Відео від Шварценеггера

Відео від ШварценеггераНедавно я описував свої враження від прочитання біографії, написаної Арнольдом Шварценеггером. Такі книжки дають можливість побачити світ очима успішної людини і допомагають рухатись по житті.

Не знаю, чи це пов’язано із цією книгою, але від часу прочитання, багато речей у житті стали краще вдаватись. Заробіток трохи зріс, відвідуваність на експериментальному сайті також. І навіть спортивні результати — присід зі штангою покращились.

В будь-якому випадку — треба слухати порад інших людей. Але тільки тих, які власним життям показують, що змогли досягти чогось позитивного.

І от цього разу, зі мені скинули відео, де Арнольд Шварценеггер розказує про певні періоди свого життя і дає поради.

Ролики тривалістю 12 і 4 хвилини, але я настійливо раджу всім виділити час, і подивитись. Ми на соцмережі і телевізор більше витрачаємо, і нічого не отримуємо замість цього.

А тут отримаєте хороші думки, які додадуть позитиву і внесуть ясність у деякі речі. Навколо забагато негативу, і такі матеріали потрібні:

І це:

4 comments

 1. Чувак звісно накачаний, мені б терпіння не вистачило стільки займатися, щоб такі м’язи мати)

  • Тут в першу чергу розум прокачаний. Він же ж не тільки в цій сфері успіху досяг.
   І про бодибілдинг – качаються і вживають стероїди сотні тисяч людей, але Шварценеггер – один. Значить чимось іншим виділяється.
   Прочитай його біографічну книжку – мені сподобалась.

 2. Павло, відносно книг по успіху, успішних людей, бізнес. Можливо візьмеш щось для себе корисне.
  https://www.youtube.com/watch?v=ewu-QVanTKU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*