Подивився Термінатор 5: Генезис

Термінатор 5, ГенезісТрошки запізнився, бо тільки пару днів тому подивився Термінатор 5: Генезис; а не в липні, як більшість людей. Все тому, що не дивлюсь художніх фільмів – не цікаво. Може помиляюсь, але за останні років десять, подивився з 10-20 фільмів. Не більше.

Навчальні відео регулярно дивлюсь. Недавно трохи дивився про роботу мозку фільм, постійно дивлюсь про мистецтво фотографування. Часто дивлюсь ролики про бізнес, мотивацію, створення сайтів. А от художні фільми – здаються втратою часу.

Я краще якийсь боксерський поєдинок подивлюсь, навіть із класичних боїв.

Але це Термінатор, і мусив подивитись. Справа в тому, що є тільки один фільм, який незважаючи на вище написане, я регулярно переглядаю – це Термінатор-2. І якщо ви давно читаєте мій блог, то знаєте, що в мене навіть довгий час була така заставка:термінатор 2
Тому що коли подивився другу частину Термінатора (це десь був 1994 рік), відтоді рішення моє не змінилось: це видатний фільм, де вдало підібрані актори, хороший сюжет, класні (як на той час) спецефекти, прикольна музика, і все це гарно упакував Кемерон.

А тепер враження про п’яту частину. Якщо одним реченням: краще б не знімали. Здавалося б: є великий бюджет, спецефекти, два Шварценеггера і три види термінаторів, але вийшов якийсь комікс.

Якщо ви зі мною не згідні, то запитання: чи будуть п’ятий термінатор розбирати на цитати, а окремі сцени до деталей будуть пам’ятати фанати? Як, наприклад, «ай нід йор клоуз, йор бутс, енд йоа мотосайкл» 🙂
Я розумію, що фільм фантастичний, але коли головний герой згинає товстезну арматуру до шиї термінатора (це ж з якою силою треба вдарити) або автобус ледь не літає у повітрі, то це вже перебор.

Тоді також був надфантастичний Т-1000, але все одно, це було «в межах пристойності», а зараз, понавидумували такий сюжет і спецефекти, що стало нецікаво.

Приведу приклад з іншої сфери. Є в нас львівське морозиво «Лімо», яке має давню історію, кадри, рецепти і технології. Я найчастіше його купую.
А раз придбав якоїсь нової фірми, і вони цього всього не мають. Але дали горіхів, родзинки, і навіть мак. Вийшло «наліплено», але від того морозиво кращим не стало.
Те саме із Термінатор 5 – поналіплювали спецефектів, сюжет якийсь буйний, але фільм не радує.

А вам сподобався п’ятий термінатор?
P.S. До речі, молодого Шварценегера прикольно зробили. Ще років 10-15, і акторів не потрібно буде.

13 comments

 1. Аста ла віста бебі 🙂

 2. Ніколи особливо не любив термінатора, завжди посереднім він здавався. Бачив і п’яту частину, і з такими справами можна і шосту знімати, і сьому. Взагалі фільми з подорожами в часі мені не дуже подобаються, бо в кінці начебто все виправляють, але ж якщо в минулому все виправили, то як настало те майбутнє, про яке фільм? 😀
  Халка подивися, він там не те що автобуси, а танки кидає))) І до речі круто і реалістично навіть, бо сам здоровеча гора м’язів))

 3. Чак Норріс – ось хто крутіший за Халка і за Термінатора 🙂

 4. Чак Норріс не здоровий як бик, це бик, здоровий як Чак Норріс 🙂

 5. Павло, вибач, але ми тут всі часто жаліємося на неповноцінність уанету, малу монетизацію україномовних блогів… І тут же самі пишемо “”генезІс” замість “генезИс” (або “генеза”), вставляємо російський трейлер замість українського, не обговорюємо (і не посилаємось на) інші українські блоги з оглядом цього фільму…

  Не сприймай за докір, але такі маленькі кроки хоча б від кожного другого уа-блогера могли б давати кращий поступ…

 6. А я то п’ятої частини готувався фундаментально, спочатку передивився з дітьми всі попередні частини, (виявилося, що мої діти не знали хто такий термінатор)
  навіть переглянув два сезони серіалу про молодого Джона і Сару Коннор
  але в кінотеатрі фільм пропустив, то тепер чекаю з нормальною якістю та українським перекладом на гуртомі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*