Два варіанти заробітку на сайтах

ноутбукЗавжди вважав, що активний продаж посилань на своїх сайтах – невдячна справа. Пошукові системи можуть забанити.

Крім того, вихідні посилання негативно впливають на позиції ресурсу у видачі. Бо замість створити джерело пасивного заробітку, ми вдовольняємось тимчасовим задоволенням.

Але.

Недавно читав книгу «55 лучших способов как заработать в Интернете».

І там серед всього іншого був розглянутий спосіб: продавати посилання в статтях. Всі, хто більш-менш знайомий із просуванням сайтів про це знають. Але дивіться як автори пишуть про продаж лінків у статтях:

«Якщо Ви щось робите не так, або зловживаєте цим способом, можуть бути санкції від пошукових систем. Але, тим не менш, на одному моєму сайті опубліковано близько 10 тисяч(!) замовних статей, і це не позначилося на результатах пошуку. Більш того, ці статті доповнюють контент сайту, і сайт від цього тільки пре вгору. Тобто статті Ваших замовників потрапляють в пошук і приводять людей на Ваш сайт».

Я не полінувався, і заглянув на біржу Miralinks http://www.miralinks.ru/, скільки коштує розмістити чужу статтю із посиланням. Для сайту із невисокими показниками ТІЦ та PR – коштує 2-4 вічнозелених за статтю.

Якщо вірити, що автор книги продав 10 000 посилань (нехай за пару років), то нескладний розрахунок показує: 10 000 х 3$ = 30 000$. Якщо я помилився в розрахунках, поправте мене в коментарях.

Крім того, на біржі Miralinks ви можете не тільки розміщувати чужі статті на своїх сайтах, а й самому писати статті, а замовник тільки дає посилання. Таким чином заробіток може ще збільшитись.

Виходить, що можна не дивитись на ці «сльози» які капають із Google Adsense, а просто продавати посилання в статтях. Так можна отримати «хорошу прибавку до пенсії» і ще й трафік може зрости.

Звичайно, можна нарватись на фільтри пошуковиків. Може «злетіти» ТІЦ, сайт заспамитись.

Але нехай не 10 000, а хоча б 1000 посилань продати. Це 3 000 баксів. Теж непогано.

А далі створив новий сайт, закинув 100 статей, підняв ТІЦ, і знову по-новому.

В принципі, три своїх сайти можна спробувати запхати в біржу. Але на одному слід дописати з десяток статей, щоб його прийняли.

І другий варіант

Це створити додаткові мовні версії сайту. В такому разі можна сподіватись збільшення трафіку, і заробітків на рекламі. Адже в нас кліки дуже дешеві, а в рус чи англомовному неті ціни значно вищі.

Чим більше мовних версій сайту, тим не тільки більше відвідуваність, але й витрати на контент менші.

Я, коли купував статті, то завдяки онлайн перекладачу і з одної виходило дві 🙂

P.S. От тепер думаю, що то робити. Чи збирати гроші на переклад сайтів англійською, чи не паритись, і продавати посилання в статтях.
А ви що про це все думаєте?

5 comments

 1. Завжди вважав, що активний продаж посилань на своїх сайтах – невдячна справа. Пошукові системи можуть забанити. Крім того, вихідні посилання негативно впливають на позиції ресурсу у видачі. Бо замість створити джерело пасивного заробітку, ми вдовольняємось тимчасовим задоволенням.

  Це створити додаткові мовні версії сайту. В такому разі можна сподіватись збільшення трафіку, і заробітків на рекламі. Адже в нас кліки дуже дешеві, а в рус чи англомовному неті ціни значно вищі

  Джерело: http://pavlofox.net/varianty-zarobitku/ Блог Павла Лиса © Pavlofox.net

  А це дуже хороша ідея, всі мої сайти двомовні, а деякі навіть тримовні і на тому ж міралінксі чи ггл можна продати більше посилань: одне з рос. версії, одне з укр., одне з китайської 🙂

  Джерело: http://pavlofox.net/varianty-zarobitku/ Блог Павла Лиса © Pavlofox.net

  Ось коли це читав, то посміхнуло:) Адже я вже більше як три роки займаюсь торгівлею посиланнями, і жодних банів не було, і трафік росте, і Тіц росте (тим більше що частину зароблених грошей можна знову вкладати вже в купівлю вхідних посилань на свої сайти). І на позиції сайту торгівля посиланнями ніяк не впливає, маю кілька прикладів на свої сайтах, де сторінки з проданими посиланнями займають перші місця як в Гуглі так і Яндексі по високочастотним запитам. Просто сайти мають бути цікавими для людей і мати хороші поведінкові фактори (і до речі на моїх сайтах всюди стоїть яндекс метрика і гугл аналітика, себто ПС бачать, поведінку відвідувачів на сайті). Тобто це міф, що продажні посилання шкодять, але хто хоче вірити в цей міф не буду переконувати, нафіг нам конкуренти на міралінксі чи інших біржах, тож 🙂 так -так, посилання дуже шкодять, в жодному разі їх не продавайте, задовольняйтесь копійками з гугл адсенс 🙂

 2. Тут по доброму треба комбінувати два види, одне другому не помішає. Мовні версії можна робити на піддоменах, а потім – коли трафік виросте, перенести їх на окремий домен і продати наприклад.

  • “перенести їх на окремий домен” – може впасти трафік.

  • Абсолюдно не має змісту робити різні мовні версії на піддоменах, тим більше потім їх продавати. Краще зробити в рамках одного домену і продати у двічі більше посилань, і заробити удвічі більше грошей. Бо в тому ж ГГЛ можна продати одне посилання з рос. версії статті і одне з української, тим більше там чимало оптимізаторів з України, які не мають нічого проти розміщення посилання на їх сайт в українській частині, а от москалі бувало мені повертало завдання на доопрацювання, коли посилання на їхній сайт в українській статті ставив, але теж не всі, були й такі, кому то теж було байдуже. А комбінувати ніхто ж не заважає, сайт може посиланнями заробляти, і контекстною рекламою, і ще якісь послуги продавати, чому б ні?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*