Unfriend finder або хто видалив мене із друзів у Facebook

 

Unfriend FinderУ цьому матеріалі хочу розповісти про цікавий додаток для браузерів. Називається він Unfriend finder, і буде корисний всім, хто зареєстрований та активно користується соціальною мережею Facebook. Завдяки цьому додатку можна не тільки взнати хто із ваших друзів вирішив з видалити вас із “соратників”, але й побачити кому ви надіслали запит про дружбу. Адже коли в нас багато друзів, інколи цікаво, хто з них не хоче таким бути. А можливості самого Facebook не дозволяють таке побачити.

 

Тому приходиться використовувати сторонні скрипти.

 

Хочу попередити, щоб ви розуміли, що не бажано встановлювати без особливої потреби всілякі скрипти. Хоча й unfriend finder є відомим додатком, і встановлений на тисячах комп’ютерів, та скоріше всього, в разі потреби розробники можуть мати доступ до інформації нашого акаунту у соціальній мережі. Так що дивіться самі.

 

Якщо ж не налякалися, то йдемо сюди http://www.unfriendfinder.com/download, на сторінку завантаження.

 

Тут сайт автоматично визначить з якого браузера ви прийшли і запропонує дії які потрібно зробити.

 

Адже встановлення для різних браузерів може відрізнятися.

 

Internet Explorer виробники не надали можливість встановити скрипт на цей браузер. Чомусь я не здивувався 🙂

 

Operaдостатньо просто скачати скрипт,

 

Google Chromeяк і всі додатки, unfriend finder можна встановити тільки із магазину Hrome. На сторінці завантаження є посилання, натиснувши яке потрапити в цей магазин. Далі залишається тільки натиснути “додати в Chrome” і користуватись.

 

Mozilla Firefoxтут було складніше. Потрібно було встановлювати роширення Greasemonkey, і аж потім сам скрипт. Тепер розробники виправили цю проблему, і в Мозілу також, із сторінки завантаження можна встановити unfriend finder. Натисніть на сторінці на посилання “Download Unfriend Finder for Firefox”, після цього браузер запитає дозволу на встановлення додатка. Даєте дозвіл і перезавантажуєте браузер.

 

Тепер, після входу у свій акаунт в мережі facebook ви зможете побачити новий рядок в меню “недрузі”. Натиснувши на який відкриються підменю “запити що отримають” та “налаштування”. Unfriend Finder

 

Тепер, як тільки хтось вас видалить із друзів, ви побачите повідомлення. Тих, хто на ваш запит про дружбу довго не відповідає, також можна побачити і видалити.

 

Ну ось і все. Повторюю ще раз, зі всіма сторонніми скриптами слід бути обережним. Мало що 🙂

 

 

One comment

  1. Тепер цей сервіс (скрипт) не працює. Розробник відмовився від його підтримки. Я думаю що це Фейсбук попросив, і не за “дякую”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*