Світовий уряд. Інформація для роздумів

масони, свытовий урядПодивився вчора цікавий відеоролик про бажання урядів країн контролювати людей. Чесно кажучи чогось особливого я там не побачив, адже більшість із того знав раніше.

Але це відео додало ще емоцій моєму відношенню до цієї проблеми. Тому вирішив і вам дати порцію інформації, щоб потім не були захоплені зненацька.

У ролику показано чого можна очікувати від введення в дію електронних паспортів. Зокрема на них буде записано вся інформація про його власника, починаючи від доходів та місця проживання, закінчуючи доходами та здійсненими правопорушеннями.

Автори фільму приводять приклади, як легко можна ці бази зламати. Зокрема хакери за пару годин підробляють документи єврочиновників.

Оскільки всі розрахунки переходять у безготівкові, то в разі потреби можна буде повністю заблокувати ваші рахунки. В такому разі ви не замовите їжу, не купити нічого в супермаркеті, вам не дадуть кредит в банку, і т.д.

І такий контроль збирають створити у всіх країнах.

Кінцевим етапом буде вживлення усім людям електронних чіпів. Про них я вже писав у своїй статті http://pavlofox.net/chipuvannya-lyudej/ . Завдяки ним стає можливим знати де саме знаходиться людина в кожну секунду свого життя. Це як електронний браслет для домашнього арешту, тільки гірше. Значно гірше.

Виявляється що щось подібне вже вживили Джуліану Асанджу. Про це він сам говорить у цьому відео.

До речі про Асанджа. Він засновник відомого ресурсу Вікілікс http://wikileaks.org/

Де оприлюднюються документи про воєнні злочини, корупцію у владних кабінетах, підкилимну дипломатію, і т.д.

У Вікіпедії можете прочитати більше http://ru.wikipedia.org/

Так от, його тепер влада звинувачує у згвалтуванні. В свою чергу сам Асандж стверджує що це помста за його позицію. Я чомусь більше вірю Джуліану.

Тепер повернемось до Світового Уряду. Одні вірять що таке явище існує, інші кажуть що не більше ніж фантазії. Тим більше, що в офіційних новинах про це інформації не почуєте. Я сам вірив у це відсотків на 80. Але, буквально пару днів тому прочитав книжку одного із найтитулованіших економістів Росії Павла Теплухіна «Матриця Теплухіна». Там є дуже цікаве речення, автор проговорився у про дуже важливу річ. Процитую повністю мовою оригіналу, щоб нічого не додавати свого:

«Я встречался с главным раввином Нью-Йорка Артуром Шнаером. После кризиса 1998 года он приехал в Россию. Что такое главный раввин Нью-Йорка? Это человек, который через свою общину контролирует не менее половины богатства мира».

Повторюю ще раз, Теплухін людина крупного калібру, і він знає про що говорить. І як вам? То таки існує Світовий Уряд, ці нью-йоркські банкіри, про яких стільки говорять?

Якщо написане Теплухіним правда, то уявіть які можливості у цієї «нью-йоркської общини»! Вони контролюють більшу частину багатства планети Земля!

Мене ніколи не дивував зовнішній борг України чи Росії, адже ми країни бідні. Коли десь почув що в боргу навіть такі сильні країни як США, Німеччина чи Великобританія, то виникло запитання: а кому вони всі винні? Не буду писати відповіді, бо сам точно не знаю, але підозри є 🙂

http://ru.wikipedia.org/

Дуже вам раджу прочитати книгу Павла Штепи «Мафія і Україна». Праця дуже ґрунтовна, наведено дуже багато фактів. Автор стверджує, що насправді політикою багатьох країн керує купка людей, вона навіть «призначає» керівників країн. Останні стають тільки маріонетками в руках світової мафії.

От така стаття вийшла. Самі запитання, і майже немає відповідей. Та це добре, бо змушує читачів самим шукати їх.

P.S. На закінчення даю цікаву цитату:

«Нам було б неможливо розробити наш план для всього світу, якби він був відданий розголосу в ті роки. Але світ влаштований складніше і готовий йти до світового уряду. Наднаціональна верховна влада інтелектуальної еліти та банкірів світу безсумнівно більш краща, ніж національне самовизначення, яке практикувалося в минулі сторіччя …»

Девід РОКФЕЛЛЕР

 

15 коментарів

 1. Бачив пару документалок на цю тему. Приблизно так і є, в кожній більшості країні є своя купка бандюг людей які диктують правила. РОКФЕЛЛЕР, – про їхній рід теж багато сказано та написано, їх відносять до тих хто входить до “світового уряду”.

 2. Хоча світовий уряд міг би вкладати величезні  ресурси в якісь вищі цілі, такі як міжгалактичні перельоти. 

  • Та вони хоча б не пхалися в керування цілими державами.

  • Та хоча б у більш земні. наприклад розвиток зеленої енергетики, електромобілів та інших технологій що допоможуть зменшити викиди отрути в повітря і зберегти наше здоров’я.

   • Так, маючи такі ресурси як в них, можна “гори перевертати”. Як мінімум винайти ліки від більшості невиліковних хвороб.

 3. За часів Кучми був у нас масонський орден Святого Станіслава, якщо не помиляюся, куди входили сам Кучма, його дружина, найближче оточення, а також керівний склад армії й правоохоронних органів. Тоді вступити в орден – означало стати близьким до влади. Хто посвячувався, клявся служити ордену, над головою здійснювалися якісь рухи шпагою, що було дуже схоже на кодування. Заправляв тим якийсь Павло Власов. Потім, після скандалу в пресі, про цей орден престали згадувати, але ж нікуди він не міг подітися. А після загадкових самогубств високопосадовців після Померанчевої революції, починаєш уже робити висновки…  

  • Дуже багато таємниць, міфів, здогадок. І нам простим смертним дуже важко розібратися що там робиться. Але потрібно бути уважним, бо коли дивишся на пропагування розпусти, легалізацію шлюбів нетрадиційної орієнтації (явно відчувається пропаганда в останні роки), то щось тут не так.
   Та й емігрантів “навезли” в Європу напевне не просто так. Сумніваюсь що простих жителів Західної Європи хтось запитував чи вони за. Враховуючи останню цитату в статті, хтось інший є за це.

 4. Олександр

  Ніяких загадок для людей, які розуміються в економіці. В основі капіталізму закладений механізм експлуатації людини людиною, коли Ви вільні настільки, наскільки Вам дозволяє Ваша платоспроможність. Навіщо таємні товариства, коли мені достатньо мати великий капітал для того щоб робити все, що заманеться – виганяти людей з їхніх будинків для власних забудов, викуповувати найродічіші земельні ділянки, найпродуктивніше виробництво і т.д. Крім того за гроші можна пропіарити свою людину в будь яку владу – демократичні вибори дозволяють легко це зробити..

  • Так, але боюсь що тут щось більше. Це ТАЄМНЕ товариство яка діє не відкрито. Як казав Генрі Форд: “Візьміть під ковпак 50 найбагатших людей, і війни у світі зупиняться”.

   • Олександр

    Та ясно, що вони не розповідають людям про свої бізнес плани. Ну таке цілком реально може бути, але вони могутні лише тому, що дуже багаті. І поки буде ця система, будуть і такі “товариства”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*