Брайан Трейси. Управляй своим временем и удвой результаты

книга, Брайан Трейси. "Управляй своим временем и удвой результаты"Цими днями стало менше замовлення на написання, текстів, і можна більше часу приділити читанню. Вчора, прочитав книгу Брайана Трейсі “Управляй своим временем и удвой результаты”.

Читалась легко, бо … невелика. Там десь 60 сторінок. Але добре що небагато – отримуєш тільки концентровані поради.

Дивіться, на які моменти із книги я звернув увагу. Брайан стверджує, що всі позитивні зміни у житті з’являються після того, коли ви твердо вирішите щось змінити. Крім цього, ви повинні зрозуміти, яку ціну прийдеться заплатити за дане рішення, і бути готовим до цього.

Чому багато людей щось хочуть зробити, але у них не виходить? Автор каже, що тут ключове слово: «ясність». Якщо ви чітко знаєте чого хочете, то це 80% успіху.

Можете на рік написати 10 цілей, в теперішньому часі, і поставити дату. Наприклад, на 1 січня 2016 року я важу 80 кілограм.

Після написання 10 цілей, виберіть одну, найважливішу, і складіть план її досягнення.

Професіонали від любителів відрізняються тим, що завчасно планують свій день. Це дає можливість зекономити час, і встигати більше.

І ще важливо, «думати на папері». Тобто записувати всі плани, дії, ідеї.

Після написання цілей, потрібно поділити їх на важливі і неважливі, термінові і не дуже. І починати виконувати їх по порядку важливості і терміновості. Так ви можете працювати професійно.

Якщо зосередитись тільки на одній проблемі в даний час, то продуктивність збільшується на 50%.

Трейсі часто дає пораду: «з’їсти жабу». Тобто, якщо у вас є потрібна, але неприємна справа – краще зробити її одразу, і не відкладати на потім. Завдяки цій пораді, багато людей стали успішними.

Важливо позбутись такої риси характеру, як повільність. Щоб бути конкурентними на ринку, потрібно діяти швидко, наскільки це можливо.

Щоб «за лісом не бачити дерев», потрібно регулярно «зупинятись», і подумати, чи все правильно робимо і чи в правильному напрямку рухаємось. Подивіться, чи влаштовує вас ваше здоров’я, відносини із оточуючими, матеріальний стан. Якщо ні, то чому?

Дуже важливо пам’ятати, задля чого ми працюємо. Адже доведено, що 85% щастя залежить від успішних відносин з іншими людьми. І тільки 15% – від успіхів на роботі.

Загальний висновок про книгу: невеличка, і прочитати для мотивації і натхнення можна. Раджу прочитати.

4 comments

 1. “Адже доведено, що 85% щастя залежить від успішних відносин з іншими людьми.” – Не бути мен щасливим значить 😀
  “Якщо ви чітко знаєте чого хочете, то це 80% успіху.” – погоджуся, кілька знайомих не раз розказували, що хочуть зробити, але ніхто з них не зробив, хоче дехто навіть пробував і починав.

  • З другим висловлюванням я згідний, сам перевіряв його. Коли щось “маєш робити”, то воно повільно робиться. А коли чітко розписати: скласти семантичне ядро для 100 статей, в день писати по одній статті не меншою ніж 5000 знаків, – то все рухається швидше.

   • Я собі зробив таку стратегію: спочатку пишу велику статтю, її завершую десь до години 5-тої вечора, а потім берусь ще за маленьку. Бо після написання першої вже так не хочеться робити ще щось, а дивишся і думаєш “ай вона маленька, що там її написати”, берешся та й пишеш) Якось легше так. Бо коли пробував писав хаотично, тобто дописав велику і знову за велику брався, чи маленька після маленької – продуктивність менша була. В першому випадку виходило всього 3 статті за 2 днів, а в другому ті самі дві. А зараз по 2 вдень – велика під ВЧ і маленька під СЧ 🙂
    Загалом, правду пишуть в тих книжках – спочатку роби важчу справу, толі легша порівння з важчою буде ще легшою виглядати і точно зробиш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*