Ситуація на Сході України. Трошки думок.

Image 2Хочеш чи ні, та приходиться регулярно цікавитись ситуацією в Україні, особливо в районах де діють диверсійні групи Росії. Після аналізу доступної інформації виникло декілька думок, з ними і поділюсь з вами.

1.Від кримчан та жителів Донбасу часто чути претензії типу «Київ всі роки незалежності нами не цікавився», «нас ігнорували», і т.д.

Виникає запитання, а хіба інші регіони України (Закарпаття, волиняки, полтавчани) отримували більше уваги?

Крім того, жителі Сходу та Півдня України вибирали собі трьох президентів з чотирьох + мали більшість у Верховній Раді.

Перед тим як обвинувачувати столицю чи інші регіони України, нехай краще скажуть чому вибрали президентом України тупого рецидивіста, і вся країна його годувала.

2.Влада проводить на Сході антитерористичну операцію, і направила туди військову техніку.

Але не врахували те, що деякі місцеві мешканці блокуватимуть техніку, а то й забиратимуть.

Раз ви вже направляєте танки та БТРи, то нехай їх супроводжують пару сотень представників нацгвардії, яка забезпечить пересування.

А то вся країна надсилає СМСки по 5 гривень, а тут бойову техніку просто так забирають.

3.В уряді багато хороших людей, але до деяких є претензії.

До речі, хто саме, і за які заслуги призначив людину без особливої підтримки в суспільстві (Турчинов) керівником ради, головнокомандуючим та в.о. Президента країни?

Крім того, таке враження, що повторили помилку Помаранчевої Революції: понабирали всіх у владу тільки за те, що стояв на майдані. І тому, здається, що на важливих посадах спеців не вистачає.

При цьому Яценюка я вважаю не найгіршим варіантом. Думаю, що свою роботу він робить.

4.Тимошенко.

Не хочеться про неї негатив писати, бо його вже на цю жінку багато вилили. Але не якби одне але. Якби вона після в’язниці зайнялася громадською роботою, а не так фанатично прагнула влади. Напевне ніхто не буде здивований, що Тимошенко має великий вплив на владу. Зокрема її однопартійці займають дуже високі посади у владі.

Тому скажу дещо про Тимошенко і я.

А.Коли «права рука» Лазаренка, Тимошенко, каже що готова очолити боротьбу з корупцією, то може нехай вже краще Лазаренко очолює цю боротьбу 🙂

Правда Тимошенко часто хвалиться що США та прокуратура України нічого не знайшли в її діяльності. Значить молодець 🙂

Б.Колишній БЮТівець Омельченко стверджує що Тимошенко завербувало ФСБ ще у 1995 році. Я такі обвинувачення не підтримую, бо якщо обвинувачуєш, то давай докази. Ясне діло, що коли і є такий зв’язок, то про це таке ніхто не дізнається.

Але є маленькі цікаві нюанси.

Зокрема, на Тимошенко була відкрита довгий час справа військовою прокуратурою Росії. Та після відставки з поста прем’єр-міністра, вона майже одразу поїхала в Росії, де 24 вересня 2005 року, в суботу (не робочий день) з неї зняли обвинувачення.

Потім, на одному із ток-шоу, ведуча запиталася, чи не боялася Юля їхати вже як проста громадянка в Росію, адже там відкрита кримінальна справа. На що вона відповіла що не боялася (я пам’ятаю цей ефір). Тоді ведуча запиталася чи можливо хтось задля безпеки організував поїздку. Юля відповіла що ні.

Ведуча запиталась чи за зняття обвинувачень щось обіцялося – Юля знову відповіла що ні.

Тепер, в мене запитання до вас. Чи вірите ви, що Путін міг просто так, «за дякую», зняти кримінальну відповідальність, і ще й з такої особи?

В.Газові угоди.

Хоча й оточення любить відмежовувати Тимошенко від цієї угоди, але ми пам’ятаємо що в цей час вона була у Москві.

Також, я пам’ятаю інтерв’ю на телебаченні, де Юля сказали що в результаті взаємовигідних угод Україна отримала найнижчу ціну на газ в Європі. Ведуча (Наталя Мосейчук) поправила її що ми отримали найвищу ціну на газ в Європі, але Тимошенко її ще раз поправила: «найнижчу».

Найгірше, що більшість слухачів у це повірили. Але ми ж з вами знаємо, що вигідніше нам купувати російський газ з Німеччини, ніж з самої Росії.

5.Більшість жителів Сходу України проти федералізації та приєднання до Росії. Так кажуть соціологи. Це добре.

Але чому ми не бачимо масових протестів проти федералізації? Вони мусять самі себе рятувати і показати, що Донбас за Єдину Україну.

6.В соцмережах дуже багато дезінформації, це також свого роду війна. Пам’ятаю, як у Чеченську війну росіяни називали одні цифри, чеченці зовсім інші,  а правда десь була посередині.

Так і тут. Показали збитий сепаратистами український вертоліт. Насправді це відео дворічної давності із Сирії.

7.Дуже прикро бачити як сепаратисти зняли тризуб із державної будівлі і молотами його розбили. В іншому місці кинули герб в смітник.

Не знаю, який би ти не був сепаратист, але герб держави, хліб якої ти їв 22 роки ти повинен поважати. Як мінімум.

8.Ми часто критикуємо владу, і є за що. Та потрібно мати на увазі, що ми маємо справу із спецами дуже і дуже високого рівня. Наберіть, наприклад, в Ютубі «подготовка ГРУ».

Вони спеціально вчаться захоплювати об’єкти, переконувати суперника (навіть словами). Колись читав книгу про російський «Витязь». Їм для тренування дали завдання викрасти важливу деталь із великого російського військового заводу який охороняється. Крім того, керівника заводу та охорону попередили, що будуть діяти диверсанти.

Що зробили «Витязі»? В першу чергу, вони ввечері пішли в найближчий пивний бар біля заводу. Так, вже за цей вечір вони від роботяг заводу дізналися потрібну інформацію про охорону обьекту, його керівництво, структуру.

Далі переодягнулися, і проникли на завод, і почали тягнути прямо в цеху заводу деталь. Тут підійшов якийсь працівник, і запитався що вони роблять. Ті порадили йому не пілікати (в оригіналі гірше слово), а помогти тягнути. Він ще й допоміг, сам не знаючи що це «диверсанти».

Наступного дня здивованому директору заводу вручили вкрадену деталь.

Тепер ви розумієте, із спецами якого рівня приходиться мати справу нашим силовикам? Я вже не кажу що тут купа агентів Москви.

9.Особисто я не думав що на Сході країни будуть такі проблеми.

Тут не базувався російський чорноморський флот, рівень підтримки зближення з Росією набагато нижчий. Не думав…

Читав колись, що пару спеців можуть захопити важливий об’єкт, наприклад, аеропорт. В голові не вкладалося як це. Тепер знаю. І без пострілів.

10.Хто б ще пару місяців тому повірив, що в центрі Європи, спокійно, без єдиного пострілу можуть “віджати” «території» розміром з Данію (Крим + загроза для донецької області).

11.Пару тижнів тому до Києва прилітав держсекретар США Джон Керрі. Я завжди дуже прохолодно відносився до політики США, але тут чомусь  проявилась якась заздрість.

Прилетів на великому літаку, з якимось спокоєм зійшов з трапа. Я собі подумав, коли ж наша країна буде великою, сильною економічно та військовою державою, щоб кожен громадянин був захищеним, “щоб усі боялися, щоб не насміхалися”.

12.Сеператисти хочуть провести референдум, по питаннях федералізації та другої державної мови.

Ми вже бачили,  який це референдум під дулами російських автоматів у Криму.

А щодо мови, то почитайте як із нею століттями боролась Російська імперія http://blogs.pravda.com.ua/ . То може доб’ємо на 22 році Незалежності? 🙁

13.Часто сепаратисти порівнюють Євромайдан із їхніми діями. Так, і там і там протести, шини…

Але. На майдані протести проходили під українським прапором, до розколу країни не закликали. Військовики США чи Польщі державні об‘єкти не захоплювали. Довгий час протестні акції були мирними.

14.Дуже багато українців ненавидять Путіна і бажають йому «здохнути».

Але жорстока правда в іншому: не в Путіну проблема. Таких «путінів» були сотні, якщо не тисячі. Чи ви забули: Петра І, Катерину ІІ, Івана Грозного?

Проблема в тому, що росіяни їх підтримували та підтримують! Рейтинг Путіна до загарбання в Україні був в районі 50%, а тепер десь під 80%

Значить люди потребують таких керівників. Оце проблема!

2 коментарі

  1. Написав коментар в себе на блозі 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*