відомі компанії. Так, це знають всі, але чомусь на сайтах таке не завжди побачиш.222

8.Дехто має ресурс із хорошим дизайном, але елементарно забули про фавіконку http://gprint.su/

Але завдяки їй ваш сайт буде більш впізнаваним в мережі. Чи не так?

9.Тепер зміню трошки тему, і скажу про інформаційні сайти. Усі кажуть що потрібно робити тільки ресурси комерційної тематики, адже там висока ціна за клік.

Зараз покажу скріншот реальних сайтів, без фотошопу. Побачите яка ціна за клік, і як чомусь сайт про хвилястих папужок (перший в списку) має більшу ціну кліка (0,10 євро) ніж по поліграфії (четвертий в списку на скріншоті). До речі, другий в списку – сайт на садово-городню тематику, і також середня ціна кліку (0,09 євро) вища ніж у комерційній тематиці поліграфія.ціна за клік

І що скажете?

А розкрутити сайт із папужками чи якимись кактусами в рази легше ніж у конкурентній промисловій тематиці. От такі дєла.

10.Фактично усі сео блоги мають інформації про ознаки природніх посилань (я також про це писав). Пишуть що сайт-донор повинен посилатися на ресурси своєї тематики, що анкор має бути у вигляді адреси сторінки, і т.д. А на мою думку, майже 100 відсотково посилання природнє, якщо скопіювали текст вашої статті і поставили взамін відкрите для індексації посилання. Це означає що текст якісний, і посилання природнє. Гугл повинен це розуміти, чи не так?

11.Назва компанії має бути видною на всіх сторінках. А то є сайти, де я так і не знайшов хто це виготовляє футболки (сайт видалено через недостпуність). Ні на головній, ні у футері, ні в розділі “контакти”. Ніде не має.

12.Деякі сайти компаній доступні за двома адресами: http://www.kornit-print.ru/index.html і http://www.kornit-print.ru/

А так не має бути. Сео студія яка їм просуває сайт це мала б знати.

13.Остання порада вийде трошки за тему цієї статті. Звучить так: добре перевіряйте що пишете. До Дня Незалежності дуже багато солідних сайтів новин і сотні користувачів соцмереж поширили посилання нібито український державний гімн визнано найкращим у світі.

Насправді один хлопака просто прикольнувся. Отут більше http://watcher.com.ua/

В результаті такого бездумного рерайту падає імідж сайтів які бездумно поширюють таку інфу.

3 comments

  1. Хороша підбірка порад. А сайт по поліграфії однозначно повинен мати більшу ціну за клік. Просто мала статистика.

  2. І знову Челябінськ, як завжди суворий 🙂 Я також думав зробити подібний домен, але не так сильно треба. Крім домену, також рекомендується свій е-мейл так робити – це ще зручніше. Якщо поміняється номер, то можна зробити редірект. 
    Стосовно популярності, то вони може не планують підзаробляти на адсенсі, чи як? А клієнтів мають. Вони роблять свою роботу і заробляють гроші, а сайт так, для повного щастя. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*