Успіх — брат дискомфорту

успіх, досягненняЧитаю зараз книгу про досягнення успіху, і в ній трапляються деякі свіжі, незаїжджені ідеї (можливо зроблю огляд).

Так от, в ній автор пише важливу річ: успіх йде поряд із дискомфортом. І навпаки, комфорт — сестра невдачі і “сірості”.

Щоб чогось досягти, потрібно вийти із зони комфорту, і терпіти незручності.

Я потім відклав книгу, і трохи подумав: таки автор був правий. Наприклад, коли хочеш знайти кращу роботу, прийдеться телефонувати у різні підприємства, пристосовуватись до незвичного робочого місця і нового колективу. Відчуваємо дискомфорт. Але це окупить кращим робочим місцем, більшою зарплатою або кар’єрним зростанням.

Так само, якщо хочете збільшити продажі, приходиться відчувати дискомфорт, і телефонувати незнайомим людям (холодні дзвінки) але це дасть можливість отримати бажане. Або можна сидіти на дивані перед телевізором, попивати каву і закусувати тістечками, відчувати себе комфортно, але тоді успіху не бачити.

Або зараз, я міг полазити у Фейсбуці чи по цікавих сайтах, пограти шахи в неті — це комфортно для мене. А я переборов себе, погодився на невеликий дискомфорт, і пишу цю статтю. Тепер їх буде на 1 більше, і, можливо, читачам щось допоможе.

Так само із роботою в інтернеті. Можна свідомо йти на дискомфорт, написати статтю (чи дві) для свого сайту, або текст для замовника, і просунутись трошки вперед. Або просидіти виконуючи комфортні речі, і залишитись на початкових позиціях.

Можна після роботи йти “випити 100 грам” – це для когось комфортно, а хтось піде на дискомфорт, полізе жати чи присідати важку штангу. В результаті один нищить себе, інший отримує здорове і сильне тіло.

Кажу, я десь більше години думав про те що пишу, і для себе вирішив, що “успіх — це брат дискомфорту”.

Звичайно, відпочивати слід, що перезарядитись і відпочити фізично і психологічно. Але якщо хочемо йти вперед, треба бути готовим до незручностей.

Читаючи біографії відомих людей бачимо, що вони плювати хотіли на комфорт, і роблять те що потрібно, а не що хочеться. А ми втікаємо від труднощів, через що вони нас все одно дістають 🙁

5 коментарів

  1. Вiрно. Павле,а що за книга?

  2. а чому немає назви книги і не вказано автора? Просто вже звик, що в статтях з описом книг ця інформація зазвичай була

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*