Так Пан, чи пропав?

насилляПару днів тому в мережі поширили статтю учасника російсько-чеченської війни на стороні Росії. Автор в статті описує жахи з якими прийшлось зустрітись етнічним росіянам на території бунтівної республіки та полоненим під час воєнних дій.

Стаття дуже «важка», дехто у відгуках писав що руки після прочитування ще й тепер трясуться, ще хтось казав що знайомих ветеранів-афганців нудило від прочитаного.

В статті крім описання жахів війни (в мирний час також) ще й жахливе фото та відео.

Так що не рекомендую дітям, жінкам та людям із слабкою психікою читати цю статтю http://tribunanaroda.info/content/view/3672/1/

Дехто каже що не все там  правда, дехто каже що не слід було автору в мирний час ще раз показувати всі жахи, та моя думка що правду знати потрібно.

Не можна так, як малі діти бавляться в хованки: закрили очі, і думають що сховалися. На жаль так не сховаєшся.

Хочу в цій статті поділитись думками які виникли в мене після прочитування цієї статті.

1.Слід самим займатися бойовими мистецтвами, і посилати дітей в секції. Тайський бокс, бойове самбо, класичний бокс, карате. Не забувати про штангу, турнік, бруси. Почепити в домі, гаражі, дачі, на роботі, важкий боксерський мішок і періодично “молотити” його.  Це не гарантія безпеки, але збільшує шанси вижити чи зберегти здоров’я.

Знаю, що багато хто скаже  що «краще піду з друзями побухаю», але як пише автор цієї статті «щоб не були потім баранами».

Дуже бажано щоби це не був звичайний фітнес центр, де як прийшов, так і пішов. А типу спортивних товариств «Січ» чи «Сокіл» (були колись такі в Галичині, і добре себе зарекомендували). Чи то й же «Пласт». Важливо, щоби крім фізичного загартування, вони гуртували людей, щоб ми не були «моя хата скраю».

2.Проблема міграції. Саме мігранти часто створюють купу проблем. Дехто кричить що потрібно забороняти в’їзд мігрантів. Але не все так просто: не може будь-яка країна допустити щоби в ній постійно зменшувалась кількість населення. Це зле навіть для тієї ж економіки. От тому-то країни із низьким рівнем народжуваності постійно приймають мігрантів (США, Канада, Західна Європа, Європейська частина Росії). Боюсь, що і нас таке чекає.

Ті хто не хоче народжувати своїх дітей (аборти, всілякі «чайлдфрі», контрацепції, гомодиктатура) змушені будуть приймати  чужих дітей. Нічого не зробиш – таке життя. аборти

3.Інша справа, що в благополучні країни інколи їдуть люди, в яких є нормою на батьківщині прямо перед футбольним матчем закидати на смерть камінням жінку спійману на подружній зраді. Чи спалити християнина, чи вбити міжнародних альпіністів. Чи закидати на смерть ножами християнського священика, при чому дітвора бігає та веселиться від побаченого.

Запитання, чи потрібні нам такі «туристи»? Якщо ж вони хочуть приїхати, нехай на прикладі своїх країн покажуть що заслуговують цього, а потім можна проситися в гості.

4.В ідеалі, кожен народ повинен мати свою територію, і берегти її від чужинців. Це моя думка. Звичайно можливі винятки, але розумні. У тій же Канаді українців більше мільйона осіб. Ви чули щоб вони там створювали якісь проблеми? Не працювали? Здійснювали погроми? Відмовлялися визнавати місцеві закони чи вчити мову?

5.Не забувати про професійну армію. Нехай і невелика, але боєздатна (правда в нас її вже надто зменшують) мусить бути. Всі вже на пам’ять знають що потрібно годувати свою армію, інакше прийдеться чужу, але і далі наступаємо на ті самі граблі.

Коли деякі експерти пишуть що в разі конфлікту із сусідами ми можемо протриматися максимум пару тижнів, то стає не смішно.

6.В обговоренні цієї нашумілої статті не раз лунала думка, що виною всьому християнство зі своїм «підставлянням щоки».

Думаю, що таке пишуть ті, хто погано знає історію.

Згадайте запорозьких козаків. Вони були віруючими християнами і їх військовий талант цінився союзниками та ворогами. За оцінкою істориків того часу, один козак вартував в бою 4 яничар. А яничар боялась ледь не вся тогодішня Європа.

Достатньо привести ім’я легендарного кошового Запорозької Січі Івана Сірка, який здобув перемогу у 65 боях (ні одної поразки), а його ім’ям турки лякали своїх дітей.

Або хрестоносці. Якби ми до них не відносилися, але в ті часи це була сила з якою рахувалися (маю на увазі саме лицарів), і вони змогли відвоювати Єрусалим в мусульман.

7.Ще раз про слова «підставити другу щоку». Християнство пропагує любов до ближнього (не всі це зрозуміли та так діяли), як сказано «люби ближнього свого, як самого себе». Через таке відношення до ближнього, навіть вороги ставали друзями.

Та не всі це можуть зрозуміти, тому християнство з повагою ставиться до вояків, котрі захищають батьківщину.

Якщо ви уважно читали Біблію, то воїни прийшли запитати поради в Івана Хрестителя що їм робити. Пророк не сказав скласти зброю, а «нікому кривди не чиніть, і вдовольняйтесь своєю платнею».

Про християнство скажу більше. В ідеалі, християнин може взагалі творити чуда, згадайте біблейське

«Ось даю вам силу наступати на гадюки й на скорпіони, й на всю силу ворожу, й ніщо вам не шкодитиме».

Або ще: «У Моє ім’я вони чинитимуть багато чудових діянь;  У Моє ім’я вони виганятимуть дияволів; У Моє ім’я вони зцілятимуть хворих; У Моє ім’я вони відкриватимуть очі сліпим і відтулятимуть вуха глухим;  І язик німих говоритиме;  І якщо хтось дасть їм отрути, це не зашкодить їм; І отрута змія не матиме сили зашкодити їм».

Знаю, що більшість не повірить, тому раджу ознайомитись із життям святих. Вони ще не таке робили.

Але для того мало бути пасхальником (коли не прийду до церкви – все Пасха) і п’яного реву колядок також не достатньо.

Нам потрібна щира віра і праведне, побожне життя. Мораль повинна бути на рівні, а не таке http://tsn.ua/kyiv/u-kiyevi-pid-magazinom

Чомусь здається, що у важких ситуаціях саме віра здатна підтримати людину та повести на подвиг.

8. У тій же статті про Чечню, автор цієї статті пише що солдати яким відрізають голову мирно лежать із розв’язаними руками навіть не чинять спротиву. В мене запитання. Чи багато мужчин зможуть в такій ситуації чинити опір? Люди просто паралізовані від страху і це можна зрозуміти. Ми їх не можемо судити, бо впевнений, що в такій ситуації скоріше всього обкакались би всі вандами, чакноріси, сігали і тайсони. Тому що це жах: людина бачить як його товаришам  відрізають голову, і йде його черга.

В таких ситуаціях може дати сміливість напевне тільки віра і відчуття «правого діла». Більше ніщо, всі геройства, вся ця крутизна, гламури – перед лицем смертельної зникають.

Вже згадувані  запорозькі козаки сміливо дивились в очі смерті, і на пропозицію зректися християнства – вибирали смерть.

Так само стояли на смерть воїни, коли за плечима в них була сім’я, родина, країна. Боюсь, що інтернаціоналісти цього не зможуть.

9.Все таки ми сильна нація. Згадалось як змогли Київські князі винищити всі кочові племена біля кордонів Київської Русі, і забезпечити мирне життя на певний час. Про козаків не буду повторюватись. Героїчна боротьба УПА проти, напевне, найсильнішої на той час армії, яка тривала майже два десятки років.

10. Я колись давно писав що проти дозволу на вільне носіння вогнепальної зброї http://pavlofox.net/vilne-volodinnya-zbroehyu/ . Основним аргументом була загальна «проспиртованість» громадян.

Але коли проти беззбройного витягують ніж – починаєш задумуватися.

11. Правоохоронні органи повинні жорстко присікати всі випадки насильницьких злочинів. Безкарність породжує ще більші злочини.

Згадайте як недавно двоє чеченців в Одесі розбили скло автомобіля журналістів, побили їх, і забрали апаратуру. Згодом ще й повернулися на місце злочину (!) щоб забрати номер від машини.

Запитання. Уявіть собі наскільки потрібно нічого не боятися. Чи зміг би хтось аналогічно в ті й же Чечні розбити скло машини місцевих журналістів, забрати в них апаратуру і потім ще й повернутися за номерами?

Ніяк, бо знає що таке «не пройде».

А в нас можна.

12. В будь-якій ситуації залишатися людиною, незважаючи нінащо. Я колись писав про це http://pavlofox.net/shhob-ne-povtorylosya/

13.Останнє. Слід будь-якою ціною уникати війни, це напевне, найгірше що може бути.  Дивіться що написав колишній афганець (мовою оригіналу): «ТАК ВОТ ТЕПЕРЬ ОБЪЯСНЮ БОЛЕЕ ДОХОДЧИВО- У ВОЙНЫ НЕТ ЖАЛОСТИ НИ К КОМУ- НИ К ДЕТЯМ, СТАРИКАМ,  ЖЕНЩИНАМ, НИ К СОЛДАТАМ НИ К КОМУ! КОГДА ЖЕ ВЫ ЭТО ПОЙМЕТЕ! ВСЕ ВЫНУЖДЕНЫ ПРИСПОСАБЛИВАТЬСЯ ЧТОБЫ ВЫЖИТЬ ДА И ПРОСТО ЗВЕРЕТЬ ПОРОЙ!».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*