Початок українського шоу-бізнесу

шоу-бызнес, украінський, зародження, початокЦей матеріал буде цікавий поколінню, якому зараз років 30-50. Вони повинні пам’ятати співаків, які формували український шоу-бізнес в 90-х і пізніше.

Я не полінувався, і зібрав відео, які покажуть, як виглядали зірки, добре відомі сьогодні. Дивимось, як вони починали і поводили на сцені. Як побачимо, не всі подібні на справжніх зірок, їхні рухи і голос не відточені і ще не має тої впевненості, яку бачимо у пізніший період.

Приємного перегляду.

Марічка Бурмака

Таке враження, що вона не змінилась. І це без всіляких пластичних операцій:

Андрій Кузьменко

На мою думку, найбільшого розквіту зазнав після 1997 року і альбому «Казки». А тут він трохи смішний:

Ірина Білик

Думаю, що найкраще їй вдалось виконувати україномовні пісні. І цей етап (знову ж таки на мою думку) закінчується піснею «Не плач Марічко».
До речі, якщо цікаво, то тут запис Білик у 1989 році https://youtu.be/GMZKqFLFKp8 . А тут вона у 1990 році виступає в складі групи «Цей дощ надовго»:

Океан Ельзи

Їхня популярність зростала поступово, і я ще пам’ятаю, як десь 1997 році у львівському трамваї бачив учасників групи (крім Вакарчука). А тут запис програми від 1995 року:

Ані Лорак

Тут вона на сцені у 1995 році:

Олександр Пономарьов

Моє покоління добре пам’ятає, як Сашко увірвався на естрадну сцену зі своїм хітом «З ранку до ночі». Це запис 1995 року:

Віктор Павлік

У 1996 році він наробив шуму зі своїм «Шикидим»:

Тіна Кароль

Цікаве відео, показує, як ще невідома широкому загалу співачка намагалась стати зіркою. Це десь 2004 рік, програма «Караоке на Майдані»:

Олег Скрипка

Олег і його гурт «Воплі Відоплясова» давно радує прихильників своїми піснями. Це ще 1989 рік:

Наталя Могилевська

У другій половині 90-х Наталя заспівала популярну пісню: “ла-ла-ла”. Тепер фанати також співають “ла-ла-ла”, але це інша пісня 🙂
А тут 1997 рік:

Марічка Яремчук

Дочка незабутнього Назарія Яремчука з дитинства на сцені. Це десь початок 2000-х:

P.S. Про інших зірок 90-х я писав тут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*