Цікавий спосіб заробітку

картка, покупкиМісяці три тому придбав дзеркальний фотоапарат, тепер читаю книги по мистецтву фотографії, дивлюсь відеоуроки, потрохи практикуюсь.

Але для деяких робіт не вистачає штатива, і вже приглядаюсь до різних варіантів. Можна купити бренд дорого, але в мене ще не той рівень майстерності, щоб витрачати на штатив 200 чи 300 доларів. Але подивився на китайському магазині, і побачив що там є непогані варіанти. Зокрема приглянув собі цікавий штатив, ось тут його описують http://tinyurl.com/o49f2wr .

Знайшов на Аліекспресі найдешевший варіант за 60 баксів http://ali.pub/c304r. Але все одно, «жаба давить», і хочеться ще зекономити.

Там є варіанти, коли сам штатив коштує мало, доларів 30-40, але доставка 40-50 баксів. То подумав, що хтось міг би переслати дешевше, то було б добре.

Пошукав в інтернеті – виявляється є групи, який є посередником Алі, і в групі багато людей https://vk.com/alizakaz . Люди хваляться покупками, всі задоволені.

За послуги беруть 10 відсотків, ну думаю ще раз так візьмуть за доставку, і буде нормально.

Але треба написати адміну, щоб запитатись ціну. Ну я написав, це якась китаянка, живе у Піднебесній.

Скинув посилання http://tinyurl.com/p9qqllh . Як бачимо, штатив коштує 33 долари, але доставка 73. Разом 107, 55. Багацько, подумав що може з цієї групи дешевше доставлять.

Наступного дня приходить лист:123

Я ще раз порахував скільки буде товар в рублях(чомусь рахує в рублях), той що я їй скидав: 107,55$ =6880 рублів.

А вони просять від мене 8045 рублів, що на 15% більше. Чому так багато?

І тоді я все зрозумів, вони нічого не доставляють. Просто є люди які не знають або не хочуть ввести дані картки і придбати товар, і за них це роблять адміни групи. За що беруть свій відсоток.

Ось такий нехитрий бізнес на доставці з Аліекспрес. А там же ж все просто: http://pavlofox.net/kupyty-tovar-na-kytajskomu-sajti/

One comment

  1. Ахах, от зекономив би 😀 В нас же “спільні покупки” по цьому принципу, за відсоток замовляєш люядм товари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*