Біржа Textsale розчарувала

текстсейлЯ колись писав про свій експеримент із заробітком на написанні статей. Тоді цей матеріал активно коментувався, люди проявляли інтерес. Адже це був шанс заробити непогані гроші.

В результаті я свою обіцянку виконав – написав 50 статей. Але далі від мене залежало не все. Я зробив нормальне портфоліо, написав описи статей, поставив розумні ціни. Та на жаль, із цих 49 статей, за чотири місяці купили тільки 7. Мало.

Причин було декілька, це і подорожчання долара, і збільшення конкуренції на біржі.

Тому я вирішив не чекати поки викуплять статті, а брати замовлення від замовників самостійно. На Textsale є окремий розділ для таких замовлень, але щоб отримати доступ до нього, потрібно заплатити 150 грн за місяць.

Точніше так: ви бачите без оплати назви статей, їх кількість, іноді ціни.біржа статей

Але, як я вже сказав, без оплати ви не зможете подивитись умови замовлень і відправити повідомлення замовнику.

Я коли побачив, що таких замовлень там сотні, то вирішив оплатити доступ.

Та коли побачив вже відкритий розділ замовлень, то зрозумів що мене обманули!

Виявилось, що 95% (якщо не більше) цих замовлень вже закриті. Навпроти них пише «Заказ закрыт». Причому навпроти найкращих.

Я трошки оглушений цим, перепитав в адміністрації, чи я правильно зрозумів. Вони підтвердили, що для цих замовлень нові виконавці не приймаються.

А залишилось менше двох десятків статей. Серед них, наприклад такі замовлення:біржа

Тобто, людина хоче 10 000 знаків + фото, і це за 150 рос.рублів. Цілий день писати за 70 гривень? Та сторож чи комірник читаючи газету має цю суму.

Але це все не знає людина, яка не оплатила доступ в цей розділ. Вона думає що там багато замовлень, що ціна рублів 150 за середню статтю, а насправді вільних замовлень є з десяток, і з них умови погані. Все інше розбирається сотнями копірайтерів (в день Textsale відвідує більше 5000 людей).

От таке життя.

Щоб не закінчувати на мінорній ноті, скажу, про які способи замовлення, які ще чув. І про які є хороші відгуки.

Їх є два:

1.В Гуглі шукати інтернет-магазини тематики, в якій ви добре розбираєтесь (електроніка, рибалка, спорт, авто). І писати їм напряму, вказати свій досвід, приклади статей. Звичайно, більшість не відповість, але є шанс, що ви отримаєте стабільні замовлення без посередників.

2.Розмістити замовлення на сео форумах (у відповідних розділах). Там часто сидять вебмайстри, які шукають адекватних копірайтерів.

7 comments

 1. Моїх чотири статі тоже десь з чотири місяці висять.

 2. Це проблема всіх бірж, там куплять тексти рідко. На адвего, мав досвід, купили раз через рік 🙂
  Одним словом, коли пишеш на такі біржі тексти, потріно розраховувати, що пишеш просто так. Купівля – то вже як пряник.

  • Напевне найкращі варіанти: писати напряму сайтам про свої послуги або реклама свого портфоліо на спеціалізованих форумах.

 3. Так, з приводу написати на форум це дуже хороша ідея. Десь місяць тому, я з другом написали такий пост про те, що робимо сайти на замовлення і ще багато чого. В результаті завдяки гарним відгукам тепер маємо досить багато роботи. Ще й повідомлення від гуглу про те, що сайти з адаптивністю будуть ранжуватись вище було якраз вчасно! Вважаю це одним із найкращих способів.

  • Так, головне назбирати хороші відгуки.

   • ділюсь досвідом правда 2013-2014 рік. був без роботи. грався на Адвего і Текстсейл. на адвего багато заказів можна було підібрати, але нервували обмеження по тематикам і часу. свої статті дуже відсіювали і непродавались. на текстсейлі навпаки. назакидав багато всякого і чекаєш як на рибалці. по рейтингам нічого незнав, тому просто чекав коли продадуться і періодично понижував ціну. цікавим є те, що продалось все але з запізненням, неочікувано.
    виявилось: продаються гарно короткі статті. статті на 3-4тис. продати тяжко. тема немає значення – головне не специфічні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*