Трошки запанікував

сео, пошукова системаВчора я писав, що трошки навів порядок із сайтами. Повидаляв дублі сторінок, виправив «биті посилання», переписав дубльовані та короткі метатеги.

Крім того, за допомогою «маркера даних» вказав Гуглу де в мене заголовки статей, де зображення, де статті, де дата написання.

Сьогодні вирішив «розвинути успіх», і ще й зробити мікророзмітку сайту. Десь читав, що тільки ця операція здатна підняти позиції сайту на декілька сходинок вверх. Погодьтесь, приваблива ідея.

Я в коді не дуже сильний, але сам Гугл допомагає нам за допомогою свого майстру розмітки https://www.google.com/webmasters/markup-helper/?hl=uk .

Спробував я внести потрібні поправки у код. Але в мене сайт на простому HTML. Сторінок близько трьох сотень. Відповідно вручну внести зміни – важка каторга. Я замінюю способом «копіювати код» і «вставити код».

Але якось з горем наполовину зробив.

Сьогодні вмикаю комп’ютер – відвідуваність впала. Та не те що впала, взагалі люди не йдуть. Подивився по пошукових системах – думав якісь санкції. Точно, за півдня із Гугла – 6 людей, з Яндекса – 1. Це коли за добу кожна система давали по 1000 відвідувачів.

М’яко кажучи стало не смішно 🙁 Подумав що щось із кодом начудив і отримав “санкції”.

Друзі сеошники, як думаєте, що сталось?

Розв’язка насправді досить смішна.

Спочатку глянув на декілька позицій в пошуку – все супер, навіть підросли. А далі я подивився ще раз на код сторінки, і зрозумів.

Я коли змінював код цим «копіювати-вставити», перед зображенням ставив код, який рекомендував Гугл.

Але код поставився ще й перед зображенням коду лічильника Liveinternet! Відповідно дані за сьогодні не показував 🙂

Трошки я понервував. Треба на цьому сайті поставити ще аналітику від Google.

До речі, розмітку я не закінчив – дуже вже пошарпаний код сторінки, і не вдається коректно поставити потрібне перед зображеннями чи статтею.

P.S.Насамкінець порада. Подивіться на свої сайти, чи не ведуть із заголовків статей посилання на самих себе. Пошукові системи такого не люблять.

Я сайт «сад і город» трошки закинув. Зараз дивлюсь – непорядок. Виправив. Відношення пошуковиків до ресурсу повинні покращитись.

2 comments

  1. Я на етапі планування сайту про котів попрацював головою, в результаті всі 100% сторінок в індексі. Ніяких “соплів” 🙂 Анонси статей теж писав унікальні, то й дубльованого контенту взагалі нема)
    А оскільки шаблон на гтмл5, то там вказано де “сайдбар”, де “основна стаття”, де “шапка” і де “ноги” 🙂
    Про мікророзмітку читав, але запізно. Я то придумав, як її класно впровадити, але для цього доведеться всі статті правити. Тому вирішив, що воно того не варте 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*